V sobotu do Kadaně pro postup do finále? Přijeďte fandit!

Napsal 18.02.2022 Michal Novotný
C h o m u t o v - Ke druhému zápasu semifinále krajské ligy zajíždí Piráti na led SK Kadaň. Na místním zimním stadionu si Chomutovští mohou již v tomto duelu zajistit postup do finále. Po drtivé domácí výhře fanoušci očekávají vítězství a určitě opět vytvoří Pirátům v sobotu 19. února od 17:00 téměř domácí prostředí. Pokud se chcete na atmosféře v Kadani podílet, můžete se připojit k vlakovému výjezdu! Odjezd v 15:25 z chomutovského hlavního nádraží.

Kdo se nedostane do Kadaně, může nově sledovat pirátské studio!

V prvním semifinále na domácím ledě Piráti řádili

Chomutovští hokejisté v prvním zápase play-off nenechali nikoho na pochybách a potvrdili pozici jednoznačného favorita soutěže. Po první třetině, kterou domácí vyhráli 5:0, bylo o prvním vítězství v sérii v podstatě rozhodnuto. Když ve druhé části Piráti přidali dalších sedm branek, mohli si dovolit Kadaňské pustit do hry a ve třetí třetině je nechat kosmeticky upravit výsledek zápasu. Po výsledku 14:3 se svěřenci Petra Martínka ujali vedení 1:0 na zápasy v sérii hrané na dvě vítězství. Čtyřmi brankami se v souboji s letitým okresním rivalem blýskl Josef Rindoš.

PIRÁTI CHOMUTOV – SK KADAŇ 14:3 (5:0, 7.0, 2:3)

Branky a nahrávky: 7. Mála (Kostourek), 9. Josef Rindoš (Chlouba, Ferbas), 12. Josef Rindoš (Mála, Chlouba), 15. Chrpa (Huňady, Mežnar), 17. Kostourek (Chlouba, Josef Rindoš), 21. Josef Rindoš (Ferbas), 25. Freiberg (Josef Rindoš), 26. Chlouba (Mežnar), 29. Chlouba (Charousek, Kostourek), 32. Chrpa (Dominik Badinka, Charousek), 37. Dominik Badinka (D. Šilar, Huňady), 40. Kostourek (Mála, Chlouba), 44. Kostourek (Žižka, Bártek), 54. Rindoš (Chlouba, Novák) – 44. Holan (Macháček, Spudich), 44. Hrdlička (Krpenský), 56. Hradecký (Starý).
Vyloučení: 5:8. Využití: 3:1. V oslabení: 2:0 Střely na branku: 59:22.

Sestava Pirátů: Hanuljak – Ferbas, Žižka, Dominik Badinka, Charousek, Bártek, Hartman, Novák – Josef Rindoš, Chlouba, Kostourek – Chrpa, Mežnar, Huňady – Freiberg, Řezníček, Mála – Černý, T. Svoboda, D. Šilar.

Sestava Kadaně: Pešek (26. Vlček) – Rusín, Strunz, Krása, Holan, Toman, Psar – Stoklásek, Bartók, Macháček – Krpenský, Spudich, Nguyen – Hrdlička, Hradecký, Starý.

Kadaňští budou v sobotu na domácím ledě odvracet konec sezóny. Budou to mít ale proti týmu s ambicemi na postup do druhé ligy velmi náročné.

Za Kadaň se v semifinále prozatím prosadili tři různí střelci, z nichž formu ze základní části potvrdil Lukáš Hrdlička. Porci minut v brance si mezi sebe rozdělili Leoš Vlček a Ondřej Pešek.

brankářobránceútočník
Leoš Vlček

Pavel Holan

Lukáš Hrdlička

34  odch. minut, 10,36 G/Z1 (1+0)1 (1+0)

Roman Chlouba potvrzuje formu a po základní části vede i produktivitu play-off

V prvním semifinále si Roman Chlouba připsal hned sedm kanadských bodů za dvě branky a pět přesných přihrávek. Výborně ho doplnil Josef Rindoš, který mířil přesně hned čtyřikrát. Souhru prvního útoku jen podtrhl Milan Kostourek, který vsítil hattrick a ještě na další dvě branky přihrál. V brance Pirátů pokračuje ve výborných výkonech Miroslav Hanuljak, který zůstává i nadále jasnou jedničkou týmu.