Permanentní vstupenky

Klub v oblasti prodeje vstupenek či permanentních vstupenek nepřipravil na sezónu 2021/2022 žádné změny. To znamená, že opět budou pouze dva typy permanentních vstupenek i jednorázového vstupného. Děti do 140 centimetrů budou chodit na mistrovské zápasy za 45 korun, všichni ostatní za 75 korun. „Vzhledem k tomu, že předešlá sezóna skončila de facto po dvou zápasech a nová má stejný rozpis, rozhodli jsme, že nebude do cen nijak zasahovat. Dá se vlastně říct, že vzhledem k situaci, která nastala, jedeme do určité míry od nuly,“ vysvětluje tiskový mluvčí Libor Kult s tím, že děti do 110 centimetrů mají nadále volný vstup bez nároku na vlastní sedačku.

CO VÁS NEJVÍC ZAJÍMÁ

  Kdy si můžu koupit permanentku?
  Od pondělí 9. srpna 2021 do čtvrtka 16. září 2021.

  Kde si můžu koupit permanentku?
  Od pondělí 9. srpna 2021 online. Ve fanshopu ROCKNET ARÉNY vždy v pondělí, ve středu a v pátek od 14 do 17 hodin v případě, že nebudou hrát Piráti doma ani venku a v ROCKNET ARÉNĚ se nebude konat jiné střetnutí.

  Jak si můžu permanentku vyzvednout?
  Pokud nedostanete permanentní vstupenku při nákupu do ruky, bude po předchozím oznámení k vyzvednutí ve fanshopu ROCKNET ARÉNY ve dny, kdy se v něm budou prodávat permanentní vstupenky.

  Dokdy mám jako stávající permanentkář blokováno své místo?
  Ochranná lhůta na sedadla, která jsou z předešlé sezóny obsazena permanentkáři, platí do pátku 3. září 2021. Od pondělí 6. září 2021 budou všechna nezakoupená místa volně k dispozici všem zájemcům o permanentní vstupenky.

  Měl jsem permanentku v minulé sezóně, ale moje místo mi nevyhovuje. Mohu si vybrat jiné?
  Samozřejmě. K dispozici budou po celou dobu prodeje všechna v daný moment volná sedadla.

  Chtěl bych si nově koupit permanentku. Jaký typ karty mám zvolit?
  CAPTAIN CARD je určena pro všechny, kteří nespadají do kategorie BABY, a dostupná ve všech sektorech.
  BABY CARD je nejlepší volbou pro děti do 140 cm a je dostupná pouze na místa určená k sezení. Děti do 110 cm mohou jít na utkání zdarma bez nároku na sedadlo.

  Jaké zápasy permanentní vstupenka zahrnuje?
  Permanentní vstupenka platí na mistrovská utkání krajské ligy Ústeckého kraje, která Piráti odehrají v ROCKNET ARÉNĚ, a zahrnuje rovněž zápasy play-off krajské ligy tamtéž.

  V případě nejasností nás můžete kontaktovat na e-mailu ticketing zavináč piratichomutov tečka cz

Výše uvedené znamená, že součástí permanentní vstupenky bude opět kompletní play-off krajské ligy, až na případnou kvalifikaci o druhou ligu by si majitelé permanentních vstupenek 2021/2022 museli své karty prodloužit. Naopak majitelé permanentních vstupenek nemusí řešit vstupné na přípravné zápasy. Pokud nevyužili možnosti vrácení poměrné částky za sezónu 2020/2021, mohou na předchozí permanentní vstupenku navštěvovat i přátelská utkání. V případě, že by z nějakého důvodu této možnosti nemohli nebo nechtěli využít, bude fungovat předprodej jednorázových vstupenek na přípravné zápasy s tím, že vstupné na přípravu bude činit 50 korun.

