Preview k zápasu

Úvodní přípravný zápas nové sezony uvidíte zadarmo, přijede Kadaň

Napsal 01.08.2010 David Matula
C h o m u t o v - Jen tréninkové jednotky chomutovským hráčům končí, jelikož již v úterý 3.8. odehrají své první přípravné utkání na nadcházející ročník 2010/2011. První prověrkou pro mužstvo Jaroslava Lišky bude sousední a partnerský tým z Kadaně. V obou mužstvech nalezneme celou řadu hráčů, kteří pamatují ať už jeden, či druhý dres, a tak jistě nebude o ten správný náboj střetnutí nouze, zvláště, když se hráči v obou táborech budou jistě chtít ukázat a říci si tak o dres i pro mistrovské boje. Pokud se na okresní derby chcete přijít podívat přímo do ochozů ČEZ stadionu tak vězte, že utkání začíná v úterý 3.8 od 17:30 a vstup je pro všechny návštěvníky zcela zdarma!

Tak a je to tady. Nedočkavci se dočkají prvního utkání v sezoně 2010/2011, které odehrají chomutovští hokejisté na svém ledě. Poslední sezonu na stařičkém chomutovské ČEZ stadionu zahájí svěřenci trenérského dua Liška – Kolek přípravným zápasem s partnerským týmem a okresním rivalem z Kadaně.

Tak jak tomu bývá poslední léta dobrým zvykem i v letě putovalo na trase Chomutov – Kadaň a opačně několik hráčů. Zřejmě nejzajímavějšími přesuny mezi oběma celky jsou příchod exhavířovské dvojice Sikora – Seman do Chomutov a naopak odchod dlouholeté ikony Stanislava Mikšovice, Jakuba Trefného a Václava Eiselta do Kadaně. Zda zmíněná pětice do samotného duelu naskočí se budeme muset nechat překvapit.

Pro oba celky se bude jednat o první utkání sezony, kdy na chvilku vypadnou z tréninkového rytmu a některé věci si již budou moci vyzkoušet i v zápase samotném. Stejně jako v loňské sezoně naráží KLH v přípravě na okresního rivala a právě při loňském prvním vzájemném přátelském duelu zvítězili hosté z Kadaně 0:2. Tato porážka jakoby nastartovala herní krizi proti Sportovnímu klubu, jelikož bílomodří ani jednou ze čtyř pokusů na svého rivala v minulém ročníku nevyzráli, navíc mu vstřelili jen tři branky.

O zajímavý zápas jistě půjde i pro nový trenérský tandem na střídačce Chomutova. Jaroslav Liška i Vladimír Kolek totiž poprvé uvidí v akci své nové svěřence, kteří se jistě budou chtít ve velké konkurenci ukázat. Jakou sestavu do úterního souboje nakonec trenéři pošlou se dozvíme nejspíš až těsně před začátkem zápasu, na který se všichni zájemci o jeho bezprostřední sledování dostanete zadarmo. Úvodní buly bude vhozeno v tradičních 17:30.

×
Dnes v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Litvínov