Junioři druhé semifinále nezvládli a podlehli Vsetínu o tři góly

Napsala 29.03.2024 Kateřina Kundertová
Přestože za sebou Piráti neměli dlouhou cestu, nepovedl se jim vstup do druhého semifinále a hned v první minutě inkasovali. Do poloviny hrací doby si Vsetín vytvořil tříbrankové vedení, které korigoval pouze zadák František Hynek prvním zásahem v aktuálním play-off. Chomutovští si tak domů vezou ztrátu 0:2 v sérii a každý další zápas budou odvracet konec sezóny. V ROCKNET ARÉNĚ se celky představí v pondělí 1. dubna od 16 hodin a 30 minut.
SF2 pá 29.3.2024
VSR
4:1(1:0, 2:1, 1:0)
Vsetín
Pavlíček – Herman, Mošnička, Šedlbauer, Fojtík, Hamřík, Zedek, M. Stodůlka – Dědek, Ostrčil, Hrdý, Koláček, L. Stodůlka, Juráň, Urge, Cakl, Kovář, Urbánek, Žárský, Heinrich
Vavřena (Štěrba) – Svoboda, Havlík, Žižka, Zachariáš, Hynek, Filip, Česnohlídek – Rindoš, Teterja, Pospíšil, Kincl, Vostiňák, Grosskopf, Bon, Hlaváček, Kalvoda, Friš Lorber, Klobouček

Vsetín
1. Koláček (Dědek), 24. Koláček (Hamřík, Heinrich), 30. Hrdý (Urge, Mošnička), 49. L. Stodůlka (Koláček, Hamřík)
37. Hynek (Rindoš, Kincl)

7:6
1:1
0:0
521
Čelechovský, Grygera — Horák, Holub

Martin Stasinka (Piráti Chomutov): „Určitě nás poznamenal vstup do utkání, kdy jsme hned při prvním střídání dostali branku. Bohužel se to odrazilo na celém zápase. Měli jsme špatný pohyb a soupeř byl víceméně ve všem lepší, rychlejší, silnější na puku. Nedostali jsme se do větších brankových příležitostí a bohužel jsme si nedokázali vytvořit ani větší tlak, což nás stálo celý zápas.“