Aktuální zprávy

Mediální kauza Duda: Hokejista včera podal vysvětlení Policii ČR

04.02.2011 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Vedení Klubu ledního hokeje Chomutov bylo ve čtvrtek informováno o tom, že hráč Radek Duda v odpoledních hodinách podal vysvětlení na Policii České republiky. Vysvětlení se týkalo mediálně diskutované kauzy údajného incidentu s chodcem, ke kterému mělo dojít v průběhu minulého týdne v Karlových Varech. „Radek nás podle interní dohody informoval o tom, že podal policii vysvětlení celé situace do protokolu,” uvedl předseda představenstva KLH Chomutov Ing. Jaroslav Veverka.

Verze údajného incidentu jak ji popisují média se podle šéfa klubového představenstva výrazně liší od té, kterou Policii ČR sdělil Radek Duda. „Událost se podle hráčova vyjádření měla odehrát zásadně jinak než o ní informují média,” řekl Ing. Jaroslav Veverka.

Klub je nadále připraven zveřejnit přesné vysvětlení Radka Dudy. „Nemáme problém s tím, abychom našim fanouškům i médiím přinesli pohled na celou událost očima Radka Dudy. Nechceme však narušovat průběh vyšetřování,” řekl na závěr předseda představenstva.