Po dlouhém zápase nakonec dva body ukořistili Rebelové. Na samostatné nájezdy vyhráli 2:1

Napsal 16.01.2010 Helena Hadvičáková
C h o m u t o v - Druhý domácí zápas o tomto víkendu předvedli starší dorostenci týmu KLH Chomutov. Na svém ledě přivítali protihráče z Havlíčkova Brodu. Hra se vyvíjela velice pozvolna, nikdo nebyl aktivnější co se střel týče. První branky jsme se dočkali až ve 22. minutě, kdy se za domácí strefil Lukáš Novák. Hosté odpověděli až ve 40. minutě, kdy se správně strefil Zdražil. Do konce základní části se nic neudálo, až tedy na obrovské množství vyloučených. Prodloužení také nepřineslo změnu stavu a tak nastoupily samostatné nájezdy. Jelo se celkem 9 sérií, a více štěstí a zisk dvou bodu přišel na stranu hostů, kdy se trefil Kozlík.