Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
JaroFenin | Veverka Jr. pohřbil hokej v Chomutově!
25.04.2019, 14:24
 
 
Reakce na favre: Pokud Růžička nedostal celej rok zaplac...
To bude nejspíše tím, že Růžička zaplaceno dostal. Byť šel oproti loňsku údajně s platem o polovinu dolů
 
 
Jesenik | Chomutov
25.04.2019, 14:23
 
 
Reakce na favre: A jakej zápal by chtěl Bílek vidět? Ať ...
Chovat se k nim normálně a ne jak ke kusu hadru.
 
 
25.04.2019, 14:15
 
 
A jakej zápal by chtěl Bílek vidět? Ať si přečte, co říkal Stránský, trénovat takovej tým je za trest, protože ty kluci musí řešit osobní problémy, místo aby se věnovali hokeji. A co pak od nich trenér může chtít?
 
 
25.04.2019, 14:13
 
 
Reakce na cejpik: beru to ze chomutovskej hokej budou sp...
Pokud Růžička nedostal celej rok zaplaceno, tak je to těžko dobrej kšeft, trénovat zadarmo se nikomu nechce a nikdo se mu nemůže divit. Nejvtipnější je jak někteří omlouvají hráče, že je chápou, ale u Růžičky mají najednou jinej metr :-)
 
 
GeK | Chomutov
25.04.2019, 14:03
 
 
Reakce na názor: Pohled redaktora Petra Bílka: Viděl jse...
Pěkné
 
 
25.04.2019, 13:51
 
 
Reakce na JaroFenin: Tohle by nezvládl snad ani Sisyfos...
to by chtělo syfónos a odšpuntovat zátku. Smajlík
 
 
JaroFenin | Veverka Jr. pohřbil hokej v Chomutově!
25.04.2019, 13:32
 
 
Reakce na Ricci: Nemá někdo telefén na toho chlápka, co ...
Teď jsem zjistil, že onen soudruh se jmenoval Héraklés. Chlév vyčistil za jeden jediný den. Dobytek vyhnal ven a do chléva svedl koryta řek Alfeia a Péneia. Řeky se den činily, odnesly všechen ten hnůj a Héraklés pak jen zas vodní toky odvedl do původních koryt
Takže to chce asi vyhnat dobytek z chomutovského hokeje, svést do něho koryto Chomutovky, který by odnesl všechen ten hnůj
 
 
JaroFenin | Veverka Jr. pohřbil hokej v Chomutově!
25.04.2019, 13:26
 
 
Reakce na Ricci: Nemá někdo telefén na toho chlápka, co ...
Tohle by nezvládl snad ani Sisyfos
 
 
jiribulis | praha
25.04.2019, 13:19
 
 
Nejvíc by nás zřejmě zaujalo kdyby někdo uvedl kolik financí v letošní sezóně majitelé do hokejového klubu vložili a kolik vybrali. A kolik pobral statutární ředitel....
 
 
Ricci | Pir84ever!
25.04.2019, 12:27
 
 
Nemá někdo telefén na toho chlápka, co umí tak pěkně vymetat chlévy? Hodně se osvědčil třeba u Augiáše. Tady by měl taky dost práce... Smajlík
 
 
Ricci | Pir84ever!
25.04.2019, 12:24
 
 
Reakce na rcts: Mě takový přístup přijde férovější a spo...
Píšeš celou sezonu - ta ale zahrnuje i PO... A pokud první tým po ZČ neporazí osmý, pak podle mě v extralize nemá co dělat... Podle mě teď bude mít PO 1. ligy velký náboj.

Samozřejmě lze vymýšlet komrdesát modelů jak postupovat, sestupovat, každý bude mít svůj kousek logiky... Podle mě je důležité hlavně to, aby se za prvé jednalo o dlouhodobě udržitelný model, který dodá oběma soutěžím stabilitu a za druhé, aby to byl model jednoduchý a jasný na "první dobrou" každému...
 
