Nadešel čas léčení "chomutovských" srdcí!"> Piráti Chomutov » Je čas vyléčit bolavá srdíčka! V pondělí všichni lékaři vstup zdarma
Aktuální zprávy

Je čas vyléčit bolavá srdíčka! V pondělí všichni lékaři vstup zdarma

13.11.2008 Tisková zpráva
C h o m u t o v - A je to tady! Bitva podzimu! Do Chomutova přijede brněnská Kometa - lídr prvoligové tabulky. Společně s ní i exchomutovský trenér Vladimír Kýhos a útočník Milan Kostourek. Fanoušci i hráči mají o motivaci postaráno, vždyť "rozchod" s těmito bývalými "Chomutováky" měl hořkou pachuť. Nadešel čas léčení "chomutovských" srdcí!

Nyní se chystá souboj podzimu. Bitva, která nebude pouze soubojem dvou ligových favoritů. V pondělním utkání se řada chomutovských fanoušků bude chtít vypořádat s minulostí a udělat tečku za půlrokem, který od náhlých změn u vedení mužstva, uplynul.

Srdce (lat. cor)
je dutý svalový orgán, který svými pravidelnými kontrakcemi zajišťuje neustálý oběh krve a mízy v organismu.
Psal se konec roku 2007 a šéf chomutovské střídačky potěšil řadu svých dlouholetých příznivců, když se v rozhovoru MF DNES označil za chomutovského patriota a srdcaře, jehož jediným snem je projít s chomutovským mužstvem do nejvyšší soutěže. Jenže co platilo v roce končícím, neplatilo již v tom nádcházejícím. V lednu 2008 to byl jiný Kýhos než v prosinci 2007. Trenér, kterého "již práce v Chomutově nenaplňuje", trenér "bez posil od vedení". Trenér Komety Brno! Od jeho původních slov neuplynul ani měsíc. Řada chomutovských fanoušků i členů vedení klubu zůstala dlouho zklamaná.

Po skončení sezóny následoval Kýhose také chomutovský útočník Milan Kostourek. Dvojice, často přezdívaná, "táta a syn" nyní dělá radost brněnským fanouškům. Zcela jistě i oni budou mít v pondělí o motivaci navíc. I oni se budou chtít předvést a ukázat, že se rozhodli správně.

Nadešel tedy čas léčení "chomutovských" srdcí

Srdce je velice složitá součást lidského organismu. K léčbě je potřeba odborníků. A proto voláme o pomoc! Paní doktorky, páni doktoři přijďte nám s léčbou pomoci! Všechny lékařky, lekaři i zvěrolékaři mají na pondělní utkání vstup zdarma! Volnou vstupenku obdržíte v pokladně ČEZ stadionu. Jedinou podmínkou je prokázání se občanským případně řidičským průkazem s Vaším uvedeným titulem MUDr. nebo MVDr.