Aktuální zprávy

Krajská liga znovu se šesti týmy, Piráti začnou doma s Lovosicemi

09.07.2021 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Přípravné zápasy už mají fanoušci Pirátů jistě poznamenané ve svých kalendářích, nyní si mohou přidat další položky. Krajská liga už zná počet účastníků i rozlosování. Na svěřence Petra Martínka čeká stejných pět soupeřů jako v předešlém ročníku, také systém soutěže je totožný – čtyřikrát každý s každým.

Piráti tedy v základní části změří síly s Kadaní, Kláštercem nad Ohří, Louny, Lovosicemi a Roudnicí nad Labem. Vůbec prvním soupeřem budou v neděli 19. září od 16 hodin Lovosice, jež si v jednom ze dvou mistrovských duelů minulé sezóny odvezly z ROCKNET ARÉNY patnáctigólový příděl.

Ke druhému klání v rámci ligy Ústeckého kraje vyrazí chomutovská družina do Kadaně, takže ji v prvních dvou kolech čekají stejní soupeři jako před rokem jen v opačném pořadí. Pozorný fanoušek jistě pochopil, že právě neděle od 16 hodin bude domácím hracím dnem souboru, který během letní přestávky posílilo několik odchovanců.

Dlouhodobou část završí Piráti v neděli 6. února doma s Roudnicí nad Labem. Poté by měly následovat play-off a případně kvalifikace o druhou ligu, neboť postup o patro výš je jasným cílem, který před mužstvem stál už v předešlé předčasně ukončené sezóně.

KOMPLETNÍ ROZPIS ZÁKLADNÍ ČÁSTI KRAJSKÉ LIGY
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slovan Ústí nad Labem
Piráti Chomutov