 
názor | CV
25.04.2019, 12:21
 
 
Pohled redaktora Petra Bílka:
Viděl jsem hokejové Piráty s velkým srdcem a až čítankovým charakterem. Viděl jsem, jak obojí ukazují při malérech, které tým v extralize postihly. Viděl jsem, že navzdory dluhům šli znovu a znovu do boje, že se nevzdali. Viděl jsem, že po salmonelóze za sebou tahali nohy, přesto se rvali a odevzdávali, na co měli. Viděl jsem v klubu dříče zapálené pro Piráty od uklízeček přes moderátora, mluvčího až po pořadatele, ačkoli i je sžíraly finanční trable kdysi movité organizace. Viděl jsem při zápasech fungující soukolí, jež navzdory amatérismu vedení běželo profesionálně. Viděl jsem klub, kterému se posmívají, že je umělý, přitom je to naopak; v problémech odkryl, jakou má duši. Neviděl jsem ale zápal a drajv generála Růžičky, jaký míval dřív. Neviděl jsem ho ani na baráži v Kladně, kde domácí slavili postup; kouč a manažer nejel, neomluvitelné! Neviděl jsem a skoro neslyšel majitele, kteří se mají ukazovat, nejen když je hej, ale hlavně když je ouvej. Neviděl jsem a skoro ani neslyšel nejvyšší vedení, aby předstoupilo před veřejnost a bez mlžení přiznalo, jak se věci mají. Vidím ale naději: sestup by měl nastartovat očistu Pirátů. Jestli nenastane, zpátky v extralize je neuvidíme.

Smajlík
 
 
JaroFenin | Veverka Jr. pohřbil hokej v Chomutově!
25.04.2019, 12:18
 
 
A ještě na závěr. Po celou dobu jsem tu psal, že plně stojím na straně hokejistů. A to jsem ani netušil, za jakých podmínek tu půl roku "pracovali". Teď si jich vážím ještě mnohem víc. Hoši, díky !
 
 
JaroFenin | Veverka Jr. pohřbil hokej v Chomutově!
25.04.2019, 12:13
 
 
Reakce na winngy: Kluci, uz to horší snad být nemůže, ne...
Dokud bude majitelem drevokocúr, nebude NIKDY lepší
 
 
JaroFenin | Veverka Jr. pohřbil hokej v Chomutově!
25.04.2019, 12:11
 
 
Reakce na Ricks: Tvl umíš číst ??? Už několik dní, nebo ...
Je skvělé, že tomu stále věříš. Až donedávna jsem na tom byl podobně. Poslední dny mne však přesvědčily o tom, že jsem byl naivní hlupák. První promluvil Honza Stránský a bude následovat lavina. MAJITELÉ = PROLHANÍ ŠMEJDI
 
 
Kreon | Nobody, But Us
25.04.2019, 12:10
 
 
Reakce na Bémič: https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1-l...
Smutné čtení, vůči vedení i pravdivé. Seprat tu špínu ze jména klubu bude běh na delší trať, ale se schopnými lidmi se to povede. A s trochou štěstí, když se využije navíc ten efekt nového začátku, můžou na tom nakonec "vydělat" všichni. V tomto jsem (výjimečně) optimista.
 
 
winngy | Piráti Chomutov
25.04.2019, 12:09
 
 
Kluci, uz to horší snad být nemůže, ne? Je těžké být fanoušek pirátů, ale osobně věřím, že se to bude jen lepšit.
 
 
25.04.2019, 11:20
 
 
Reakce na Luke_Packet: A jméno klubu jde více do kopru (...
Tohle je mnohem horší, než za časů 2. ligy.
A že by se tu od září hrála 1. liga? S tím teda moc nepočítám.
Tohle tady je dno. Marast, lži, sliby, podvody.
 
 
rcts | of the House Stark
25.04.2019, 11:19
 
 
Reakce na Ricci: To mi moc nedává logiku, proč by to měl...
Mě takový přístup přijde férovější a sportovnější - prostě celou sezónu jsi nejlepší, zasloužíš si postup. Naopak za celou sezonu jsi nejhorší, zastoupíš si sestup. Vem si, že budeš mít třeba Vsetín, který celou sezonu bude dřít, vyhraje všech (nevím52?) zápasů a bude mít 156 bodů, aby v play-off po 7 zápasech vypadl třeba s 6. týmem po základní části? To mi nepřijde úplně fér.

Druhé potenciální postupové místo by stále zůstalo pro vítěze play-off, aby tak i ostatní kluby měli o co hrát, ale zvedla by se atraktivita pro to, snažit se vyhrát ligu. Což by mohlo přidat i kvalitě celé ligy (silnější týmy).
 
 
25.04.2019, 11:17
 
 
odkaz podvodníci prašivý...chudáci kluci...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
netradiční cvičení
| sportovní potřeby
| fitness
| činky
| posilovací stroje
| umělý kámen