Aktuální zprávy

Změna pravidel diskuzního fóra: Povinná profi registrace se základními údaji

Napsal 15.11.2019 Klub
C h o m u t o v - V posledních dnech se hojně řešil osud diskuzního fóra na oficiálních stránkách Pirátů Chomutov. Z různých variant nakonec zvítězilo určité zpřísněný podmínek registrace, které by mělo zabránit zakládání nových anonymních nicků a které platí od pátku 15. listopadu.

„Přestože se toho v posledních dnech událo na našem fóru hodně, stále ho vnímáme jako jeden z komunikačních kanálů s fanoušky. I v dobách sociálních sítí jsme jeden z mála klubů, který má fórum na vlastním webu, a po zralé úvaze jsme došli k závěru, že ho chceme mít i nadále, jen za trochu jiných podmínek,“ vysvětluje obchodní a marketingová manažerka Marcela Mošnová Dušková.

Stávající diskutéři, kteří už profi registraci mají, se nemusí ničeho obávat. O svůj účet nepřijdou. Postačí, když doplní několik údajů, které budou nově vyžadovány od všech účastníků diskuze. Jakmile tak učiní, budou moci vkládat příspěvky jako doposud, aniž by museli cokoliv platit.

Zmíněnými údaji jsou jméno, příjmení, telefonický kontakt a adresa bydliště. Ty bude muset vyplnit i každý nový zájemce o profi registraci, k jejímuž dokončení bude nutné poslat SMS zprávu s kódem, který každý uživatel nalezne ve správě svého profilu. Tato zpráva bude zpoplatněna částkou 100 korun.

V případě, že bude při vkládání příspěvku něco špatně, objeví se hláška, kterou vidíte na obrázku níže. Pokud následně diskutér chybějící náležitosti doplní bude moci na fórum dál přispívat.