Příchody a odchody

Změny v týmu v průběhu sezóny 2019/2020

Příchody

Radek Havel návrat po období bez angažmá
Sébastien Piché HC Dynamo Pardubice – do 22.12.2019
Jakub Černý HC Energie Karlovy Vary – do 31.12.2019
Jakub Doktor VHK ROBE Vsetín – hostování do 31.12.2019
Jiří Kurka BK Mladá Boleslav – střídavé starty
Nicolas Hlava HC Energie Karlovy Vary – hostování do konce sezóny a střídavé starty do K. Varů
Lukáš Klíma SK Trhači Kadaň

Odchody

Tomáš Pařízek HC Baník Sokolov
Matyáš Svoboda HC Slovan Ústí nad Labem – hostování do 14.1.2020
Denis Zeman SK Trhači Kadaň – hostování 13.12.2019
Radek Havel neznámo
Kryštof Hrala neznámo
Tayler Thompson Orlando Solar Bears (ECHL)
Tomáš Koblížek SK Trhači Kadaň – hostování do konce sezóny

Změny v týmu před sezónou 2019/2020

Hráči na zkoušku

Martin Altrichter Springfield Pics (USPHL)
Marcel Hlaváček MHK Dubnica (Slovensko – 1. liga) – smlouva nepodepsána
Miroslav Hradecký Utah Outliers (WSHL) – smlouva nepodepsána
Jakub Káník ČEZ Motor České Budějovice (junioři) – smlouva nepodepsána
Adam Kofroň HC Tatra Kopřivnice – smlouva nepodepsána
Miroslav Litera Adendorfer EC (Německo – Regionalliga) – smlouva nepodepsána
Tomáš Běhula Svenstaviks HK (Švédsko – Division2) – smlouva nepodepsána
Marek Kažimír HC Lední Medvědi Pelhřimov – smlouva nepodepsána
Niklas Vihriälä LeKi (Finsko – Mestis) – smlouva nepodepsána

Příchody

Tayler Thompson Orlando Solar Bears (ECHL)
Viktor Lang Karlskoga BIK (Švédsko – Allsvenskan) – úspěšná zkouška
Jiří Tupý SK Trhači Kadaň – úspěšná zkouška
Kryštof Hrala HC Moravské Budějovice 2005 – úspěšná zkouška
Tomáš Pařízek KH Energa Toruň – úspěšná zkouška
Petr Stloukal HC Energie Karlovy Vary
Jan Rudovský HC Frýdek-Místek
Tomáš Pitule VHK ROBE Vsetín
Filip Suchý Västerviks IK (Švédsko – Allsvenskan)
Darby Llewellyn Rapid City Rush (ECHL)
Dušan Žovinec LHK Jestřábi Prostějov
Dominik Tejnor Orli Znojmo (EBEL)
Radek Havel EHC Freiburg (Německo – DEL2)
Martin Rýgl HK Dukla Trenčín

Odchody

Lukáš Vantuch Eispiraten Crimmitschau (Německo – DEL2)
Ivan Huml HC Řisuty
Brett Flemming HC Bozen Südtirol (EBEL)
Radek Duda HC Benátky nad Jizerou
Pavel Klhůfek HC Košice
Michal Gut Everett Silvertips (WHL)
Ondřej Buchtela HC Benátky nad Jizerou
Tadeáš Dvořák Vipers de Montpellier (Francie – Division 1)
Masi Marjamäki Cardiff Devils (Velká Británie)
Stanislav Dietz Fischtown Pinguins (Německo)
Juraj Valach EHC Liwest Black Wings Linz (EBEL)
Jan Havel ČEZ Motor České Budějovice (zkouška)
Tomáš Svoboda Orli Znojmo (EBEL)
Petr Koblasa HC Energie Karlovy Vary
David Štich HC VERVA Litvínov
Jakub Trefný SK Trhači Kadaň
Roman Chlouba LHK Jestřábi Prostějov
Kryštof Ouřada LHK Jestřábi Prostějov
Petr Chlán LHK Jestřábi Prostějov
Ronald Knot Bílí Tygři Liberec
Justin Peters Bílí Tygři Liberec
Martin Šťovíček SK Horácká Slavia Třebíč
Aleš Stezka AZ RESIDOMO Havířov
Jan Stránský BK Mladá Boleslav
Štěpán Lukeš Mountfield HK
Bohumil Jank HC Škoda Plzeň
Vladimír Růžička HC Sparta Praha
Adam Raška HC Energie Karlovy Vary
Lukáš Kovář HC Oceláři Třinec (konec hostování)
Adam Dlouhý Bílí Tygři Liberec (konec hostování)

