Nábor mladých pirátů

Nábor mladých Pirátů probíhá v prostorách zimního stadiónu každé pondělí od 17:00 hodin (u recepce se každého nováčka a jeho rodičů ujme náborový specialista Milan Babka, s nímž si rodiče mohou na čísle 724 201 964 domluvit podrobnosti dopředu). Přihlásit se může každý chlapec od čtyř do osmi let. Pirátští nováčci budou zařazeni do hokejové přípravky.

Žádné poplatky a členské příspěvky

Na rozdíl od jiných sportovních oddílů ve městě, u nás rodiče neplatí v základně žádné členské příspěvky či jiné poplatky. Ty vybíráme až od 1. třídy! Nabízíme vašim dětem komplexní sportovní průpravu zcela zdarma!

Zajistíme veškeré potřebné vybavení

Každému začínajícímu hráči zapůjčíme za vratnou zálohu 1500,- korun kompletní základní hokejové vybavení (brusle, výstroj, hokejku, helmu). Start hokejové kariéry nikdy nebyl jednodušší!

Tréninky v ideálních časech

Velký důraz klademe na tréninky těch nejmenších v ideálních časech pro jejich rodiče. V průběhu pracovního týdne trénujeme v odpoledních časech. Víkendové tréninky pak připravujeme v ranních časech tak, aby dětem i rodičům zbývalo dostatek času třeba na sobotní a nedělní výlety.

Komfort nové arény

Klub se přestěhoval do zbrusu nové arény na Zadních Vinohradech. Získal tak špičkové zázemí pro všechny své hráče od těch nejmenších až po seniory. Dopřejte svým dětem atraktivní volnočasové aktivity v kolektivu kamarádů, navíc v krásném a bezpečném prostředí!

Naši mládež vedou bývalí výborní hráči Chomutova a zkušení trenéři

Pokud máte jakýkoliv dotaz či námět neváhejte kontaktovat našeho specialistu pro začínající hráče pana Milana Babku. Veškeré vaše otázky ochotně zodpoví na telefonním čísle +420 724 201 964 nebo na e-mailu babka zavináč piratichomutov tečka cz.

Kontaktní informace o mládeži


Název klubu:Piráti Chomutov z.s.
Adresa:Mostecká 5773, Chomutov 430 01
Telefon:474 635 959
IČO:43222889
DIČ:CZ43222889
Internet:www.piratichomutov.cz
E-mail:klub@piratichomutov.cz

Registrace