Aktuální zprávy

Poslední trénink absolvovala většina hráčů A-týmu, junioři začnou semifinále téměř kompletní

28.03.2019 Tisková zpráva
C h o m u t o v - O zdravotních potížích pirátského „áčka“ toho bylo v posledních dnech napsáno hodně. Většina hráčů se po několika dnech ležení v posteli objevila v šatně a postupně se začala zapojovat do přípravy na ledě. Na závěrečném tréninku před prvním duelem baráže měli trenéři k dispozici více než tři formace členů základního kádru.

„Kluci začínají pomalu sbírat zpátky ztracená kila, ale uvidíme, co s nimi udělá zápas,“ uvádí sportovní manažer a hlavní kouč Vladimír Růžička. „Jen čtyři hráči neměli problémy, přesto v pátek začneme s hráči základního kádru a vypomůžeme si jen několika málo juniory. Pak uvidíme, co udělá s hráči zápasová zátěž,“ doplňuje ještě.

V pátek 29. března tak odehrají první semifinále DHL extraligy juniorů i vstupní duel baráže týmy, na které jsou fanoušci zvyklí z předchozího průběhu sezóny, nepočítáme-li poslední týden.

Mládežnický zápas s třineckými Oceláři startuje ve 12 hodin na hlavní hale ROCKNET ARÉNY, souboj prolínací soutěže před kamerami České televize, která vysílá přímý přenos z Chomutova poprvé v sezóně, odstartuje v 17 hodin a 10 minut.

Ze slov šéfa sportovního úseku je patrné, že další skládání sestav bude záviset na aktuálním stavu členů základního kádru po odehrání úvodního souboje o udržení v Tipsport extralize.