Aktuální zprávy

Klub děkuje za podporu, které si v současné těžké době velmi váží

Napsal 08.02.2021 Klub
C h o m u t o v - Začátkem února rozhodl Ústecký krajský výkonný výbor ČSLH o nedohrání krajské ligy mužů ani v případě rozvolnění opatření proti šíření koronaviru. Oficiálně tak došlo k ukončení mistrovské sezóny A-týmu, která se tím pádem stala nejkratší v historii klubu. Ruku v ruce s tímto krokem také vedení klubu rozhodlo o vyrovnání se s majiteli permanentních vstupenek, kteří nemohli naplno využít celosezónní vstupenky.

Hned po zveřejnění nepříjemné zprávy se na facebookovém profilu začaly objevovat komentáře hlásající, že řada majitelů permanentních vstupenek nebude žádat vrácení peněz. Klub si takového postoje velmi váží.

„Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří se na diskuzním fóru našeho oficiálního webu, facebookovém profilu, facebookové stránce My jsme hokejové město či jinde vzdali možnosti nechat si vrátit peníze. V této době, kdy každého z nás více či méně zasahují vládní opatření proti šíření koronaviru, si takového postoje velmi vážíme,“ uvádí předseda klubu Daniel Badinka.

Prvním poděkováním za přízeň v nelehkých časech pro celou republiku se stalo posílání klubového podcastu Nedovolené, přes všechny čáry. Ten si majitelé permanentních vstupenek pro sezónu 2020/2021, kteří při registraci uvedli kontaktní e-mail, mohou nyní pustit o den dříve než všichni ostatní. „Jedná se o první malý krok, o dalších formách poděkování v tuto chvíli debatujeme,“ říká šéf klubu.

Přestože řada majitelů permanentních vstupenek deklarovala, že peníze zpátky chtít nebude, klub považuje za samozřejmé a férové tuto možnost nabídnout.  Kdo bude chtít vrátit poměrnou část 650 korun, nechť se do konce března ozve na e-mail ticketing zavináč piratichomutov tečka cz.

Vzhledem k odehrání jediného střetnutí si někteří majitelé permanentních vstupenek nevyzvedli plastové karty. Pokud plastovou kartu doma nemáte a chyběla by vám ve sbírce, napište rovněž na výše uvedený e-mail ticketing zavináč piratichomutov tečka cz. Následně budete kontaktováni, abyste si mohli permanentní vstupenku vyzvednout.