Aktuální zprávy

Pomozte dobré věci! Aukce „tejpových“ dresů končí už ve čtvrtek

Napsal 30.01.2019 Klub
C h o m u t o v - V polovině ledna se uskutečnil třetí zápas pro chomutovskou nemocnici, nyní jde další ročník projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI do finále. Už poslední lednový den přesně v 18 hodin skončí aukce dresů, v nichž hráči nastoupili do střetnutí s Mladou Boleslaví, které prohráli 3:5. Neváhejte, zapojte se a pomozte dobré věci! Výtěžek aukce tentokrát poputuje rehabilitačnímu oddělení místní nemocnice.

Pokud se vám dresy, ve kterých svěřenci Vladimíra Růžičky odehráli speciální zápas, líbí, můžete získat unikátní památku na akci, které spojuje všechny Chomutováky, i když nefandí hokeji. Zatím výtěžek činí necelých 75 tisíc korun, ale finiš bývá drtivý, takže může klidně padnout loňský rekord více než 140 tisíc.

V nabídce je 29 trikotů. Získat můžete mimo jiné i dresy všech tří hráčů, kteří v utkání proti nemocnici skórovali. Důrazný Pavel Klhůfek otevřel skóre celého zápasu, Marek Tomica snižoval svým prvním gólem v sezóně a Bohumil Jank propálil Krošelje z mezikruží, čímž si šestým gólem ještě vylepšil osobní gólové maximum v celé extraligové sezóně.

Zatím nejvýše figuruje dres Radka Dudy, na nějž bylo doposud také nejčastěji přihozeno. V těsném závěsu je aktuálně nejproduktivnější Pirát sezóny Vladimír Růžička, pomyslný bronz zatím drží brankářská jednička Justin Peters.

Máte poslední možnost vydražit cenný suvenýr, vždyť dva dresy stále ještě nemají majitele. Na trikoty Jakuba Trefného, který už je chomutovským inventářem, a Martina Šťovíčka ještě nikdo nabídku neposlal. Vybírejte a dražte!

Chcete se do aukce také zapojit a přispět na dobrou věc? Stačí se zaregistrovat na webu www.sportovniaukce.cz a přihodit na některý z trikotů, které jsou k mání. Aukce končí v 18:00, ovšem může končit také o hodně později. Jestliže někdo přihodí v 17:55:01, prodlouží uzávěrku daného dresu o jednu vteřinu. Každý další příhoz na stejný dres pak prodlouží uzávěrku znovu o pět minut.