Oslava narozenin

Picaroon

Chcete svým narozeninovým dárkem zaujmout? Máte chuť být originální? Popřejte svým dětem, rodičům, blízkým nebo kamarádům přímo na utkání Pirátů Chomutov. V potemnělé aréně míří světlo jen na oslavence, ten udiveně sleduje, co že se to kolem něho děje. A už to přichází: narozeninová znělka, mnoho usměvů a Picaroon se řítí s pirátským dortem. Všechno pečlivě dokumentuje klubový fotograf a kameraman, aby na netradiční zážitek zůstala nezničitelná vzpomínka.

A nebo jinak. Jste už starší a Picaroon není váš hlavní favorit? Co tedy přání přímo od oblíbeného hráče z pirátského týmu? Přímo v průběhu utkání aréna zhasne a z kostky nad ledem přímo Vám gratuluje Váš pirátský oblíbenec? Žádný problém.

Že je to pořád málo. Nabízíme ještě víc. Chcete uspořádat oslavu pro všechny svoje kamarády? Nebo máte velkou rodinu a narozeninovou oslavu chcete rozjet pořádně ve velkém? Nabízíme vám pronájem pártyboxu s kapacitou až 30 osob. Zajistíme vám potřebné občerstvení, pití i narozeninové překvapení. Pryč je doba, kdy jsme se scházeli doma v pokojíčku! Oslava přímo sídle Pirátů, navíc spojená s hokejovým zápasem, to je teprve ta správná narozeninová oslava.

Classic

Gratulant Picaroon

originální přání v průběhu utkání nasvícení oslavence v pohasnuté aréně narozeninová znělka na kostce drobné reklamní předměty Pirátů Picaroonův narozeninový certifikát narozeninová fotografie ke stažení na webu Cena: 449 CZK

Classic

Gratulant hráč

osobní vzkaz vybraného hráče na kostce nasvícení oslavence v pohasnuté aréně narozeninová znělka na kostce drobné reklamní předměty Pirátů narozeninový certifikát s podpisem hráče narozeninová fotografie ke stažení na webu Cena: 599 CZK

Sladké překvapení

Ke každému narozeninovému přání si u nás můžete objednat také originální dort s pirátskou tématikou. Nabízíme dorty s pirátským logem nebo s figurkou Picaroona. Nově máte možnost objednat si dort s dresem Pirátů, s hokejistou, s kšiltovkou nebo v podobě Picaroona ve 3D provedení. Všechny varianty jsou k dispozici v malé, střední a velké variantě. Na Vaše přání můžeme zajistit i věk a jméno oslavence napsaných přímo na dortu.

Pro svého oslavence můžete vybírat dort s nejrůznějšími náplněmi, nabízíme čokoládovou, vanilkovou, pistáciovou, straciatellovou, nugátovou, karamelovou, kávovou, jahodovou nebo tvarohovou s jahodami.

Orientační ceny dortů

Rezervace

V každém utkání je možné realizovat maximálně dvě narozeninová přání, proto s rezervací pro vaše oslavence neváhejte. Objednávejte na e-mailu oslava zavináč piratichomutov tečka cz nebo na telefonu +420 607 232 986. Pro hladký průběh doporučujeme objednávku 7 dní před vybraným utkáním.