ELIOD extraliga dorostu (U16)

Vybrat sezónu
soupiska  |  příprava  |  extraliga  |  statistiky: z.č. , play-off  |  tabulka
1.kolo, so 8.9.2018
Piráti Chomutov - HC Meteor Třemošná Chomutov - Třemošná
3:2 (2:0, 1:1, 0:1 - N 1:0)
2.kolo, čt 13.9.2018
PZ Kladno - Piráti Chomutov PZ Kladno - Chomutov
1:9 (0:2, 0:5, 1:2 - N 0:1)
3.kolo, so 15.9.2018
Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň Chomutov - Plzeň
0:4 (0:1, 0:1, 0:2 - N 1:0)
4.kolo, so 22.9.2018
HC Litvínov - Piráti Chomutov Litvínov - Chomutov
1:2 (0:0, 0:2, 1:0 – N 0:1)
5.kolo, čt 27.9.2018
Piráti Chomutov - HC Kobra Praha Chomutov - Kobra Praha
8:3 (3:1, 3:1, 2:1 - N 1:0)
6.kolo, so 29.9.2018
Piráti Chomutov - HC Sparta Praha Chomutov - Sparta
6:0 (1:0, 2:0, 3:0 - N0:0 - 1:0)
7.kolo, so 6.10.2018
Rytíři Kladno - Piráti Chomutov Kladno - Chomutov
3:4p (0:2, 2:0, 1:1 - 0:1)
8.kolo, čt 11.10.2018
Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary Chomutov - Karlovy Vary
4:3p (1:1, 2:2, 0:0 - 1:0)
9.kolo, so 13.10.2018
HC Slavia Praha - Piráti Chomutov Slavia - Chomutov
5:3 (0:0, 3:2, 2:1 - N 0:0 - 1:0)
10.kolo, so 20.10.2018
HC Meteor Třemošná - Piráti Chomutov Třemošná - Chomutov
4:3sn (1:1, 2:2, 0:0 – 0:0)
11.kolo, čt 25.10.2018
Piráti Chomutov - PZ Kladno Chomutov - PZ Kladno
9:2 (3:1, 1:0, 5:1 - N 0:1)
12.kolo, so 27.10.2018
HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov Plzeň - Chomutov
4:2 (0:0, 3:1, 1:1 - N 1:0)
13.kolo, čt 1.11.2018
Piráti Chomutov - HC Litvínov Chomutov - Litvínov
3:4 (1:1, 0:2, 2:1 - N 0:1)
14.kolo, so 3.11.2018
HC Kobra Praha - Piráti Chomutov Kobra Praha - Chomutov
2:5 (0:4, 2:0, 0:1 – N 0:0 – 0:1)
15.kolo, čt 15.11.2018
HC Sparta Praha - Piráti Chomutov Sparta - Chomutov
3:1 (2:1, 1:0, 0:0 - N 0:1)
16.kolo, so 17.11.2018
Piráti Chomutov - Rytíři Kladno Chomutov - Kladno
3:4p (0:3, 1:0, 2:0 - 0:1)
17.kolo, pá 23.11.2018
HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov Karlovy Vary - Chomutov
6:3 (2:2, 3:0, 1:1 - N 1:0)
18.kolo, so 1.12.2018
Piráti Chomutov - HC Slavia Praha Chomutov - Slavia
2:4 (0:2, 1:0, 1:2 - N 0:0 - 1:0)
N1, čt 6.12.2018
Piráti Chomutov - HC Kobra Praha Chomutov - Kobra Praha
3:0 (1:0, 0:0, 2:0 - N 1:0)
N2, so 8.12.2018
Piráti Chomutov - HC Sparta Praha Chomutov - Sparta
4:3p (1:0, 0:2, 2:1 - 1:0)
N3, pá 14.12.2018
Piráti Chomutov - PZ Kladno Chomutov - PZ Kladno
17:00
N4, čt 27.12.2018
Piráti Chomutov - HC Meteor Třemošná Chomutov - Třemošná
17:30
N10, so 29.12.2018
HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov Karlovy Vary - Chomutov
13:15
N5, so 5.1.2019
Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary Chomutov - Karlovy Vary
16:00
N6, čt 10.1.2019
HC Kobra Praha - Piráti Chomutov Kobra Praha - Chomutov
 
N7, so 12.1.2019
HC Sparta Praha - Piráti Chomutov Sparta - Chomutov
16:00
N8, čt 17.1.2019
PZ Kladno - Piráti Chomutov PZ Kladno - Chomutov
16:10
N9, so 19.1.2019
HC Meteor Třemošná - Piráti Chomutov Třemošná - Chomutov
 
N11, čt 31.1.2019
Piráti Chomutov - HC Kobra Praha Chomutov - Kobra Praha
 
N12, so 2.2.2019
HC Sparta Praha - Piráti Chomutov Sparta - Chomutov
12:30
N13, čt 14.2.2019
Piráti Chomutov - PZ Kladno Chomutov - PZ Kladno
 
N14, čt 21.2.2019
Piráti Chomutov - HC Meteor Třemošná Chomutov - Třemošná
 
N15, so 23.2.2019
HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov Karlovy Vary - Chomutov
 
N16, čt 28.2.2019
HC Kobra Praha - Piráti Chomutov Kobra Praha - Chomutov
 
N17, so 2.3.2019
Piráti Chomutov - HC Sparta Praha Chomutov - Sparta
 
N18, čt 7.3.2019
PZ Kladno - Piráti Chomutov PZ Kladno - Chomutov
 
N19, so 9.3.2019
HC Meteor Třemošná - Piráti Chomutov Třemošná - Chomutov
 
N20, čt 14.3.2019
Piráti Chomutov - HC Sparta Praha Chomutov - Sparta