Lukáš Vantuch před Markem Langhamerem | autor: Jan Pidrman
    Kapitán Marek Tomica | autor: Jan Pidrman
    Zástupce kapitána Ivan Huml | autor: Jan Pidrman
  • Jan Stránský sleduje v přerušené hře kostku nad ledem |  autor: Jan Pidrman
    Jan Stránský sleduje v přerušené hře kostku nad ledem | autor: Jan Pidrman
  • Lukáš Vantuch na střídačce |  autor: Jan Pidrman
    Lukáš Vantuch na střídačce | autor: Jan Pidrman
  • Stanislav Dietz měl jen o tři vteřiny vyšší ice-time než třetí Pirát, za 21 minut a čtyři vteřin zblokoval dvě střely a přidal jeden hit |  autor: Jan Pidrman
    Stanislav Dietz měl jen o tři vteřiny vyšší ice-time než třetí Pirát, za 21 minut a čtyři vteřin zblokoval dvě střely a přidal jeden hit | autor: Jan Pidrman
  • Martin Šťovíček u mantinelu mezi Michalem Gulašim a Peterem Muellerem |  autor: Jan Pidrman
    Martin Šťovíček u mantinelu mezi Michalem Gulašim a Peterem Muellerem | autor: Jan Pidrman
  • Fanoušci Pirátů se radují z vyrovnání na 2:2 |  autor: Jan Pidrman
    Fanoušci Pirátů se radují z vyrovnání na 2:2 | autor: Jan Pidrman
  • Radující se Dávid Skokan a Roman Chlouba |  autor: Jan Pidrman
    Radující se Dávid Skokan a Roman Chlouba | autor: Jan Pidrman
  • Dávid Skokan tryskem letí k mantinelu, aby oslavil vyrovnání na 2:2, za ním k němu spěchá Roman Chlouba |  autor: Jan Pidrman
    Dávid Skokan tryskem letí k mantinelu, aby oslavil vyrovnání na 2:2, za ním k němu spěchá Roman Chlouba | autor: Jan Pidrman
  • Roman Chlouba už vidí puk v síti a začíná se radovat |  autor: Jan Pidrman
    Roman Chlouba už vidí puk v síti a začíná se radovat | autor: Jan Pidrman
  • Dávid Skokan se nenechal odstavit Michalem Gulašim a vyrovnal na 2:2 |  autor: Jan Pidrman
    Dávid Skokan se nenechal odstavit Michalem Gulašim a vyrovnal na 2:2 | autor: Jan Pidrman
  • Přetlačovaná před brankou Komety před druhým gólem Pirátů, který padl těsně po skončení chomutovské přesilovky |  autor: Jan Pidrman
    Přetlačovaná před brankou Komety před druhým gólem Pirátů, který padl těsně po skončení chomutovské přesilovky | autor: Jan Pidrman
  • Situace před Markem Langhamerem, po níž padl druhý gól Pirátů |  autor: Jan Pidrman
    Situace před Markem Langhamerem, po níž padl druhý gól Pirátů | autor: Jan Pidrman
  • Lukáš Vantuch bojuje o prostor před brankou s Michalem Gulašim |  autor: Jan Pidrman
    Lukáš Vantuch bojuje o prostor před brankou s Michalem Gulašim | autor: Jan Pidrman
  • Lukáš Vantuch, který si v prvním kole připsal asistenci, před brněnskou brankou |  autor: Jan Pidrman
    Lukáš Vantuch, který si v prvním kole připsal asistenci, před brněnskou brankou | autor: Jan Pidrman
  • Zasahující Marek Langhamer |  autor: Jan Pidrman
    Zasahující Marek Langhamer | autor: Jan Pidrman
  • Marek Langhamer si hledá co nejlepší výhled |  autor: Jan Pidrman
    Marek Langhamer si hledá co nejlepší výhled | autor: Jan Pidrman
  • Vladimír Růžička objíždí brněnskou branku s Tomášem Malcem na zádech |  autor: Jan Pidrman
