Aktuální zprávy

Právě teď: Úterní utkání proti Karlovým Varům je zcela zdarma

01.08.2011 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Chystáte se na zítřejší slavnostní zahájení nového hokejové sezóny? Máme pro váš příjemnou zprávu. Hokejový klub nebude vybírat původně zamýšlené vstupné. „Aréna do dnešního dne nedisponuje plně funkčním pokladním systémem. Chceme předejít případným komplikacím s prodejem vstupenek, proto bude úterní utkání zdarma,” sdělil obchodní a marketingový ředitel klubu David Dinda. Držitelé voucherů na permanentní vstupenku budou mít své místo rezervované.

Prvním opravdové hokejové utkání bude pro širokou veřejnost zdarma. Chcete-li vidět nové logo, nové dresy a vůbec celý zahajovací program, máte jedinečnou možnost přijít do arény zcela zdarma. Na vině je nefuknční pokladní systém, kterým má aréna disponovat, avšak do dnešního dne nebyl dokonale zprovozněn. „Mrzí nás to, měli jsme připravené vstupenky s novým designem a vše potřebné z naší strany bylo zajištěno. Věříme, že se novými vstupenkami budeme moct pochlubit v některém z příštích duelů,” řekl David Dinda a dodal: „Nechceme riskovat jakékoliv problémy, které by na ne zcela funkčním systému mohly během ostrého prodeje nastat. Z tohoto důvodu jsme se po poradě s vedením klubu rozhodli vstupné vůbec nevybírat.”

Tyto potíže, přinesly hokejovému klubu mnoho dalších starostí zejména se zajištěním rezervace již zaplacených sedadel pro permanentkáře. Tato sedadla budou označena a blokována. Držitelé voucherů na permanentní vstupenky mohou svá sedadla využít. V případě, že jejich sedadlo bude obsazeno, lze kontaktovat pořadatele, který na základě předloženého voucheru zjedná nápravu. „Ač jsme tyto komplikace nezpůsobili, jsme si vědomi toho, že tento stav není zcela ideální a všem se jménem klubu omlouváme.” V dalších hodinách a dnech bude vedení klubu vzniklou situaci řešit s provozovatelem arény, který je za bezproblémový chod všech technologií zodpovědný.

Úterní akce startuje předprogramem již ve 13.00 hodin, kdy budou připraveny atrakce před arénou. V 17.00 hodin pak startuje slavnostní program.

×
Dnes v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Litvínov