Mladší dorost vítězně z Ústí nad Labem. V derby vyhrál 7:1

Napsal 04.12.2011 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Zápas lépe začal pro domácí ústeckou smečku, která v desáté minutě otevřela skóre. První branku vstřelil Roman Navarra. To bylo ovšem poslední, co Ústí v dnešním zápase zaznamenalo v kolonce gólů. Piráti zápas do konce první dvacetiminutovky otočili. Druhá třetina vyzněla lépe pro hosty, kteří ji vyhráli 3:0. V poslední části se Piráti Chomutov prosadili ještě dvakrát a navýšili svůj náskok na rozdíl šesti gólů. V zápase nejvíce vyčnívali Aleš Macháček, David Kaše a Martin Strunz. Zaznamenali dohromady 9 bodů, za tři góly a šest asistencí. Piráti odjíždějí z Ústí nad Labem s výhrou 7:1.
18.kolo ne 4.12.2011
UNL
1:7(1:2, 0:3, 0:2)
Ústí n.L.
Zvědělík – Amirov, Balcar, Drha, Kašek, Kejmar, Klemene, Komár, Kopta, Koval, Loukota, Macek, Melichar, Navarra, Rubeš, Tůma, Šváb.
Lukeš – Dimitrov, Dvořák, Gröger, Kaše, Klepl, Kozák, Macháček A., Macháček P., Pala, Páleník, Pirta, Pokorný, Rohla, Strunz, Toman, Zedník.