Videoreportáže

„Ztratili jsme vyhraný zápas,“ mrzelo Jozefa Baleje po bitvě se Zlínem

Napsal 04.10.2013 Libor Kult, Roman Jüngling
C h o m u t o v - Piráti se podruhé za sebou představili na ledě domovské SD ARÉNY, kde v rámci devátého kola Tipsport extraligy hostili zlínský tým PSG. Svěřenci Jiřího Čelanského dvakrát vedli rozdílem dvou gólů a dlouho živili naději na třetí plný bodový zisk v sezóně. Jenže tentokrát zažili z druhé strany, co se jim povedlo s Litvínovem a pražskou Slavií - tedy vyrovnání v poslední minutě. Do prodloužení poslal souboj Marušák, v nájezdech se blýskl povedeným blafákem Jozef Balej, který jedenáct vteřin před koncem zahajovací třetiny zvyšoval na 2:0. I přes trefu slovenského útočníka chomutovští hokejisté i počtvrté v aktuálním ročníku rozstřel prohráli a do tabulky si připsali pouze jeden bod.