Aktuální zprávy

Piráti zlevňují vstupenky, od prosince do odvolání bude vstupné za polovinu

28.11.2013 Tisková zpráva
Pirátům se v letošní sezóně výsledkově nedaří, přesto je fanoušci stále v hojném počtu podporují. Vedení klubu neutěšenou situaci vnímá a váží si svých věrných fanoušků, proto se rozhodlo ke vstřícnému kroku. Počínaje prvním utkáním v prosinci, jímž je souboj se Spartou, budou vstupenky ve všech cenových kategoriích zlevněny na polovinu. Tato opatření platí až do odvolání, zároveň nebudou poskytovány žádné další slevy.

„Jsme v polovině sezóny a plně si uvědomujeme, že zatím jsme oko diváka nepotěšili. Chceme být féroví a proto jsme přistoupili ke snížení vstupného. Nechceme tento krok činit na jedno vybrané utkání a rozdávat pivo s klobásou nebo podobné věci. Snížené vstupené bude v platnosti zatím neomezeně. Zpátky k původním cenám se vrátíme po sérii příznivých výsledků a výkonů, které budou těmto cenám odpovídat,” řekl marketingový ředitel klubu David Dinda.

Majitelé permanentních vstupenek budou moct čerpat volný finanční kredit v klubovém fanshopu. Pro měsíc prosinec se bude jednat o volný nákup v hodnotě 250 Kč. „Majitelé sezónních vstupenek mohou v předvánočním období čerpat 250 korun ve fanshopu. Pokud by neměli zájem o klubové suvenýry, lze tuto částku vyčerpat jako slevu při nákupu permanentky na příští sezónu.” Volný nákup v hodnotě 250 Kč lze využít po předložení permanentní vstupenky. Akce se netýká sezóníích karet SENIOR CARD a BABY CARD. „Tyto typy karet byly už při zakoupení výrazně cenově zvýhodněny,” upřesnil Dinda.

Na finančních ztrátách, které tento krok přinese klubové pokladně budou částečně podílet i samotní hráči. „Jsme jedna parta, společně se radujeme z úspěchů a společně musíme nést odpovědnost v době, kdy se nám nedaří.”

Do situace, kam se klub v polovině extraligy dostal, chtějí Piráti zlomit. „Není tu nikdo, kdo by k současnému stavu byl lhostejný. Děláme maximum pro to, abychom nasměrovali klub k vítěznému období. Věřím, že fanoušci zůstanou s námi,” uzavřel marketingový ředitel.

Ceny vstupenek platné od prosince do odvolání

Kategorie Sektory
I. B, C, D, J, K, L 90 Kč
II. A, E, I, M 80 Kč
III. N, O, P, F, G, H 70 Kč
IV. stání F, G, H 50 Kč
Děti do 140 cm (jen na sezení)
20 Kč
Senioři (od 65 let)
20 Kč