Jaroslav Kůs čtyřmi body zajistil vítězství juniorů nad Indiány z Plzně 5:1

Napsal 13.12.2010 David Matula
C h o m u t o v - Chomutovští junioři přivítali v dalším extraligovém kole na svém ledě Indiány z Plzně a jejich úvodní aktivitu přetavil v první branku Jaroslav Kůs. Hosté krátce na to odpověděli brankou Bernada, ale přesto šli po první dvacetiminutovce do kabiny s vedením domácí. Přihrávku Kůse zužitkoval Kolčava. Ve druhé třetině přidali Krušnohorci důležitou třetí branku, když se v přesilové hře a podruhé v zápase prosadil Kůs. Stejný hráč si potom připsal již svůj čtvrtý bod ve třetí třetině, kdy přihrál na gól Františkovi Málovi. I díky čtyřem kanadským bodům talentovaného útočníka porazili chomutovští junioři na svém ledě Plzeň 5:1.