Fanshop v OC Central

Nově otevřený pirátský fanshop v OC Central nabízí fanouškům široké spektrum produktů, od zápasových dresů přes trička, kulichy, kšiltovky, porcelán, produkty spojené s maskotem Picaroonem až po samolepky. Velkou výhodou fanshopu v OC Central je zkušební kabinka, kde každý fanoušek může v klidu vyzkoušet, která velikost mu sedí nejlépe. Fanoušci se mohou těšit na hráče A-týmu za pultem či aktuální videa v televizi.

Kudy do fanshopu

Nově otevřený pirátský fanshop najdete v OC Central na místě, kde bývalo autobusové nádraží. Pro pohodlný příjezd autem zadejte do n avigace adresu Žižkovo nám. 5762, Chomutov.

Otevírací doba

Fanshop v OC Central je otevřen od pondělí do pátku vždy od 10 do 17.30 hodin. V sobotu je otevřen pouze dopoledne od 9 do 12 hodin. V den utkání pirátského A-týmu je otevřeno vždy jen do 15 hodin.

Nakupujte v e-shopu

Na adrese www.piratishop.cz provozujeme také internetový obchod s pirátskými produkty. Zboží si můžete nechat zaslat poštou nebo si ho osobně vyzvednout v pirátském fanshopu uvnitř arény.

Platební možnosti

Uvnitř fanshopu v OC Central můžete platit v hotovosti i bezhotovostně. Přijímáme většinu platebních karet.

Dotazy, náměty

Chcete-li získat odpověd na dotaz ohledně sortimentu, který ve fanshopu nabízíme či nám chcete poslat náměty na nové produkty, můžete tak učinit prostřednictvím e-mailové adresy fanshop@piratichomutov.cz.