„Možnost použít permanentní vstupenky z minulé sezóny i na aktuální přípravné zápasy vnímáme jako další poděkování těm, kteří klub podpořili tím, že nechtěli vrátit poměrnou část zaplacené permanentní vstupenky,“ vysvětluje šéf klubové komunikace. „Zároveň chceme všechny, kteří zvažují nákup nové permanentní vstupenky, ubezpečit, že jsme připraveni na všechny varianty vývoje epidemiologické situace v republice. Pokud by to, nedej bože, dopadlo jako v minulé sezóně, nabídneme majitelům permanentních vstupenek znovu možnost nechat si vrátit poměrnou část. Nicméně věříme, že tentokrát už se odehraje celý ročník,“ doplňuje jedním dechem.

Rezervace stávajících míst do začátku září

I nadále se stávající majitelé permanentních vstupenek nemusí obávat, že by přišli o místa, na která jsou zvyklí. „Nechceme měnit něco, co velmi dobře funguje už několik let. Zároveň můžeme majitele permanentních vstupenek ubezpečit, že v případě omezování kapacit, budou mít právě oni přednostní právo vstupu na domácí zápasy samozřejmě při dodržení platných opatření vyhlášených vládou,“ uvádí Libor Kult. Prodej permanentních vstupenek začne v pondělí 9. srpna, rezervace stávajících míst potrvá do pátku 3. září, aby měli lidé prostor i po návratu z dovolených.

Zachování současného místa je tentokráttrochu komplikovanější. „Bohužel došlo k tomu, že z databáze byly pro potřeby prodloužení permanentních vstupenek nahrány kódy, které jejich majitelé nemají vytištěné na permanentní vstupence,“ vysvětluje tiskový mluvčí klubu Libor Kult. „Chybu jsme objevili v pondělí ráno, proto jsme online prodej ihned stopli, aby naši fanoušci netrávili čas u počítačů zbytečně,“ doplňuje zástupce Pirátů.

Přesto někteří stihli kontaktovat zákaznickou linku společnosti DEEP VISION, kde jim správné kódy byly sděleny. Právě na čísle 461 049 232 bude možné od středy 11. srpna správné kódy k prodloužení permanentní vstupenky z domova získat. Další možností je zaslání e-mailu na ticketing zavináč piratichomutov tečka cz s uvedením jména, sektoru, řady a místa, na které byla permanentní vstupenka pro sezónu 2020/2021 vydána. V odpovědi pak správné kódy dorazí.

Hned od 9. srpna však bude možné koupit rovněž permanentní vstupenku i v případě, že jste ji doposud nevlastnili. Jen budete mít omezený výběr míst, neboť v nabídce nebudete mít k dispozici místa permanentkářů ze sezóny 2020/2021. Od pondělí 6. září do čtvrtka 16. září pak půjdou do volného prodeje všechna do té doby nezakoupená místa. Všichni majitelé permanentních vstupenek na nový ročník v krajské lize se pak mohou těšit na nový komiksový design. 

Majitelé čestných permanentních vstupenek o svou možnost nepřijdou, ovšem vydávání vstupenek bude probíhat až po skončení prodeje permanentních vstupenek, tedy od 6. září v sekretariátu klubu. Jednorázové vstupenky na všech deset domácích utkání krajské ligy půjdou do prodeje v pátek 17. září, což je rovněž datum, odkdy bude možné permanentní vstupenky kupovat už pouze v kanceláři marketingu Pirátů po předchozí telefonické domluvě na čísle 607 232 986. Jejich počet bude závislý na počtu prodaných permanentních vstupenek, jejichž majitelé budou pro vstup na zápasy upřednostňováni při všech opatřeních proti šíření koronaviru.

Ceny permanentních vstupenek pro sezónu 2021/2022

CAPTAIN CARD

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(O, P)
III. kategorie
(F, G, H - stání i sezení)
jednorázové vstupné 75 Kč 75 Kč 75 Kč
permanentní vstupenka 750 Kč 750 Kč 750 Kč

BABY CARD (do 140 cm)

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(O, P)
III. kategorie
(F, G, H - pouze sezení)
jednorázové vstupné 45 Kč 45 Kč 45 Kč
permanentní vstupenka450 Kč 450 Kč 450 Kč

Schéma ROCKNET ARÉNY

×
Dnes v 13:15 | Dor.
HC Meteor Třemošná
Piráti Chomutov