Po zlepšeném výkonu vezou dorostenci KLH bod z Plzně po prohře v samostatných nájezdech 5:4

Napsal 12.10.2009 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - V dohrávce 10. kola extraligy staršího dorostu zajížděli hráči KLH na led Plzně. Ačkoli prohrávali ve druhé třetině již 3:0, dokázali výsledek otočit na 4:3 ve svůj prospěch. Domácí však v poslední minutě vyrovnali a prodlužovalo se. Během 5. minutového prodloužení branka nepadla a tak rozhodly samostatné nájezdy. V nich byl úspěšný až ve 4.sérii pouze domácí Špaček a rozhodl o bodu navíc pro domácí.
10.kolo po 12.10.2009
PLZ
5:4sn(2:0, 1:2, 1:2 - 0:0 - 1:0)
Plzeň
Příhoda - Motejlek, KOlář, Pištora, Škrdle, Tverďák, Čížek - Hrabák, Klouček, Hammerbauer - Lehnert, Bauer, Mazánek - Vlček, J. Novák, L. Novák - Fronk, Hradil, Navrátil.

Po katastrofálním vstupu do utkání se výkon týmu postupně zlepšoval a díky zvýšenému úsilí a bojovnosti jsme otočili průběh utkání z 0:3 na 4:3. Bohužel při power play soupeře jsme zbbytečně chybovali a umožnili domácím vyrovnat. O druhém bodu pro Plzeň rozhodly samostané nájezdy.