Aktuální zprávy

Od příštího týdne v prodeji bonusové karty i možnost jejich dobíjení

Napsal 04.08.2010 Klub
C h o m u t o v - Od následujícího domácího utkání jdou do prodeje permanentní vstupenky. Držitelé bonusových karet budou mít možnost dobít si svoje celosezónní vstupenky. Systém zůstává stejný, nicméně k drobným změnám, zejména s ohledem na plánovaný přechod do nové arény, ve vstupenkovém systému došlo. „S největší pravděpodobností bude v nové aréně turniketový systém od jiného dodavatele. Budeme muset řešit výměnu bonusových karet a z tohoto důvodu jsme upravili některá pravidla v prodeji permanentek,“ říká obchodní a marketingový ředitel klubu David Dinda. Snížila se například maximální výše vložených prostředku na bonusovou kartu (z původních 3000 korun na třetinu). Dobíjení a nákup nových bonusových karet bude probíhat vždy v rámci přípravných utkání.
Ceny jednorázových vstupenek

1. liga a Tipsport Cup
dospělý       50 Kč
děti (do 130cm)   30 Kč
studenti (ISIC)   30 Kč
ZTP, ZTP/P     zdarma

Přátelská utkání
jednotné vstupné  30 Kč
ZTP, ZTP/P     zdarma
Dobíjení a nákup nových bonusových karet bude probíhat vždy v rámci přípravných utkání. Firemní a hromadné objednávky směřujte na sekretariát klubu.

Systém elektronické peneženky, kdy si na bonusovou kartu fanoušci vkládali libovolnou finanční hotovost, kterou pak turnikety odečítaly, zůstavá v platnosti. Je ovšem možné, že s přechodem do nové arény bude systém změněn. „V nové hale budeme permanentky prodávat na konkrétní sedadla. Půjde o nový systém prodeje, na který si fanoušci i my budeme muset postupně zvyknout. Přinese se sebou řadu změn a nových pravidel,“ říká David Dinda. Přesto pro rozjezd sezóny se nic nemění. Do stěhování bude fungovat všechno úplně stejně jako v loňské sezóně. Na kartu si každý může vložit finanční hotovost a turnikety mu po každém průchodu odečtou odpovídající částku.

Maximální nabití 1000 Kč. K tomu 15% sleva!

Oproti loňsku se ovšem mění maximální výše jednorázového vkladu na kartu. Z původních tří tisícovek se strop snižuje na jeden tisíc korun. „Zhruba okolo Vánoc budeme muset všechny karty měnit za nové a vyrovnávat zůstatky, které na bonusových karách zbydou. Nechceme, aby se na kartách hromadily velké finanční částky, proto jsme strop pro nabití karet snížili na 1000 korun.“ Tato částka by fanouškům měla i s rezervou vystačit na všechna domácí utkání ve staré hale. Navíc každý kdo si kartu nabije právě tisícikorunou, obdrží od klubu slevu 15%. U pokladny tedy namísto 1000 Kč zaplatí jen 850 Kč. Spodní hranice nabití karet zůstavá stejná – 200 Kč.

Členové fanklubu, kteří budou mít uhrazený členský příspěvek, se mohou těšit na slevu 20% na jakýkoliv vklad. „Slevy pro členy fanklubu budeme poskytovat až na základě potvrzení o zaplacení členského příspěvku. Seznam platných členů budeme pravidelně vyžadovat po vedení fanklubu.“ Držitelé platného studentského průkazu ISIC pak 30ti procentní slevu na libovolný vklad na studentskou bonus kartu. V prodeji zůstávají i dětské bonusové karty. Finanční hotovost se na ně vkládá stejným způsobem jako na ostatní bonusové karty. Rozdíl je až při průchodu turniketem. Tam se z dětské bonusové karty odečítá snížené vstupné. „Stejně jako loni budeme karty u vchodu kontrolovat a v případě, že na dětskou bonusovou kartu bude chodit dospělý, bude mu bez náhrady odebrána,“ upozornňuje Dinda.

Možnosti nabíjení bonusových karet

minimální vklad   200 Kč
maximální vklad  1000 Kč

1000 Kč      sleva 15%

členové fanklubu  vždy sleva 20%
(slevy se nesčítají)

student (ISIC)   vždy sleva 30%

nová karta je při nabití menším
než 1000 Kč zpoplatněna cenou 100 Kč

"papírová" 7 zápasovka  315 Kč
Jednorázové vstupné se ve staré hale nemění

Cena jednorázových vstupenek zůstává ve staré hale stejná jako v minulé sezóně. Dospělý zaplatí 50 Kč, dítě (do 130cm) pak o dvacetikorunu méně. Držitelé studentského ISIC průkazu mají cenu stejnou jako děti. Fanoušci s průkazem ZTP a ZTP/P mají po jeho předložení nárok na jednorázovou vstupenku zdarma. V prodeji bude i sedmizápasová vstupenka na libovolných 7 utkání v základní části. Její cena zůstává stejná – 315 Kč.

Stejně jako v loňské sezóně, i letos každý, kdo si na kartu nabije 1000 korun, získá automaticky pět volných vstupenek na hokej do Kadaně a pět lístků na druhou ligu do Klášterce nad Ohří. „Členové fanklubu dostanou vstupenky k jakémukoliv vkladu, ostatní jen při maximálním nabití karty,“ říká Dinda.

Pouze majitelé bonusových karet si přednostně vyberou místo v nové aréně

Zda-li máte nebo nemáte bonusovou kartu, bude hrát velkou roli při přechodu na nový zimní stadión. Stěhování by se mělo uskutečnit na přelomu roku a pouze majitelé bonusových karet získají právo výběru svého vlastního sedadla. „Členové bonusového klubu získají naprostou exkluzivitu při výběru svého nového místa. Bude pro ně opakovaně uskutečněna prohlídka nové arény tak, aby si mohli vybrat nejlepší možné místo odkud budou po zbytek sezóny a možná i několika dalších let sledovat hokejovou podívanou,“ ubezpečuje David Dinda. Držitele bonusových karet tak může hřát pocit, že oni o své místo v nové aréně určitě nepřijdou. Ba naopak! Budou to právě oni, kdo si jako první bude vybírat.

×
Odehrané v 12:00 | Dor.
HC Hvězda Praha
Piráti Chomutov
×
Odehrané v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Energie Karlovy Vary
×
Odehrané v 17:30 | Muži
SK Kadaň
Piráti Chomutov