Aktuální zprávy

Chcete být první, kdo uvidí nový fanshop a dres na zápas pro nemocnici? Přijďte v sobotu do OC Central

Napsal 03.01.2019 Klub
C h o m u t o v - Už je jasné, že třetí ročník projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI proběhne v rámci 35. kola Tipsport extraligy s Mladou Boleslaví. Zbývá odtajnit, jak budou letošní dresy vypadat. K tomu dojde v sobotu 5. ledna v rámci otevření nového pirátského fanshopu v OC Central, kde vše vypukne v 15 hodin.

Pokud nechcete čekat, až se podoba dresů objeví na všech klubových komunikačních kanálech, nesmíte v sobotu 5. ledna v OC Central chybět. Znovu originální dresy vám představí trojice pirátských opor, jejichž podpisy budete moci získat v rámci následující autogramiády.

Jste zvědaví, kdo za vámi fanoušky dorazí? Nebojte se, nebudeme vás napínat dlouho. Představení dresů pro třetí ročník projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI se zúčastní momentálně nejproduktivnější hráč mužstva Vladimíra Růžička, kapitán Marek Tomica a brankářská jednička Justin Peters.

Pokud vás dresy osloví, můžete je mít doma jako památku a ještě vás bude hřát vědomí, že jste pomohli dobré věci přímo u nás v Chomutově. Ještě v průběhu utkání pro nemocnici se totiž rozběhne internetová aukce, v níž bude možné originální zápasové dresy vydražit. Celý výtěžek včetně příspěvků partnerů projektu pak přispěje ke zvelebení rehabilitačního oddělení chomutovské nemocnice.

Přímo z představení trikotů pro speciální zápas si pak budete moci odnést unikátní pirátské suvenýry s tématikou třetího ročníku projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI včetně fanouškovských triček. Přijďte si zpříjemnit sobotní odpoledne před domácím duelem s Vítkovicemi a poděkovat tak hráčům za výhru v prvním utkání roku 2019 na ledě pražské Sparty. Budeme se na vás těšit v OC Central i následně v ROCKNET ARÉNĚ.