9. třída - reportáž

Chomutovští deváťáci podlehli Salcburku a poprvé nebodovali

Napsala 09.09.2023 Kateřina Kundertová
Piráti měli hned v úvodu extraligy devátých tříd na programu náročný program, který uzavřeli první porážkou po šedesáti minutách proti rakouskému Salcburku. Po nerozhodné první třetině rozhodla pětiminutovka po přelomu hrací doby, kdy se hosté trefili třikrát a zlomili domácí.
3. kolo so 9.9.2023
1:6(1:1, 0:4, 0:1)
SAL
Pešout — J. Dvořák, Falis, Beneš, Konvalinka, Veber, Rabas — Witoš, Heřman, Jíra, Krejčík, Gombár, Snopek, Sojčík, T. Dvořák, Boček
Salzburg
Bauer (43. Mayer) — Grossberger, Schaffarzyk, Dietz, Beckel, Baumann, Ferner — Gimmler, Schuster, Wagner, Lußnig, Hartmann, Hauert, Diez, Hartl, Bloch, Drenkhahn, Sinner

20. Witoš (Gombár)
Salzburg
7. Ferner (Drenkhahn), 24. Bloch, 31. Sinner (Hartmann), 36. Schuster (Baumann, Hartmann), 36. Ferner (Hauert, Hartl), 51. Beckel (Bloch, Hartl)

4:7
0:1
0:0
32:25
50
Hlinka – Herles, Hák

Vladimír Petrovka (Piráti Chomutov): Po opatrné první části o výsledku rozhodla druhá třetina, kterou jsme prohráli 0:4 a dostali lekci z produktivity. Konečný výsledek je pro nás hodně krutý vzhledem k tomu, kolik jsme si dokázali vytvořit brankových příležitostí.