Aktuální zprávy

Neváhejte a zapojte se! Aukce podepsaných zápasových dresů končí už ve středu!

Napsal 31.03.2021 Klub
C h o m u t o v - Pouze pár hodin zbývá do okamžiku, kdy se uzavře aukce červených dresů, v nichž A-tým Pirátů odehrál oba mistrovské zápasy nejkratší sezóny v historii klubu. K dispozici je stále 24 trikotů, u nichž na čtyři ještě nikdo nepřihodil. Pokud chcete jedinečný suvenýr, jehož originalitu potvrdí i certifikát pravosti, máte možnost poslední březnový den do 19:00.

Původně bylo k mání osmadvacet dresů, ale čtyři zájemci využili nově zavedenou akci Kup teď, díky níž za předem stanovenou cenu hned získali trikot, o který stáli. Tato eventualita zůstává i v poslední den aukce, takže máte stále možnost získat zápasový dres s podpisem hráčem hned bez nutnosti čekat až do konce aukce.

U dresů, u nichž nikdo na nově zavedené tlačítko neklikne, platí dosavadní standardní postup. Chcete-li červený trikot ze sezóny 2020/2021, stačí se zaregistrovat na webu www.sportovniaukce.cz a přihodit na některý z nich. Aukce končí ve středu 31. března v 19:00, ovšem může se uzavřít také o hodně později. Jestliže někdo přihodí v 18:55:01, prodlouží uzávěrku daného dresu o jednu vteřinu. Každý další příhoz na stejný dres pak prodlouží uzávěrku znovu o pět minut.

Stále máte možnost získat dres nejproduktivnějšího Piráta krajské ligy Patrika Huňadyho, nebo Ivana Humla, jenž v chomutovském dresu řádil především v extraligovém play-off na jaře 2017, kdy opanoval kanadské bodování vyřazovacích bojů.

K dispozici je stále také dres donedávna jednoho z nejproduktivnějších hráčů Chance ligy Jaroslava Kůse, někdejšího reprezentanta Angela Krsteva či jedné z novodobých legend klubu Petra Jíry. Mezi oblíbence fanoušků se během předchozí části aktivní kariéry řadil rovněž Jiří Gombár, jehož dres také můžete získat.

Všichni úspěšní dražitelé obdrží nejpozději do konce Velikonoc e-mail s informací, jak si mohou dres vyzvednout.