Souboj s Hradcem opět bez vítěze

Napsal 26.08.2005 David Matula
C h o m u t o v - Po nevydařeném utkání a brankovém půstu v Litvínově, cestoval Chomutov k odvetě do Jindřichova Hradce. Hosté z Chomutov začali aktivně a už ve 3. minutě se trefil Kostourek. Ovšem první třetina patřila domácím, kteří ji vyhráli v poměru 3:1. Ve druhé třetině se za hosty prosadil ve 25. minutě kapitán Radek Šíp, ale i Vajgar se dokázal jednou trefit a tak se odcházelo do kabin po 40 minutách za stavu 4:2 pro domácí. Chomutovští v poslední části řádně zabrali a třemi brankami zajistili konečnou remízu 5:5. Nejprve se ve 42. minutě podruhé v zápase trefil Milan Kostourek, čtvrtý úspěch obstaral v minutě 49. Stavenský a hostující účet uzavřel také svým druhým gólem v 58. minutě Šíp. Chomutovští tak i nadále s Jindřichovým Hradcem neprohráli.