Maskot Picaroon

Maskot Picaroon
Picaroon
Oficiální maskot Pirátů Chomutov


Středa 14. září 2011 byl den, kdy Piráti Chomutov nastoupili k prvnímu ligovému utkání v nové aréně. A byl to také den zrození chomutovského maskota Picaroona, který teď fanoušky baví v každém domácím utkání. Zatímco v úvodu ho pronásledovaly zejména ti nejmenší návštěvníci pirátské arény, postupem času si svými vtípky a dovednostmi získává i odrostlejší část chomutovského publika.

Picaroona potkáte na každém domácím utkání Pirátů Chomutov. Pravidelně se účastní také klubových akcí pro fanoušky. Všude se s ním můžete vyfotit, pomazlit se nebo si společně s ním zafandit. Poblázněného Picaroona nicméně můžete potkat i běžně na ulici. Je proslulý tím, že dělá věci, které nejsou tak úplně normální a obvyklé. Proto se nedivte, až nastoupíte do autobusu a za volantem bude sedět Picaroon :-)

Picaroon na Facebooku

Maskot Picaroon si žije tak trochu svým vlastním životem. Pokud chcete vědět co zrovna dělá, jak se mu daří a co připravuje na další setkání s vámi, můžete se s ním spřátelit na sociální síti Facebook. Pravidelně zde komentuje svůj každodenní život a občas si komentuje také své kolegy maskoty z jiných končin nejen naší republiky. Chcete-li s Picaroonem přátelit na síti, klikněte zde.

Picaroon jako host vaší oslavy

Originální oslava dětských narozenin i s přítomností Picaroona? Proč ne! Tenhle šoumen nezkazí žádnou legraci a vaší oslavu, párty nebo třeba svatební veselku pořádně okoření. Se všemi přítomnými se ochotně a vtipně vyfotí, podepíše své vlastní sběratelské karty a přidá několik čísel ze svého vtipného arsenálu. Pokud byste si Picaroona chtěli pozvat k sobě domů nebo do vaší firmy, prohlédněte si podrobnosti na této stránce.

Napsali o Picaroonovi

„Chomutovský hokej mě hodně baví a užívám si ho,“ prozrazuje maskot Picaroon (27.9.2011)
Videoreportáž: Vše co možná nevíte o novém maskotovi Picaroonovi (22.9.2011)

Picaroon v akci

×
Dnes v 18:45 | Jun.
BK Havlíčkův Brod
Piráti Chomutov
×
Dnes v 16:30 | Dor.
Piráti Chomutov
HC Kobra Praha