Aktuální zprávy

Večeře s krásnou Pirate Girl Bárou v luxusním hotelu? Stačí originální pozvání

Napsal 15.01.2013 Klub
C h o m u t o v - Fanoušci extraligových cheerleaders Pirate Girls, pozor! Máte zájem povečeřet s jednou z našich okouzlujících roztleskávaček? Nahrajte videoklip, napište báseň, pošlete fotografii nebo vytvořte jakoukoliv jinou originální formu pozvánky na tuto večeři a staňte se vítězem.

Během domácích utkání je vídáte v kostýmech na míru a s ponpony v ruce. Teď se můžete s jednou z dívek týmu Pirate Girls setkat osobně. Bohatá večeře s Bárou alias Walterkou je vám nyní na dosah ruky!

Jak na to? Stačí, když prostřednictvím originální pozvánky přesvědčíte Barču o tom, proč by měla jít na večeři právě s vámi. Těšit se můžete na příjemně strávený večer v milé společnosti, zajímavé informace ze zákulisí Pirate Girls a samozřejmě na výborné jídlo a pití.

A jaká je pirátka Walterka? Narodila se ve znamení kozoroha a jak sama říká, má slunečnou povahu. Tanci se věnuje od tří let, ale dráha profesionální tanečnice ji neláká. Jejím cílem je vystudovat psychologii, baví ji práce s lidmi a nemá ráda stereotyp. Zkrátka, Barča je dívka se kterou se nikdo rozhodně nenudí!

Pozvánku pro Báru vložte na zeď facebookové stránky Pirate Girls. Následně se tento příspěvek objeví v „nejnovějších příspěvcích ostatních uživatelů na Pirate Girls“. Všechny vzkazy poté zveřejníme přímo na hlavní zdi, kde si je budete moci prohlédnout přehledněji.

V pátek 18.1. během jedné z přestávek utkání s Pardubicemi proběhne s Bárou krátký rozhovor. Moderátor Lukáš v něm bude získávat informace, jenž by mohly být eventuálním vodítkem k vaší úspěšné pozvánce. Jedno je totiž jasné už nyní. Výherce si bude tato Pirate Girl vybírat sama!

Wellnes hotel Beethoven
Večeře s Bárou se uskuteční v luxusním chomutovském Wellness hotelu Beethoven.

Ve čtvrtek 24.1. na utkání s Libercem budou na kostce naživo odvysílané zatím nejúspěšnější pozvánky. Dozvíte se také, zda už má naše cheerleader o vítězi jasno, nebo čeká, že jí ještě někdo vtipně překvapí.

Velké finále se zveřejněním vítězného vzkazu proběhne během nedělního utkání s Třincem dne 27.1.! Vítěz uvidí svou pozvánku na multifunkční kostce a bude se moci těšit na společnou večeři s Barčou ve Wellness hotelu Beethoven.

Jestli se právě nyní rozhodujete a nevíte, jak s vtipem na to, nechte se inspirovat třeba radou kolemjdoucích, jako mladík v tomto videu. A prosím, neberte to příliš vážně - Barča nehledá životní lásku, ale fanouška Pirátek, co chce vyhrát sázku!

Na všechny pozvánky se za celý tým Pirate Girls těší Bára "Walterka"!