9. třída - reportáž

Piráti v posledním zápase sezóny nestačili na Hradec Králové

Napsal 19.03.2023 Tadeáš Kožený
Poté, co si v posledním odehraném zápase na půdě Litvínova mladí Piráti zajistili postup do extraligy pro příští sezónu je čekal na domácím ledě poslední zápas proti Hradci Králové. Skóre zápasu otevřel hostující Karel Studnický a tak se do kabin šlo za stavu 0:1. Druhý gól do pirátské branky vstřelil Tomáš Koklar a pak se dočkali i domácí, konkrétně Tomáš Sedláček. Domácí chtěli vyrovnat, ale místo toho je potrestal postupně znovu Koklar a už na 1:4 Karel Studnický. V úplném závěru druhé třetiny ještě snížil Filip Novák a jelikož třetí třetina se odehrála bez branek, tak devítka se loučí se sezónou prohrou v poměru 2:4.
N28 ne 19.3.2023
2:4(0:1, 2:3, 0:0)
MHK
Civiš — Babka, Konvalinka, Heller, Procházka, M. Beran — Jenček, Kharboutli, D. Beran, Gombár, Ekrt, Sedláček, Peksa, Novák, Váňa
Hradec Králové
Růžička — Pavlík, Wališ, Studnický, Šanc, Novotný — Ficenec, Koklar, Chmelíček, Brzák, Václavíček, Klíma, Vondruška, Hofman, Bulat

34. Sedláček (Peksa, Heller), 40. Novák (D. Beran)
3. Studnický (Hofman), 23. Koklar (Studnický, Klíma), 35. Koklar (Klíma), 38. Studnický (Vondruška)