Permanentní vstupenky

APLIKACE PRO PRODLOUŽENÍ PERMANENTNÍCH VSTUPENEK NA SEMIFINÁLE

Finále mezi Piráty a Havířovem odstartuje ve středu 17. a ve čtvrtek 18. dubna ve Slezsku, v ROCKNET ARÉNĚ se bude hrát ve neděli 21. v pondělí 22. dubna. Na oba domácí duely si mohou majitelé permanentních vstupenek prodloužit svá místa od pondělí 15. dubna do čtvrtka 18. dubna večer z pohodlí domova prostřednictvím prodejní aplikace Pirátů.

CO VÁS NEJVÍC ZAJÍMÁ

  Kdy si můžu prodloužit permanentku na finále?
  Od pondělí 15. dubna 2024 do čtvrtka 18. dubna 2024.

  Kde si můžu prodloužit permanentku na finále?
  Online od pondělí 15. dubna 2024 do čtvrtka 18. dubna 2024 do 22 hodin.
  Na pokladně číslo 1 ROCKNET ARÉNY v úterý 16. března od 15 do 17 hodin a ve čtvrtek 18. března od 11 do 13 hodin.

  Jak se na zápasy finále dostanu?
  V případě, že si prodloužíte permanentní vstupenku, půjdete na obě utkání s plastovou kartou, kterou máte celou sezónu. Pokud si v předprodeji koupíte jednorázovou vstupenku, musíte ji mít uloženou v mobilním telefonu nebo si ji musíte vytisknout. Na utkání pak půjdete s mobilním telefonem či vytištěnou vstupenkou.

  Chci si na finále koupit jednorázovou vstupenku. Kdy tak mohu učinit?
  Online předprodej na první dvě domácí finále se rozběhl v pondělí 15. dubna 2024 a k dispozici jsou do čtvrtka 18. dubna 2024 do 22 hodin jen místa, na která nebyla před sezónou zakoupena permanentní vstupenka. Od čtvrtečního večera se pak uvolní do volného prodeje i místa s permanentními vstupenkami, které nebudou prodlouženy. V úterý 16. dubna 2024 od 15 do 17 hodin a ve čtvrtek 18. března 2024 od 13 do 15 hodin bude otevřena pokladna 1 ROCKNET ARÉNY, kde bude probíhat prodloužení permanentních vstupenek i předprodej jednorázových vstupenek. Jednorázové vstupenky bude možné zakoupit na pokladně 1 ROCKNET ARÉNY rovněž v pátek 19. dubna 2024 od 13 do 14 hodin.V den obou finálových zápasů se pokladny číslo 1, 2 a 3 v ROCKNET ARÉNĚ otevřou vždy v 16 hodin.

  V případě nejasností nás můžete kontaktovat na e-mailu ticketing zavináč piratichomutov tečka cz

„Chtěl bych na všechny fanoušky apelovat, aby v prodejní aplikaci otevřeli oba domácí zápasy, pokud na ně chtějí jít. Pokud si někdo prodlouží své místo na neděli 21. dubna, automaticky se mu neprodlužuje pondělí 22. dubna. Bohužel v dosavadním průběhu jsme se setkali s tím, že někteří fanoušci si prodloužili jen první domácí utkání a šli na druhé v domnění, že mají permanentní vstupenku prodlouženou, což tak bohužel není,“ upozorňuje Libor Kult.

„Pokud jde o ceny, zvažovali jsme jejich zvýšení, ale nakonec jsme přistoupili jen ke kroku, který sjednocuje ceny v jakékoliv fázi předprodeje či prodeje přímo na pokladnách před začátkem utkání. Věříme, že tento krok zajistí mužstvu v domácích zápasech co největší podporu a přejeme si, abychom zase po letech mohli oznámit vyprodané střetnutí,“ doplňuje klubový mluvčí.

Jak tedy permanentní vstupenku? Stačí ve zmíněném období vstoupit do prodejní aplikace Pirátů a vybrat si svá místa, na která máte zakoupenu permanentní vstupenku. Po zadání kódu, jímž je číslo pod čárovým kódem na vaší permanentní vstupence (modře zvýrazněné číslo na obrázku), dojde k uvolnění místa a po zaplacení k jeho prodloužení na daný duel. Tento úkon je potřeba zopakovat i ve druhém domácím finále s pořadovým číslem 4. Každý, kdo si permanentní vstupenku takto prodlouží, půjde na zápasy s plastovou kartou jako v dosavadním průběhu sezóny. 

Kromě prodloužení z pohodlí domova bude v úterý 16. dubna od 15 do 17 hodin a ve čtvrtek 18. dubna od 11 do 13 hodin v ROCKNET ARÉNĚ otevřena pokladna 1, kde také bude možné permanentní vstupenku prodloužit. Drobným omezením bude fakt, že platbu bude možné provést pouze hotově. „Věříme, že čtyři dny pro naše paermanentkáře jsou dostaečně dlouhá doba, aby si přes prodejní aplikaci nebo na pokladně číslo 1 prodloužili své místo, které mají po celou sezónu,“ přibližuje Libor Kult, který má prodej vstupenek v gesci.

Při prodloužení permanentní vstupenky prostřednictvím online aplikace je potřeba hlídat cenu u dětských permanentních vstupenek, neboť aplikace primárně nabídne cenu 200 korun. Děti do 140 cm však mají prodloužení svého místa za polovinu, tedy za 100 korun. Čestné, klubové a partnerské permanentní vstupenky v rámci uzavřených smluv jsou na play-off prodlouženy automaticky.

Pokud jde o jednorázové vstupné, které bude na finále stejně jako na semifinále s Vyškovem činit 200 korun pro dospělé a 100 korun pro děti do 140 cm, půjdou místa mimo rezervace pro majitele permanentních vstupenek do prodeje hned se spuštěním předprodeje. Do čtvrtka 18. dubna do 22 hodin však budou k dispozici pouze místa, na která nebyla před sezónou zakoupena permanentní vstupenka.

Ve čtvrtek večer se pak uvolní do prodeje všechna neprodloužená místa permanentních vstupenek. Jednorázové vstupenky bude možné zakoupit také na pokladně číslo 1 ROCKNET ARÉNY ve stejných termínech, kdy bude probíhat prodloužení permanentních vstupenek – tedy v úterý 16. dubna od 15 do 17 hodin a ve čtvrtek 18. dubna od 11 do 13 hodin. Poslední možností v rámci předprodeje mimo prodejní aplikaci bude pátek 19. dubna od 13 do 14 hodin opět na pokladně číslo 1, kde už bude možné zakoupit všechna v tu dobu volná místa v ROCKNET ARÉNĚ.

Ceny vstupného na finále druhé ligy 2023/2024:

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(N, O, P)
III. kategorie
(F, G, H - stání i sezení)
prodloužení permanentní vstupenky 200 Kč/utkání 200 Kč/utkání 200 Kč/utkání
prodloužení permanentní vstupenky pro děti do 140 cm 100 Kč 100 Kč 100 Kč

Děti do 110 centimetrů mají vstup zdarma bez nároku na místo k sezení.

Pro hostující fanoušky je vyhrazen sektor -N-

Schéma ROCKNET ARÉNY