V Chomutově se představí Beroun

Napsal 29.01.2008 Michael Stopka
C h o m u t o v - V rámci čtyřicátého kola se v Chomutově představí tým z posledního místa tabulky, přijede Beroun. Medvědi v posledním kole prohráli s Mladou Boleslaví 1:3. Chomutov také prohrál ve Vrchlabí a odstup od Mladé Boleslaví se zvětšuje. Chomutov v posledním vzájemném zápase na ledě Berouna prohrál v prodloužení. Kdo má zájem sledovat tuto bitvu, ať přijde ve středu 30.ledna 2008 od 17:30 na ČEZ Stadion v Chomutově.

ČEZ stadión Chomutov
30.1. 2008, 18:00
KLH Chomutov 40. kolo HC Berounští Medvědi
2.(91b) Umístění ve své skupině 8.(34b)
28-3-1-7 7-5-3-24
163:63 Celkové skóre 80:119
Milan Kostourek (25+24) Nejproduktivnější hráč Petr Šinágl (10+23)
Milan Kostourek (25g) Nejlepší střelec Martin Tvrzník (12g)
Kostourek, Charousek (24 as.) Nejvíce asistencí Petr Šinágl (23 as.)
František Bombic (+29) Nejlepší hráč v +/- Výborný, Podlešák (+2)
Martin Mazanec (-2) Nejhorší hráč v +/- Petr Šinágl (-12)
Josef Révay (145 TM) Nejtrestanější hráč Adam Lukačovič (128 TM)
Luboš Horčička (93,33%) Úspěšnost gólmanů Martin Altrichter (95,76%)
Michal Podolka (88,89%) Marek Novák (90,05%)
4 Čistá konta 2

Forma Berouna

Medvědi si v posledních pěti zápasech nevedli dobře, když z možných patnácti bodů získali pouhé dva. V pětatřicátém kole Medvedi prohráli na domácím ledě s Hradcem Králové . V dalším kole zajížděli hokejisté Berouna na led Havlíčkova Brodu, odkud se ale vrátili bez bodu po porážce . Následující kolo přidalo na účet Berouna dva body, když udolal Vrchlabí po samostatných nájezdech.

Poslední vzájemný zápas

V posledním vzájemném zápase na ledě Berouna Chomutov prohrál 3:2 v prodloužení. V tomto zápase poslal do vedení jako první Beroun Štelmach. O pár minut později vyrovnával Mikšovic a o sedm minut později dával Boušek gól na 1:2 pro Chomutov. V posledním dějství za Beroun vyrovnával Frolík. Poté následovalo prodloužení, kde Tvrzník dokázal vstřelit vítězný gól pro medvědy.

Sestavy z posledního kola

Chomutov: Podolka (od 27. min. Štěrba) - Révay, Malinský, Černý, Chatrnúch, Ťupa, Bombic, Višňák, Kolda - Jíra, Kostourek, Polodna - Mikšovic, Šíp, Boušek - Hašek, Domin, Charousek - Tauš, Zika, Havlůj

Beroun: Altrichter (Novák) - Výborný, Braniš, Kameš, Jelínek, Gudas, Lukačovič - Appel, Slížek, Kupec - Tvrzník, Šinágl, Novotný - Besser, Vlček, Frolík - Heřman, Křesťan, Pavel - Kubalík, Martinec