Aktuální zprávy

Den otevřených dveří: Poslední volná místa, abyste poznali chod A-týmu

Napsal 05.11.2019 Klub
C h o m u t o v - Potřetí v historii budou mít fanoušci možnost zavítat v útrobách ROCKNET ARÉNY do míst, kam standardně přístup nemají. Klub totiž pro ně připravil den otevřených dveří, během nějž zájemci poznají, jak fungují realizační tým pirátského áčka i další věci spojené s chodem klubu. Pokud vás zajímá, jak se věci mají, a ještě jste se nepřihlásili, máte poslední možnost, neboť zbývá už jen pár volných míst. Den otevřených dveří proběhne ve čtvrtek 7. listopadu.

Právě první listopadový čtvrtek se doširoka otevřou brány chomutovské ROCKNET ARÉNY hokejové veřejnosti, která bude moci nahlédnout do všech zajímavých prostor včetně kabiny a celého zázemí A-týmu, kde budou rovněž přítomní vybraní hráči.

Pokud na 7. listopadu nemáte plány, neváhejte, neboť od 15:00 se každou půlhodinu vydá na prohlídku s průvodcem maximálně dvacetičlenná skupina. Poslední zájemci by měli vyrazit v 17:00. „V případě velkého zájmu jsme připraveni počet prohlídek rozšířit,“ ubezpečuje šéfka klubového marketingu Marcela Mošnová Dušková.

„Vážíme si našich fanoušků a chceme, aby viděli, jak to kolem A-týmu i celého klubu funguje. Podobné akce už v minulosti proběhly, ale poprvé budou mít fanoušci možnost vidět přímo v akci lidi kolem A-týmu i v dalším zázemí,“ doplňuje ještě.

Na závěr bude připraveno sladké překvapení. V klubové restauraci bude možné zakoupit speciální edici pirátské kávy servírované dalšími členy hráčského kádru pro Chance ligu. Zaujala vás tato možnost? Pak neváhejte a hlaste se na e-mailu duskova zavináč piratichomutov tečka cz nebo na telefonním čísle 777 218 180.