Ohlasy po utkání

„Nohy mám zmrzlé ještě teď,“ hlásil Richard Běhula bezprostředně po utkání v Hronově

Napsal 11.12.2023 Roman Jüngling, Libor Kult
Před odjezdem na východ Čech měl na kontě zhruba padesát pět odchytaných minut ve dvou startech za Kobru. Až v Hronově se Richard Běhula poprvé od zranění v přípravě postavil do branky Pirátů a premiérově v základní části odchytal celé utkání. Z brankoviště sledoval dvě třetiny vyrovnanou a místy i nervózní bitvu, která se v závěrečném dějství změnila v podstatě v chomutovskou exhibici. Mladý brankář po skončení duelu hovořil o dlouhé pauze, zimě na stadionu, kde teploměr ukazoval stupínek pod nulu, či upadlém noži z brusle v jednom startu za Kobru. Také lovil v paměti, kdy naposledy zažil třetinu, která skončila 11:0, a smekl před chomutovskými fanoušky.