Permanentní vstupenky

Ceny permanentních vstupenek se po sestupu snížili, ale stále si můžete vše zařídit z pohodlí domova u svého počítače, aniž byste museli kamkoliv chodit. Od 2. srpna poběží online prodej permanentních vstupenek, které si budete moci koupit rovněž ve fanshopu v OC Central.

CO VÁS NEJVÍC ZAJÍMÁ

  Kdy si můžu koupit permanentku?
  Od pátku 2. srpna 2019 do čtvrtku 5. září 2019

  Kde si můžu koupit permanentku?
  Od pátku 2. srpna 2019 online. Ve fanshopu v OC Central každý pracovní den od 10 do 17:30 hodin s výjimkou zápasových dnů, kdy prodej ve fanshopu probíhat nebude, a v sobotu od 9 do 12 hodin.

  Jak si můžu permanentku vyzvednout?
  Všechny permanentní vstupenky budou k vyzvednutí ve fanshopu v OC Central a to od úterý 3. září 2019 (nezápasové dny) nebo na pokladně číslo 1 (zápasové dny dvě hodiny před začátkem zápasu).

  Dokdy mám jako stávající permanentkář blokováno své místo?
  Ochranná lhůta na sedadla, která jsou z loňské sezóny obsazena permanentkáři, platí do pondělí 2. září 2019. Od úterý 3. září 2019 budou všechna nezakoupená místa volně k dispozici všem zájemcům o permanentní vstupenky.

  Měl jsem permanentku v minulé sezóně, ale moje místo mi nevyhovuje. Mohu si vybrat jiné?
  Samozřejmě. K dispozici budou po celou dobu prodeje všechna v daný moment volná sedadla.

  Chtěl bych si nově koupit permanentku. Jaký typ karty mám zvolit?
  CAPTAIN CARD je určena pro všechny muže starší 18 let a dostupná ve všech sektorech.
  LADY CARD si mohou koupit všechny ženy bez rozdílu věku a je dostupná ve všech sektorech.
  JUNIOR CARD je permanentní vstupenka pro fanoušky mladší 18 let a dostupná ve všech sektorech.
  SENIOR CARD si mohou koupit fanoušci, kteří dovršili věk 65 let (ročník narození 1954 a dříve).
  BABY CARD je nejlepší volbou pro děti do 140 cm a je dostupná pouze na místa určená k sezení. Děti do 110 cm mohou jít na utkání zdarma bez nároku na sedadlo.

  V jakých kategoriích jsou permanentky k dispozici?
  I. KATEGORIE (sektory A, B, C, D, E, J, K, L, M) – nejlepší místa v aréně, odkud je nejlépe vidět na zápasy, jedná se o místa za střídačkami a trestnými lavicemi
  II. KATEGORIE (sektory O, P) – místa za brankou směrem k tréninkové hale
  III. KATEGORIE (sektory F, G, H – stání i sezení) – místa na západní tribuně, kde je možnost vybrat si ze stání i sezení

  Jaké zápasy permanentní vstupenka zahrnuje?
  Permanentní vstupenka platí od jejího zakoupení na všechna přípravná utkání, která Piráti odehrají v ROCKNET ARÉNĚ a na celou základní část Chance ligy.

  V případě nejasností nás můžete kontaktovat na e-mailu ticketing zavináč piratichomutov tečka cz

Vzhledem k novému formátu Chance ligy čeká Piráty více domácích střetnutí než v předchozích letech. Celá soutěž bude mít celkem 58 kol, což znamená 29 domácích střetnutí. „Vnímáme fanoušky jako naše partnery, i proto jsme se při tvorbě ceny drželi mezi cenami, které platily v posledních letech na Tipsport extraligu, a cenami z posledního ročníku ve druhé nejvyšší soutěži. Zohledňovali jsme i naše ambice a vyšší počet domácích utkání ve srovnání s uvedenými roky,“ vysvětlují členové výboru zapsaného spolku.

„Věříme, že naši fanoušci nastavené vstupné přijmou. Zároveň pro ně chystáme kromě standardní desetiprocentní slevy na zboží v našich fanshopech i další akce na merchandising. Jsme si totiž vědomi, že bez pomoci a zájmu fanoušků by byl restart klubu hodně složitý a budeme rádi za každého, kdo se na něm nejen formou zakoupení permanentní vstupenky bude chtít podílet,“ doplňuje sedmička místních patriotů.

I nadále bude možné permanentní vstupenky kupovat dvěma způsoby – online v aplikaci Pirátů a ve fanshopu. První forma zůstává neměnná, ovšem při osobní koupi dochází ke změně, která zlepší komfort fanušků. Prodej permanentních vstupenek totiž bude probíhat v dostupnějším fanshopu v OC Central, jenž bude otevřen každý pracovní den od 10 do 17:30 hodin a v sobotu od 9 do 12 hodin s tím, že v den utkání Pirátů se permanentní vstupenky budou prodávat pouze do 15 hodin.

#restart

I nadále se stávající majitelé permanentních vstupenek nemusí obávat, že by přišli o místa, na která jsou zvyklí. Ochranná lhůta je dostatečně dlouhá, neboť skončí až v pondělí 2. září. O den později, tedy 3. září, začne prodej všech do té doby nezakoupených míst.

Zachování současného místa je jednoduché, stávajícím majitelům permanentních vstupenek stačí zadat při online nákupu číslo pod čárovým kódem (modře zvýrazněné číslo na obrázku) nebo vzít do fanshopu loňskou permanentní vstupenku.

