Piráti během sto vteřin dohnali třígólové manko a uhájili před Technikou bod

Napsala 08.10.2023 Kateřina Kundertová
Chomutovští přivítali v osmém kole juniorské ligy brněnskou Techniku, která pod vrcholky Krušných hor uloupila dva body za vítězství v samostatných nájezdech. Piráti od čtrnácté minuty prohrávali a v pětačtyřicáté minutě po slepených gólech hostů dokonce 2:5, jenomže následně se během 104 vteřin mezi střelce zapsalo další trio Pirátů, kteří stanovili nerozhodný stav. Dovedností disciplínu rozsekl v páté sérii Jakub Zduba.
8.kolo ne 8.10.2023
5:6sn(1:2, 1:1, 3:2 - 0:0)
TEC
Vavřena (23. Kochanin) — Janda, Žižka, Ibl, F. Hynek, D. Svoboda, Filip, Česnohlídek — Bon, Hlaváček, Rindoš, Jajlov, Teterja, Pospíšil, Kincl, Vostiňák, Grosskopf, Klobouček, Friš Lorber, Starý
Technika Brno
Hnízdil (Kalinichenko) — J. Svoboda, Kadaňka, Spanel, Hrabinec, Čaňo, Rossokha — Straka, Szemmelroth, Halačka, Sladký, Frimel, Červenka, Apolenář, Zduba, Trögner, Novotný

20. Rindoš (F. Hynek, Starý), 33. Starý (F. .Hynek), 46. Grosskopf (Klobouček, Pospíšil), 47. Friš Lorber (Kincl, Jajlov), 48. Pospíšil (Žižka, Klobouček)
14. Sladký (Halačka, J. Svoboda), 17. Apolenář (Červenka, Čaňo), 23. Sladký (Halačka, Trögner), 45. Sladký (Trögner, Hnízdil), 45. Apolenář (Zduba, Čaňo), rozh. nájezd Zduba

4:5
2:1
0:0
81
Glanc — Šimek, Bertlík

Kamil Koláček (Piráti Chomutov): „Zápas byl z naší strany nepovedený, jelikož nám soupeř daroval hned v úvodu přesilovku pět na tři, kterou jsme sehráli mizerně, a od toho se odvíjely dvě třetiny. Třetí už byla lepší, ale dokázali jsme pouze vyrovnat. Nájezdy už byly o štěstí, které měl soupeř.“