Permanentní vstupenky

S krajskou ligou mužů přichází i některé novinky. Tou nejzásadnější jsou pouze dva typy permanentních vstupenek, jejichž cena pro daný typ bude stejná ve všech sektorech ROCKNET ARÉNY. Děti do 140 centimetrů půjdou na hokej na 45 korun, všichni ostatní zaplatí 75 korun. „Ceny jsme volili s ohledem na výroční sezónu, kdy klub slaví 75 let od založení v roce 1945, a také jsme zohlednili fakt, že chceme i nadále nabízet našim fanouškům stejný servis během utkání jako v předešlých letech,“ vysvětluje tiskový mluvčí Libor Kult s tím, že děti do 110 centimetrů mají nadále volný vstup bez nároku na vlastní sedačku.

CO VÁS NEJVÍC ZAJÍMÁ

  Kdy si můžu koupit permanentku?
  Od úterý 1. září 2020 do středy 23. září 2020.

  Kde si můžu koupit permanentku?
  Od úterý 1. září 2020 online. Na pokladně číslo  ROCKNET ARÉNY vždy v úterý, ve středu a ve čtvrtek od 14 do 17 hodin. Pozor! Při osobním zakoupení je možné platit pouze hotově.

  Jak si můžu permanentku vyzvednout?
  Pokud nedostanete permanentní vstupenku při nákupu do ruky, bude k vyzvednutí na pokladně číslo 2 ROCKNET ARÉNY dvě hodiny před úvodním vhazováním domácích utkání 11., 15. a 27. září. Permanentní vstupenky zakoupené online budou k vyzvednutí tamtéž ve stejnou dobu.

  Dokdy mám jako stávající permanentkář blokováno své místo?
  Ochranná lhůta na sedadla, která jsou z předešlé sezóny obsazena permanentkáři, platí do neděle 13. září 2020. Od pondělí 14. září 2020 budou všechna nezakoupená místa volně k dispozici všem zájemcům o permanentní vstupenky.

  Měl jsem permanentku v minulé sezóně, ale moje místo mi nevyhovuje. Mohu si vybrat jiné?
  Samozřejmě. K dispozici budou po celou dobu prodeje všechna v daný moment volná sedadla.

  Chtěl bych si nově koupit permanentku. Jaký typ karty mám zvolit?
  CAPTAIN CARD je určena pro všechny, kteří nespadají do kategorie BABY, a dostupná ve všech sektorech.
  BABY CARD je nejlepší volbou pro děti do 140 cm a je dostupná pouze na místa určená k sezení. Děti do 110 cm mohou jít na utkání zdarma bez nároku na sedadlo.

  Jaké zápasy permanentní vstupenka zahrnuje?
  Permanentní vstupenka platí na mistrovská utkání krajské ligy Ústeckého kraje, která Piráti odehrají v ROCKNET ARÉNĚ, a zahrnuje rovněž zápasy play-off krajské ligy.

  V případě nejasností nás můžete kontaktovat na e-mailu ticketing zavináč piratichomutov tečka cz

„Ke sjednocení cen pro všechny sektory nás vede fakt, že jsme se ve srovnání s předešlými roky dostali na poměrně nízké ceny, které by se už obtížně rozlišovaly,“ doplňuje šéf klubové komunikace. S cenami jednorázových vstupenek jdou ruku v ruce také ceny permanentních vstupenek, u nichž klub zavádí další novinku.

„V předešlých letech bývalo zvykem, že vrchol sezóny si majitelé permanentních vstupenek platili. Nyní věříme, že se nás budou týkat boje o postup a rozhodli jsme se jít trochu jinou cestu, kterou vnímáme jako poděkování všem, kteří nás podpoří zakoupením permanentní vstupenky i pro krajskou ligu. Celé play-off bude pro sezónu 2020/2021 součástí permanentní vstupenky,“vysvětluje klubový mluvčí další změnu.

Jsou věci, které se nemění

I nadále se stávající majitelé permanentních vstupenek nemusí obávat, že by přišli o místa, na která jsou zvyklí. „V tomto směru nám trochu nahrává uvolnění opatření proti šíření koronaviru, byť roušky fanoušky bohužel nejspíš neminou,“ naráží Libor Kult na další novinku a povinnost pro vnitřní akce s více než 100 účastníky. Ochranná lhůta potrvá zhruba dva týdny, neboť skončí až v neděli 13. září. O den později, tedy 14. září, začne prodej všech do té doby nezakoupených míst.

Zachování současného místa je stejně jako v předešlých letech jednoduché. Stávajícím majitelům permanentních vstupenek stačí zadat při online nákupu číslo pod čárovým kódem (modře zvýrazněné číslo na obrázku) nebo vzít na pokladnu loňskou permanentní vstupenku.

Hned od 1. září však bude možné koupit rovněž permanentní vstupenku i v případě, že jste ji doposud nevlastnili. Jen budete mít omezený výběr míst, neboť v nabídce nebudete mít k dispozici místa permanentkářů ze sezóny 2019/2020. Všichni majitelé permanentních vstupenek na nový ročník v krajské lize se pak mohou těšit na výroční desing.

Majitelé čestných permanentních vstupenek o svou možnost nepřijdou, ovšem vydávání vstupenek bude probíhat až po skončení prodeje permanentních vstupenek, tedy od 24. září v sekretariátu klubu. Jednorázové vstupenky na všech deset domácích utkání krajské ligy půjdou do prodeje v pátek 25. září, což je rovněž datum, odkdy bude možné permanentní vstupenky kupovat už pouze v kanceláři marketingu Pirátů po předchozí telefonické domluvě na čísle 607 232 986. Jejich počet bude závislý na počtu prodaných permanentních vstupenek, jejichž majitelé budou pro vstup na zápasy upřednostňovány při všech opatřeních proti šíření koronaviru.

Ceny permanentních vstupenek pro sezónu 2020/2021

CAPTAIN CARD

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(O, P)
III. kategorie
(F, G, H - stání i sezení)
jednorázové vstupné 75 Kč 75 Kč 75 Kč
permanentní vstupenka 750 Kč 750 Kč 750 Kč

BABY CARD (do 140 cm)

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(O, P)
III. kategorie
(F, G, H - pouze sezení)
jednorázové vstupné 45 Kč 45 Kč 45 Kč
permanentní vstupenka450 Kč 450 Kč 450 Kč

Schéma ROCKNET ARÉNY