Aktuální zprávy

Zveřejněno! Zápas pro nemocnici odehrají Piráti v tělových dresech s tejpy

Napsal 05.01.2019 Klub
C h o m u t o v - V neděli 13. ledna se v rámci utkání 35. kola Tipsport extraligy s Mladou Boleslaví uskuteční třetí ročníku projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI. Stejně jako v předchozích dvou letech vyjedou svěřenci Vladimíra Růžičky k zápasu ve speciálních dresech. Jejich podoba byla odtajněna v sobotu 5. ledna v OC Central, kam dorazila spousta chomutovských fanoušků.

Unikátní trikoty měli na sobě kapitán Marek Tomica, nejproduktivnější hráč mužstva Vladimír Růžička a brankářská jednička Justin Peters. Jak tedy speciální dresy vypadají? Znovu evokují oddělení, jemuž třetí ročník projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI pomůže.

„Možná i právě proto, že předchozí dva ročníky měly úspěch, jsme chtěli znovu jít cestou úplně jiných dresů,“ vysvětluje Karel Ton. „Hledali jsme cestu, jak dres přiblížit rehabilitaci. Měli jsme několik variant, ale nakonec nám nejlepší přišla tělová barva dresu a na ní tejpy,“ popisuje hlavní symboliku šéf pirátského marketingu.

Dresy jsou na rukávech doplněné o piktogramy pohybu, který s rehabilitací rovněž úzce souvisí. Na hrudi znovu nechybí ani speciální logo, tentokrát obalené tejpy, které najdeme rovněž ve výstřihu dresu, kde je také číslice tři připomínající, kolikátý ročník projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI se uskuteční. „Chtěli bychom poděkovat našim i extraligovým partnerům, že souhlasili s tím, aby speciální dres neobsahoval reklamy,“ uvádí výkonný ředitel klubu Stanislav Mikšovic.

Z tejpovací pásky jsou rovněž čísla a jména hráčů na zádech. Na přední části dresů pak najdeme datum konání třetího ročníku a piktogram evokující masáž, která rovněž spadá mezi rehabilitační procedury. Premiérově v rámci projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI mají dresy také gumovou etiketu na spodním lemu, již najdete rovněž na tričkách ve fanshopu.

„Musím říct, že letošní dresy pro nemocnici se mi líbí ze všech ročníků zatím nejvíc, i když jsem loni nehrál a jen jsem je viděl,“ srovnává kapitán Marek Tomica. „Justinova první reakce byla ‚Pavel‘, což je náš fyzioterapeut, takže tyhle dresy jsou pro něj,“ usmívá se závěrem.

×
Dnes v 17:30 | Muži
Piráti Chomutov
HC Frýdek-Místek