    Vladimír Růžička objíždí brněnskou branku s Tomášem Malcem na zádech | autor: Jan Pidrman
  • Martin Štovíček v duelu prvního kola za 10 minut a 12 vteřin na ledě rozdal jeden hit a zblokoval jednu střelu |  autor: Jan Pidrman
    Martin Štovíček v duelu prvního kola za 10 minut a 12 vteřin na ledě rozdal jeden hit a zblokoval jednu střelu | autor: Jan Pidrman
  • Davídek s dortem a fontánou |  autor: Jan Pidrman
    Davídek s dortem a fontánou | autor: Jan Pidrman
  • Davídek oslavil v ROCKNET ARÉNĚ desáté narozeniny |  autor: Jan Pidrman
    Davídek oslavil v ROCKNET ARÉNĚ desáté narozeniny | autor: Jan Pidrman
  • Petr Koblasa nestihl zasáhnout puk, než ho Marek Langhamer schoval pod lapačku |  autor: Jan Pidrman
    Petr Koblasa nestihl zasáhnout puk, než ho Marek Langhamer schoval pod lapačku | autor: Jan Pidrman
  • Petr Koblasa čeká, zda puk projde až před Marka Langhamera |  autor: Jan Pidrman
    Petr Koblasa čeká, zda puk projde až před Marka Langhamera | autor: Jan Pidrman
  • Pohotový Pavel Klhůfek už může slavit první gól Pirátů v základní části 2018/2019 |  autor: Jan Pidrman
    Pohotový Pavel Klhůfek už může slavit první gól Pirátů v základní části 2018/2019 | autor: Jan Pidrman
  • Hokejka Pavla Klhůfka bude u toho puku jako první |  autor: Jan Pidrman
    Hokejka Pavla Klhůfka bude u toho puku jako první | autor: Jan Pidrman
  • Pavel Klhůfek vidí kotouč jako první a už se dere za prvním gólem Pirátů v základní části 2018/2019 |  autor: Jan Pidrman
    Pavel Klhůfek vidí kotouč jako první a už se dere za prvním gólem Pirátů v základní části 2018/2019 | autor: Jan Pidrman
  • Marek Langhamer zatím netuší, kde puk po tyčce je |  autor: Jan Pidrman
    Marek Langhamer zatím netuší, kde puk po tyčce je | autor: Jan Pidrman
  • Kotouč už se po odrazu od Langhamera kutálí do brankoviště |  autor: Jan Pidrman
    Kotouč už se po odrazu od Langhamera kutálí do brankoviště | autor: Jan Pidrman
  • Po Knotově tyčce se puk odrazil od zad Langhamera a následně zůstal volný puk v brankovišti |  autor: Jan Pidrman
    Po Knotově tyčce se puk odrazil od zad Langhamera a následně zůstal volný puk v brankovišti | autor: Jan Pidrman
  • Pavel Klhůfek bojuje o prostor s Michalem Gulašim krátce předtím, než vstřelí první gól Pirátů v základní části 2018/2019 |  autor: Jan Pidrman
    Pavel Klhůfek bojuje o prostor s Michalem Gulašim krátce předtím, než vstřelí první gól Pirátů v základní části 2018/2019 | autor: Jan Pidrman
  • Petr Koblasa stihl za 14 minut a 13 vteřin na ledě dvě střely na branky |  autor: Jan Pidrman
    Petr Koblasa stihl za 14 minut a 13 vteřin na ledě dvě střely na branky | autor: Jan Pidrman
  • David Štich měl v prvním kole třetí nejvyšší ice-time z Pirátů, za 21 minut a vteřinu rozdal dva hity a zblokoval dvě střely |  autor: Jan Pidrman
    David Štich měl v prvním kole třetí nejvyšší ice-time z Pirátů, za 21 minut a vteřinu rozdal dva hity a zblokoval dvě střely | autor: Jan Pidrman
  • Dávid Skokan |  autor: Jan Pidrman
    Dávid Skokan | autor: Jan Pidrman