Aktuální zprávy

Ledová klapka: Pirátské video získalo zlato u fanoušků, u poroty bronz

Napsal 14.06.2021 Klub
C h o m u t o v - Druhé červnové pondělí se stalo dnem, kdy pořadatelé ankety o nejlepší hokejová videa ve třech kategoriích vyhlásili stupně vítězů a nejlepší snímky. Příběh Pirátů se dostal do TOP 5 a porota mu nakonec přisoudila bronzový stupínek. V hlasování fanoušků však vyhrál.

Video popisující historický vývoj hokeje v Chomutově od Romana Jünglinga soutěžilo v kategorii propagačních snímků a nechalo za sebou nový prolog kladenských Rytířů či hold pražské Sparty. Ta ale nakonec získala stříbro zásluhou představení Romana Horáka. Zlato putuje do Liberce.

Pořadatelská agentura BPA zároveň nechala hlasovat fanoušky o nejlepší videa podle nich. Na pětihvězdičkové stupnici se hodnotilo právě pomocí hvězdiček – jedna byla nejméně, pět nejvíce. U pirátského videa kliklo 348 fanoušků z téměř 2500 hlasujících a jeho průměr se jen o setinku nedostal na čtyři hvězdy (3,99).

Pravdou je, že pořadatelé uvedli stav hodnocení 3,96, což znamená, že od zveřejnění výsledků ještě pár jedinců hlasovalo. Slova devíti z deseti porotců najdete přes příspěvek twitterového účtu Hokejka TV a určitě se začtěte, neboť jeden z porotců zmínil, že u něj pirátské video bodovalo nejvíc.