Hokejisté KLH se rozešli smírně i s Mladou Boleslaví

Napsal 14.08.2006 Martin Bocian
C h o m u t o v - Zatím nejdelší cestu dosavadní sezóny absolvovali chomutovští hráči v pondělí odpoledne. K pátému přípravnému utkání zajížděli na stadion jednoho z favoritů 1. ligy BK Mladá Boleslav. Utkání bylo oboustranně velmi kvalitní, a tak si diváci bezpochyby přišli na své. Dramatický duel ale nakonec vítěze nenašel. Za domácí se dvakrát trefil Michal Jeslínek, ale také Chomutov zásluhou Ondřejem Malinského skóroval dvakrát. Nerozhodný výsledek 2:2 tak potvrdil dosud trvající neporazitelnost Severočechů. Podrobnosti o zápase přineseme později.
přát. po 14.8.2006
MBL
2:2(0:0, 1:0, 1:2)
Ml.Boleslav
Šindelář - Drábek, Výborný, Všetečka, Jindra, Bauer, Majeský, Kolda, Štrach - Gombár, Fadrný, Jeslínek - Rozsíval, Sýkora, L. Krupka - Bešck, Gengel, Kocák - Kadlec, Koláček, M. Krupka
Horčička - Řezníček, Malinský, Révay, Trefný, Szakal, Nosek, Klaus, Černý - Boušek, Šíp, Polodna - Jíra, Kostourek, Charousek - Tauš, Mikšovic, Chyba - Kýhos, Heinisch, Soukup

V utkání, kde dominovaly především obrany, se na úvodní gól čekalo až do 36. minuty. To přihrávku Výborného zpoza branky usměrnil do chomutovské sítě Jeslínek – 1:0. Ještě předtím však domácí nevyužili dvojnásobnou přesilovku dlouhou 101 vteřin. Na začátku třetí třetiny už ale svěřenci Jana Neliby a Petra Hakena stejnou výhodou nepohrdli. Přes Výborného a Fadrného se puk dostal znovu k Jeslínkovi a ten osvědčil svou střeleckou pohotovost – 2:0. Jenže hosté nerezignovali a Malinský dvěma góly srovnal na konečných 2:2. Nejprve překonal Šindeláře z bezprostřední blízkosti a poté při početní převaze střelou od modré. Tím se postaral o konečnou podobu skóre.