Permanentní vstupenky

Prodloužení permanentních vstupenek a barážové vstupenky

Co je barážová vstupenka?

Barážová vstupenka na všechna domácí utkání je univerzální vstupenka, kterou se její majitel bude prokazovat při vstupu na všechny domácí zápasy Pirátů Chomutov v baráži o Tipsport extraligu 2018/2019. Tuto vstupenku je proto nutné důkladně uschovat, neboť platí na celou baráž

Majitele permanentních vstupenek v první kategorii vyjde jedno utkání na necelých 107 korun, ve druhé kategorii zaplatí při prodloužení svého místa necelých 87 korun za jeden duel. Dětská permanentní vstupenka vyjde na pouhé dvě stovky na celou baráž.

Pokud nemáte od začátku sezóny permanentní vstupenku, ale víte, že stihnete všechny domácí zápasy baráže, můžete také ušetřit. Na místa, kde nejdou prodány permanentní vstupenky, si budete moci koupit barážovou vstupenku za zvýhodněnou cenu ve srovnání s koupí jednotlivých vstupenek.

Pokud máte permanentní vstupenku za základní části nebo si chcete koupit barážovou vstupenku, budete si ji moci od pátku 22. března do středy 27. března do 18 hodin prodloužit z pohodlí domova online v pirátské aplikaci na webu. Potřebovat budete jen ověření v podobě čísla pod čárovým kódem vaší permanentní vstupenky.

Případně můžete přijít během otevírací doby do pirátského fanshopu v OC Central. Ten je otevřen od pondělí do pátku vždy od 9 do 12.30 a od 13 do 17.30 hodin. V sobotu pouze dopoledne od 9 do 12 hodin. V den utkání pirátského A-týmu je otevřeno vždy jen do 15 hodin. Nikdo jinde možnost prodloužit permanentní vstupenku nebo koupit barážovou vstupenku nebude.

Ceny permanentních vstupenek na baráž 2019

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(O, P)
III. kategorie
(F, G, H - stání i sezení)
Děti do 140 cm
Prodloužení permanentní vstupenky ze ZČ 640 Kč 520 Kč 400 Kč 200 Kč
Barážová vstupenka 800 Kč 650 Kč 500 Kč 250 Kč

Schéma ROCKNET ARÉNY