Aktuální zprávy

Staň se Patriotem Pirátů Chomutov!

Napsal 25.10.2019 Klub
C h o m u t o v - Piráti Chomutov rozjíždí zcela nový projekt s názvem Patriot Pirátů Chomutov, který bude zaměřen na všechny, kdo chtějí pomoci klubu a pyšnit se tak tímto titulem.

„Během příjemné debaty v klubu Admiral nám fanoušci dali jasně najevo, že mají zájem klubu pomoci a vnímají, že všechna snaha a celkový restart klubu jsou založeny na vzájemné pomoci, otevřenosti, důvěře a přátelství, čehož si velice vážíme. Proto bychom chtěli tímto projektem oslovit všechny, kteří nám chtějí finančně přispět a podílet se tak na restartu klubu. Piráti Chomutov mají velké štěstí, že mají kolem sebe fanoušky, kteří i v těžkých chvílích stáli vždy při klubu a nikdy ho v tom nenechali. I když se prohrávalo, fanoušci vždy byli takzvaně „na značkách“ a vyjadřovali tak svou podporu. V současné chvíli není pro klub nic víc než tato věrnost,“ konstatuje obchodní a marketingová manažerka Marcela Mošnová Dušková.

Jak bude  program vypadat?

Částka, jak se stát patriotem, není limitovaná žádnou minimální výší. Ten, kdo klubu přispěje, obdrží velkou samolepku „Patriot Pirátů Chomutov“, kterou může umístit na své provozovny či kdekoliv jinde. Zároveň bude jeho jméno zveřejněno na speciálních deskách, které budou vyvěšeny v prostorách ROCKNET ARÉNY. V případě, že se rozhodne někdo přispět částkou vyšší, bude vše řešeno individuálně. To ale není vše! Se všemi patrioty se budeme pravidelně setkávat, odpovídat na otázky týkající se chodu klubu a vnímat všechny podněty, nápady a myšlenky našich patriotů.

Rozhodl jsem se, chci být PATRIOTEM!

Pokud Vás tento projekt oslovil, můžete nás kontaktovat emailem (duskova@piratichomutov.cz) nebo telefonicky (+420 777 218 180) a vše Vám velice rádi upřesníme. DĚKUJEME ZA VAŠI VĚRNOST!