Permanentní vstupenky

OTÁZKY A ODPOVĚDI PŘEDPRODEJE NA ČTVRTFINÁLE

  Jak bude probíhat předprodej na čtvrtfinále?
  Předprodej poběží od pondělí 9. března do začátku jednotlivých utkání online i ve fanshopu v ROCKNET ARÉNĚ.

  Jak bude otevřen fanshop ROCKNET ARÉNY?
  Fanshop bude otevřen od pondělí 9. března do neděle 15. března každý den od 12 do 17 hodin.

  Jsem majitelem permanentní vstupenky. Dokdy mám rezervováno místo?
  Blokace míst majitelů permanentních vstupenek trvá do neděle 15. března a končí v tento den v 17 hodin, kdy bude uzavřen fanshop v ROCKNET ARÉNĚ.

  Co musím udělat pro prodloužení permanentní vstupenky i na čtvrtfinále?
  Stačí se přihlásit do aplikace sloužící k prodeji vstupenek, zadat číslo pod čárovým kódem vaší permanentní vstupenky a vybrat si vstupenky na oba úvodní domácí zápasy čtvrtfinále nebo pouze na jeden z nich. Prodloužit permanentní vstupenku můžete také ve fanshopu ROCKNET ARÉNY.

  Mohu si jako majitel permanentní vstupenky koupit více vstupenek na čtvrtfinále?
  Můžete, ale musíte počítat s tím, že na místa, na která nemáte permanentní vstupenku, pro vás budou platit ceny jednorázových vstupenek. Na výběr budete mít do neděle 15. března pouze místa, která nebyla před sezónou prodána jako permanentní vstupenka.

  Nemám permanentní vstupenku. Jak dlouho budu čekat, než si budu moct koupit vstupenku na předkolo?
  Nakupovat budete moci online i ve fanshopu v ROCKNET ARÉNĚ od začátku předprodeje, který odstartuje v pondělí 9. března. Do neděle 15. března do 17 hodin budou k dispozici pouze místa, která před sezónou neobsadili majitelé permanentních vstupenek

Chcete svěřence Miroslava Buchala s Petrem Martínkem podpořit přímo v hledišti domovského stánku? Od pondělí 9. března si můžete zajistit vstupenku z pohodlí domova nebo ve fanshopu přímo v ROCKNET ARÉNĚ. Pokud vlastníte permanentní vstupenku ze základní části, máte celý týden na její prodloužení. Vaše místa jsou blokována až do neděle 15. března.

Barevně označené číslo budete potřebovat k prodloužení permanentní vstupenky

Nechcete-li přijít o své místo ani na vrchol sezóny, stačí přijít od pondělí 9. března do neděle 15. března s permanentní vstupenkou do fanshopu, který bude otevřen každý den od 12 do 17 hodin. Druhou možností je přihlásit se do aplikace na pirátském webu a u svého místa zadat číslo pod čárovým kódem.

Pokud nevlastníte permanentní vstupenku a chcete mít čtvrtfinále jisté už od začátku předprodeje, máte možnost si vstupenku zakoupit rovněž online nebo ve fanshopu. Jen musíte počítat s tím, že do neděle 15. března nebudou k dispozici místa rezervovaná pro majitele permanentních vstupenek. Neprodloužená místa pak půjdou do volného předprodeje od pondělí 16. března. Majitelé čestných permanentních vstupenek nemusí nikam chodit ani nic řešit, jejich permanentní vstupenky se automaticky prodlužují i na play-off Chance ligy.

Ještě závěrečné kolo dlouhodobé části mohlo změnit pořadí týmů na místech týkajících se Pirátů. Samotná družina kapitána Marka Tomici se mohla posunout na třetí příčku, ovšem po nezdaru v Havířově zůstala čtvrtá, což rozhodlo, že jejím soupeřem bude stejně jako v posledním střetnutí nadstavby AZet.

V nejbližších dnech je na programu předkolo play-off, čtvrtfinále odstartuje pro Piráty ve čtvrtek 19. března a v pátek 20. března v chomutovské ROCKNET ARÉNĚ. Pokračování série na čtyři vítězství je na programu v pondělí 23. března a v úterý 24. března na ledě Havířova. K případnému pátému duelu by se oběma mužstva vrátila pod vrcholky Krušných hor ve čtvrtek 26. března. Pokud by byly potřeba zápasy číslo šest a sedm, hrály by se v sobotu 28. března v Havířově a v pondělí 30. března opět v Chomutově.

Ceny vstupenek na čtvrtfinále Chance ligy 2020

PRODLOUŽENÍ PERMANENTNÍCH VSTUPENEK

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(N, O, P)
III. kategorie
(F, G, H - stání i sezení)
CAPTAIN, LADY, JUNIOR A SENIOR CARD 120 Kč/utkání 90 Kč/utkání 60 Kč/utkání
BABY CARD 50 Kč/utkání 50 Kč/utkání 50 Kč/utkání

Děti do 110 centimetrů mají vstup zdarma bez nároku na místo k sezení.

Schéma ROCKNET ARÉNY