Hned od 2. srpna však bude možné koupit rovněž permanentní vstupenku i v případě, že jste ji doposud nevlastnili. Jen budete mít omezený výběr míst, neboť v nabídce nebudete mít k dispozici místa loňských permanentkářů. Všichni majitelé permanentních vstupenek na ročník 2019/2020 se pak mohou těšit na jednoduchý desing s hashtagem restart, který bude provázet celou následující sezónu.

Majitelé čestných permanentních vstupenek si budou moci vouchery na přípravu 2019 vyzvednout od pondělí 5. srpna ve fanshopu v OC Central, kde budou mít od 3. září připraveny k výměně za vouchery také plastové permanentní vstupenky. V den utkání budou vouchery na přípravu 2019 rovněž připraveny k vyzvednutí ve fanshopu v ROCKNET ARÉNĚ, který otevírá hodinu před úvodním vhazováním.

Permanentní vstupenka od zakoupení i na přípravu

Vzhledem k pozdnímu datu vyřešení situace celého klubu a nutnosti obnovit smlouvu s dodavatelem prodejní aplikace, nebylo možné prodej permanentních vstupenek spustit před úvodními přípravnými zápasy. „Nechtěli jsme jít cestou, že bychom vše spustili na pár hodin a hned prodejní aplikaci zase vypnuli kvůli prvnímu přípravnému zápasu,“ vysvětlují členové výboru zapsaného spolku.

Na duely s Jekatěrinburgem a Ústím nad Labem tedy bude pouze jednotné vstupné 50 korun, následně už bude vše probíhat jako v předchozích letech. Kdo si zakoupí permanentní vstupenku, obdrží voucher, jenž bude platit od data zakoupení permanentní vstupenky na všechny následující přátelské zápasy v ROCKNET ARÉNĚ a který si od 3. září vymění za plastovou permanentní vstupenku.

V případě zakoupení permanentní vstupenky v úvodních dnech prodeje bude její součástí pět přátelských zápasů – se Sachalinem, s Fischtown Pinguins, Novosibirskem, Kadaní a Litoměřicemi. Vždy den před domácím přípravným duelem bude s uzavřením fanshopu v OC Central prodej permanentních vstupenek přerušen a rozběhne se znovu den po utkání.

Dynamické vstupné zůstává, permanentní vstupenka ušetří nemalou částku

Už tři roky se cena jednorázových vstupenek na mistrovská utkání základní části měnila v závislosti na době zakoupení. Na rozdíl od loňské sezóny však budou nově jen dvě cenové hladiny, což i nadále zvýhodňuje majitele permanentních vstupenek, kteří mohou opět ušetřit až 2000 korun ve srovnání s kupováním jednorázových vstupenek před začátkem střetnutí. Navíc vám permanentní vstupenka ušetří stání ve frontách u pokladen ROCKNET ARÉNY.

Jednorázové vstupenky a všech patnáct duelů základní části půjdou do prodeje v pátek 6. září, což je rovněž datum, odkdy bude možné permanentní vstupenky kupovat už pouze v kanceláři marketingu Pirátů po předchozí telefonické domluvě na čísle 777 535 200.

CAPTAIN CARD

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(O, P)
III. kategorie
(F, G, H - stání i sezení)
jednorázové vstupné (5 a více dní před zápasem) 160 Kč 130 Kč 90 Kč
jednorázové vstupné (4 a méně dní před zápasem) 190 Kč 160 Kč 120 Kč
stávající permanentkáři 3500 Kč
cca 120 Kč/utkání
2600 Kč
cca 90 Kč/utkání
1800 Kč
cca 62 Kč/utkání
noví permanentkáři 3800 Kč
cca 131 Kč/utkání
2900 Kč
cca 100 Kč/utkání
2100 Kč
cca 72 Kč/utkání
při nákupu vstupenek až 5510 Kč (základní část) až 4640 Kč (základní část) až 3480 Kč (základní část)

LADY CARD, JUNIOR CARD, SENIOR CARD

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(O, P)
III. kategorie
(F, G, H - stání i sezení)
jednorázové vstupné (5 a více dní před zápasem) 160 Kč 130 Kč 90 Kč
jednorázové vstupné (4 a méně dní před zápasem) 190 Kč 160 Kč 120 Kč
stávající permanentkáři 2800 Kč
cca 97/utkání
1750 Kč
cca 60/utkání
1550 Kč
cca 53/utkání
noví permanentkáři 3100 Kč
cca 107 Kč/utkání
2050 Kč
cca 71 Kč/utkání
1850 Kč
cca 64 Kč/utkání
při nákupu vstupenek až 5510 Kč (základní část) až 4640 Kč (základní část) až 3480 Kč (základní část)

BABY CARD (do 140 cm)

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(O, P)
III. kategorie
(F, G, H - pouze sezení)
jednorázové vstupné 50 Kč 50 Kč 50 Kč
stávající permanentkáři 900 Kč
cca 31/utkání
900 Kč
cca 31/utkání
900 Kč
cca 31/utkání
noví permanentkáři 1100 Kč
cca 48 Kč/utkání
1100 Kč
cca 48 Kč/utkání
1100 Kč
cca 48 Kč/utkání
při nákupu vstupenek 1450 Kč (základní část) 1450 Kč (základní část) 1450 Kč (základní část)

Schéma ROCKNET ARÉNY

×
Odehrané v 16:00 | Dor.
Piráti Chomutov
HC Kometa Brno
×
Odehrané v 17:30 | Muži
HC RT TORAX Poruba 2011
Piráti Chomutov