DOROST - reportáž

Piráti srovnali finále a vynutili si rozhodující zápas. Na Wolves skórovalo šest různých střelců

Napsala 08.04.2024 Kateřina Kundertová
Piráti měli v zádech tři porážky a na krku nůž, ale Wolves první a jediný mečbol ve finále ligy dorostu nevyužili. Skóre utkání otevřel už po půl minutě Daniel Váňa a Chomutovští šli po 180 minutách vzájemné hry do vedení, které ještě v dalším průběhu navyšovali. Za stavu 0:4 se Plzeňští prosadili v třiapadesáté minutě dvakrát během čtrnácti vteřin, ale více už bitvu nezdramatizovali a svěřenci Petra Jíry nechali šesti vstřelenými brankami zapomenout na střeleckou mizérii z předchozích duelů. O postupujícím do extraligy se rozhodne v sedmém zápase na ledě ROCKNET ARÉNY.