Příchody

Lukáš Kovář HC Oceláři Třinec/HC Frýdek-Místek (hostování do konce sezóny)
Adam Raška SK Horácká Slavia Třebíč
Jegor Antropov Admiral Vladivostok (KHL – měsíční zkouška)
Kevin Klíma SK Trhači Kadaň (střídavé starty)
Matyáš Svoboda Green Bay Gamblers (USA – USHL)
Filip Hanták HC Kobra Praha (měsíční zkouška)
Justin Peters Kölner Haie (Německo)
Hannu Toivonen Odense Bulldogs (Dánsko)
Tomáš Svoboda HC Dynamo Pardubice (hostování do konce sezóny)
Radek Duda HC Benátky nad Jizerou
Masi Marjamäki Almtuna IS (Švédsko – Allsvenskan)

Odchody

Jegor Antropov neznámo (neúspěšná měsíční zkouška)
Kevin Klíma SK Trhači Kadaň (konec střídavých startů)
Jaroslav Mrázek HC VÍTKOVICE RIDERA
Hannu Toivonen IFK Helsinky
Dávid Skokan HC Dynamo Pardubice (hostování do konce sezóny)

Příchody

Pavel Klhůfek PSG Berani Zlín
David Štich Rytíři Kladno
Aleš Stezka Bílí Tygři Liberec (roční hostování)
Stanislav Dietz HC VERVA Litvínov (roční hostování)
Jan Stránský Bílí Tygři Liberec
Adam Dlouhý Bílí Tygři Liberec (roční hostování)
Lukáš Vantuch Bílí Tygři Liberec
Bohumil Jank HC Oceláři Třinec
Ronald Knot BK Mladá Boleslav (roční hostování)

Odchody

Lukáš Chalupa HC Letci Letňany
Patrik Kadeřávek SK Trhači Kadaň
Tomáš Slovák DVTK Jegesmedvék (Maďarsko – slovenská extraliga)
Michal Poletín PSG Berani Zlín
Mário Grman HC Slovan Bratislava (KHL)
Nicolas Hlava Orli Znojmo (EBEL)
Vojtěch Tomeček HC Olomouc
Michal Vondrka BK Mladá Boleslav
Jiří Smejkal HC Sparta Praha (konec hostování)
Tomáš Dvořák HC Sparta Praha (konec hostování)
Stanislav Dietz HC VERVA Litvínov (konec hostování)
Lukáš Vantuch Bílí Tygři Liberec (konec hostování)
Ondřej Dlapa BK Mladá Boleslav (roční hostování)

Příchody

Lukáš Vantuch Bílí Tygři Liberec (hostování do konce sezóny)
Tomáš Dvořák HC Sparta Praha (hostování do konce sezóny)
Jiří Smejkal HC Sparta Praha (hostování do konce sezóny)
Ronald Knot BK Mladá Boleslav (hostování do konce sezóny)
Stanislav Dietz HC VERVA Litvínov (hostování do konce sezóny)
Adam Dlouhý Bílí Tygři Liberec (hostování do 30.1.)

Odchody

Adam Dlouhý Bílí Tygři Liberec (konec hostování)
Ján Laco HC Sparta Praha (hostování do konce sezóny)
Ondřej Dlapa BK Mladá Boleslav (hostování do konce sezóny)
Alex Rašner LHK Jestřábi Prostějov
Luboš Rob ČEZ Motor České Budějovice

Příchody

Jan Havel HC Sparta Praha (úspěšná zkouška)
Patrik Kadeřávek Orli Znojmo (EBEL – úspěšná zkouška)
Luboš Rob ČEZ Motor České Budějovice
Vojtěch Tomeček HC Energie Karlovy Vary
Alex Rašner HC Olomouc (úspěšná zkouška)
Mário Grman MsHK Žilina (úspěšná zkouška)
Tomáš Slovák HC Škoda Plzeň

