Trenéři a realizační týmy

Sportovní ředitel mládeže a hlavní trenér akademie: Mgr. Petr Jíra
E-mail: jira zavináč piratichomutov tečka cz
Vedoucí sportovních tříd: Jan Minčák
E-mail: mincak zavináč piratichomutov tečka cz
Vedoucí základny: Milan Babka
E-mail: babka zavináč piratichomutov tečka cz
Kondiční trenér: Jakub Chrpa
E-mail: chrpa zavináč piratichomutov tečka cz
Výživový specialista a tvorba jídelníčku: Jan Minčák
E-mail:
Trenéři pro dovednosti obránců: Petr Martínek a Angel Krstev
E-mail: martinek zavináč piratichomutov tečka cz
Trenér pro dovednosti útočníků: Vladimír Petrovka
E-mail: petrovka zavináč piratichomutov tečka cz
Šéftrenér brankářů: Bc. Radek Svoboda (B)
E-mail: svoboda zavináč piratichomutov tečka cz
Powerskating: Libor Řepík a Karel Baier
Trenér dovedností: Josef Rindoš
E-mail: rindos zavináč piratichomutov tečka cz
Masér: Elemír Prokeš
Kustod akademie: Martin Jor
Kustod sportovních tříd: Ivan Kopecký
Koordinátor pro školní záležitosti: Martin Pašek
E-mail: martin.pasek zavináč piratichomutov tečka cz
Školní trenér: Mgr. Jaroslav Hejcman
Ubytovací zařízení akademie: Tamara Mišovicová
E-mail: internat zavináč piratichomutov tečka cz
Junioři: Mgr. Petr Jíra (A), hlavní trenér
Petr Martínek (B), asistent trenéra
Jan Minčák (A), asistent trenéra
Martin Pašek, vedoucí mužstva
Dorost: Kamil Koláček (A), hlavní trenér
Angel Krstev, asistent trenéra
Vladimír Petrovka (B), asistent trenéra
Mgr. Vladislav Hána, vedoucí mužstva
9. třída:Vladimír Petrovka (B), hlavní trenér
Jiří Gombár (B), asistent trenéra
Iveta Králová , vedoucí mužstva
8. třída:David Sedláček (B), hlavní trenér
E-mail: sedlacek zavináč piratichomutov tečka cz
Martin Novák, asistent trenéra
Jaroslav Procházka, vedoucí mužstva
7. třída:Vladimír Petrovka (B), hlavní trenér
Jiří Gombár (B), asistent trenéra
Pavel Falis, vedoucí mužstva
6. třída:David Sedláček (B), hlavní trenér
Martin Novák, asistent trenéra
Kamil Koláček, asistent trenéra
Roman Dubjak, vedoucí mužstva
5. třída:Jan Minčák (A), hlavní trenér
Daniel Lehnert, asistent trenéra
Jiří Kalaš, asistent trenéra
Jiří Kalaš, vedoucí mužstva
4. třída:Jan Minčák (A), hlavní trenér
Daniel Lehnert, asistent trenéra
Petr Konopka, asistent trenéra
–, vedoucí družstva
3. třída:Milan Babka (stud. B), hlavní trenér
Petr Kalužný, asistent trenéra
Pavel Stuchlík, vedoucí mužstva
2. třída:Libor Dudek, hlavní trenér
E-mail: dudek zavináč piratichomutov tečka cz
Zdeněk Chuchel, asistent trenéra
František Smutný, asistent trenéra
Vlastimil Petrásek, vedoucí mužstva
1. třída + základna:Milan Babka (stud. B), hlavní trenér
Miroslav Kubát, asistent trenéra
František Smutný, asistent trenéra
Petr Kalužný, asistent trenéra
Ondřej Toušek, asistent trenéra
Trenér brankářů: Miroslav Hanuljak
Pomocní trenéři sportovních tříd: Karel Baier
Ondřej Toušek
Vlastimil Petrásek
Milan Novotný
Petra Lehká
Trenéři skatemillu: Kamil Koláček
Jan Minčák
Kamil Charousek
×
Dnes v 15:30 | Dor.
PZ Kladno
Piráti Chomutov
×
Dnes v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Motor České Budějovice
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Roudnice nad Labem
Piráti Chomutov