Nábor mladých pirátů

Nábor mladých Pirátů probíhá v prostorách nového zimního stadiónu každé pondělí od 16:30 hodin (u recepce se každého nováčka a jeho rodičů ujme náborový specialista Daniel Mašek, s nímž si rodiče mohou na čísle 736 288 846 domluvit podrobnosti dopředu). Přihlásit se může každý chlapec od čtyř do osmi let. Pirátští nováčci budou zařazeni do hokejové přípravky.

Hledáme nové piráty
Hledáme nové piráty
Přidej se mezi nás. Každé pondělí od 16:30 hodin!

Žádné poplatky a členské příspěvky

Na rozdíl od jiných sportovních oddílů ve městě, u nás rodiče neplatí žádné členské příspěvky či jiné poplatky. Ty vybíráme až od 3. třídy! Nabízíme vašim dětem komplexní sportovní průpravu zcela zdarma!

Zajistíme veškeré potřebné vybavení

Každému začínajícímu hráči zapůjčíme za vratnou zálohu 1500,- korun kompletní základní hokejové vybavení (brusle, výstroj, hokejku, helmu). Start hokejové kariéry nikdy nebyl jednodušší!

Tréninky v ideálních časech

Velký důraz klademe na tréninky těch nejmenších v ideálních časech pro jejich rodiče. V průběhu pracovního týdne trénujeme v odpoledních časech. Víkendové tréninky pak připravujeme v ranních časech tak, aby dětem i rodičům zbývalo dostatek času třeba na sobotní a nedělní výlety.

Komfort nové arény

Klub se přestěhoval do zbrusu nové arény na Zadních Vinohradech. Získal tak špičkové zázemí pro všechny své hráče od těch nejmenších až po seniory. Dopřejte svým dětem atraktivní volnočasové aktivity v kolektivu kamarádů, navíc v krásném a bezpečném prostředí!

Naši mládež vedou bývalí výborní hráči Chomutova a zkušení trenéři

Pokud máte jakýkoliv dotaz či námět neváhejte kontaktovat našeho specialistu pro začínající hráče pana Daniela Maška. Veškeré vaše otázky ochotně zodpoví na telefonním čísle +420 736 288 846.