Odchody

Tomáš Král HC Stadion Litoměřice
David Kaše Mora IK (Švédsko)
Dominik Tejnor Orli Znojmo (EBEL – hostování)
Jan Strmeň HC Oceláři Třinec (hostování)
Jan Rutta Chicago Blackhawks (NHL)
Tomáš Kudělka Medveščak Záhřeb (EBEL)
David Kämpf Chicago Blackhawks (NHL)
Marek Račuk Orli Znojmo (EBEL)
Adam Raška Orli Znojmo (EBEL)
Brett Skinner neznámo
Adam Raška HC Kometa Brno
Bohumil Slavíček HC Most

Odchody

Štěpán Hřebejk ČEZ Motor České Budějovice
Šimon Szathmáry HC Dukla Jihlava (hostování do konce sezóny a střídavé starty zpět k Pirátům)
Radek Veselý Rovaniemen Kiekko (hostování do konce sezóny, Finsko - Mestis)

Změny v týmu před sezónou 2016/2017

Příchody

Michal Poletín HC Škoda Plzeň
Ivan Huml Kärpät Oulu (Finsko)
Ján Laco Barys Astana (KHL)
Brett Flemming HC Bolzano (EBEL)
Lukáš Chalupa HC Škoda Plzeň
Tomáš Král Mountfield HK
Petr Koblasa HC Energie Karlovy Vary
Dávid Skokan HC Slovan Bratislava (KHL)
Tomáš Kudělka HC VÍTKOVICE STEEL

Odchody

Peter Ölvecký HK Dukla Trenčín
Sergej Pereťagin Kunlun Red Star (KHL)
Jakub Čech HC RT TORAX Poruba
Petr Šidlík HC Energie Karlovy Vary
Antonín Dušek HC Slavia Praha
Roman Chlouba HC Slavia Praha
Adam Jánošík Bílí Tygři Liberec
David Květoň HC VÍTKOVICE STEEL
Tomáš Harant HC Energie Karlovy Vary
Miroslav Hanuljak Rytíři Kladno
Tomáš Pospíšil BK Mladá Boleslav
Roman Červenka Fribourg-Gottéron (Švýcarsko)
Robert Kristan neznámo

Příchody

Roman Červenka SKA Petrohrad (KHL)
Tomáš Harant HC Energie Karlovy Vary
Brett Skinner neznámo
Sergej Pereťagin Viťaz Podolsk (KHL)
Peter Ölvecký HC VÍTKOVICE STEEL
Juraj Valach HC Slovan Bratislava (KHL)
David Stach Rytíři Kladno (střídavé starty)
Robert Kristan HC Dynamo Pardubice

Odchody

Radek Havel Fischtown Pinguins (Německo - DEL2)
Aleš Kranjc Moser Medical Graz 99ers (EBEL)
Jekabs Redlihs HC Energie Karlovy Vary
Lukáš Květoň ČEZ Motor České Budějovice
Marek Hovorka HC VÍTKOVICE STEEL
Jiří Drtina HK Dukla Trenčín
Martin Rýgl BK Mladá Boleslav
Marek Račuk Rytíři Kladno (hostování, střídavé starty zpět k Pirátům)
Miroslav Kopřiva HC Dynamo Pardubice

Příchody

Jekabs Redlihs HC Energie Karlovy Vary
Tomáš Pospíšil MOUNTFIELD HK
Adam Jánošík HC Košice
Petr Šidlík HC Dukla Jihlava
Aleš Kranjc Södertälje SK (Švédsko)
Jakub Sklenář HC Slavia Praha
Marek Tomica HC Slavia Praha
Michal Vondrka HC Sparta Praha

Odchody

Alexander Titov Avtomobilist Jekatěrinburg (KHL)
Jakub Stehlík Orli Znojmo (EBEL)
Libor Šulák Orli Znojmo (EBEL)
Tomas Sinisalo Blue Fox Herning (Dánsko)
Nikola Gajovský EV Regensburg (Německo - Oberliga)
Martin Šagát Blue Fox Herning (Dánsko)
Jaroslav Koma Deggendorfer SC (Německo - Oberliga)
Martin Kadlec Metallurg Žlobin (Bělorusko)
Tomáš Bartejs Metallurg Žlobin (Bělorusko)
Bryan McGregor Brampton Beast (ECHL)
Marek Sikora HC Zubři Přerov
Brett Skinner neznámo
Milan Toman HC Stadion Litoměřice
Mario Scalzo neznámo
×
Dnes v 16:00 | Muži
Piráti Chomutov
AZ RESIDOMO Havířov
×
Dnes v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Škoda Plzeň