Výsledky 1. ligy

SEZONA:2023/24 | 2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
Semifinále so 13.4.2024 Sparta Třinec 2:3p
Semifinále čt 11.4.2024 Třinec Sparta 2:1p
Semifinále so 6.4.2024 Třinec Sparta 2:3p
Semifinále st 3.4.2024 Sparta Třinec 3:2p
 
Čtvrtfinále ne 24.3.2024 Kometa Litvínov 1:2p
Čtvrtfinále so 16.3.2024 Sparta Liberec 3:2p
Čtvrtfinále pá 15.3.2024 Pardubice Hr. Králové 5:4p
 
Předkolo so 9.3.2024 Plzeň Litvínov 1:2p
Předkolo čt 7.3.2024 Č.Budějovice K. Vary 5:4p
Předkolo čt 7.3.2024 Liberec Olomouc 2:3p
Předkolo st 6.3.2024 Liberec Olomouc 0:1p
 
52 ne 3.3.2024 Kometa Třinec 3:2p
 
49 ne 25.2.2024 Liberec Vítkovice 3:4p
 
48 pá 23.2.2024 Pardubice Hr. Králové 3:2p
 
46 ne 18.2.2024 Kladno Plzeň 3:4p
 
45 pá 16.2.2024 Kometa Kladno 2:3p
 
44 st 14.2.2024 Litvínov Hr. Králové 5:6p
 
43 ne 4.2.2024 Kometa Ml. Boleslav 2:3p
 
41 ne 28.1.2024 Vítkovice Ml. Boleslav 0:1p
 
40 pá 26.1.2024 Kometa Hr. Králové 3:2p
 
38 ne 21.1.2024 Plzeň Hr. Králové 2:3p
 
37 pá 19.1.2024 Třinec Č.Budějovice 4:3p
37 pá 19.1.2024 K. Vary Pardubice 3:4p
 
29 st 17.1.2024 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:3p
29 st 17.1.2024 Sparta Pardubice 1:2p
 
36 ne 14.1.2024 Pardubice Ml. Boleslav 4:3p
 
35 pá 12.1.2024 Litvínov Č.Budějovice 4:3p
 
47 st 10.1.2024 Kometa Pardubice 6:7p
 
34 ne 7.1.2024 Třinec Ml. Boleslav 2:1p
34 ne 7.1.2024 K. Vary Litvínov 2:1p
34 ne 7.1.2024 Kladno Hr. Králové 1:2p
34 ne 7.1.2024 Pardubice Kometa 3:4p
 
33 pá 5.1.2024 Vítkovice Olomouc 3:2p
 
32 so 30.12.2023 Kladno Kometa 4:5p
 
28 st 20.12.2023 K. Vary Kometa 3:2p
 
27 ne 10.12.2023 Sparta Č.Budějovice 3:2p
27 ne 10.12.2023 Olomouc Kladno 3:2p
 
26 pá 8.12.2023 Vítkovice Hr. Králové 2:3p
26 pá 8.12.2023 Litvínov Olomouc 1:2p
26 pá 8.12.2023 Pardubice Č.Budějovice 4:3p
 
23 út 28.11.2023 Třinec Kladno 4:3p
 
22 ne 26.11.2023 Vítkovice Plzeň 2:3p
 
21 pá 24.11.2023 Kometa Pardubice 4:3p
 
20 ne 19.11.2023 Třinec Litvínov 2:3p
20 ne 19.11.2023 Olomouc Vítkovice 3:2p
20 ne 19.11.2023 Kometa Sparta 2:1p
 
19 pá 17.11.2023 Liberec K. Vary 5:4p
 
17 pá 3.11.2023 Plzeň K. Vary 2:3p
 
15 ne 29.10.2023 Sparta Třinec 3:2p
 
13 ne 22.10.2023 Č.Budějovice Pardubice 4:3p
 
12 pá 20.10.2023 Kladno Č.Budějovice 3:2p
12 pá 20.10.2023 Pardubice Třinec 4:3p
 
11 ne 15.10.2023 Litvínov Kladno 5:4p
 
9 ne 8.10.2023 Kometa Olomouc 3:2p
 
8 pá 6.10.2023 Kladno Hr. Králové 3:4p
8 čt 5.10.2023 Č.Budějovice Liberec 3:4p
 
7 ne 1.10.2023 Vítkovice Olomouc 4:3p
7 ne 1.10.2023 Plzeň Kladno 4:5p
 
4 ne 24.9.2023 Třinec Vítkovice 4:3p
4 ne 24.9.2023 Č.Budějovice Hr. Králové 2:1p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
2:1pp5x
3:2pp13x
4:3pp10x
5:4pp4x
0:1pp2x
1:2pp5x
2:3pp11x
3:4pp6x
4:5pp2x
5:6pp1x
6:7pp1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.