Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
18.03.2020, 12:04
 
 
Reakce na PUK: Seš nějakej načepejřenej. Není třeba se t...
Dvoják, jak to? Naše firma se omlouvá, dochází k tomu jednou za deset let Smajlík
 
 
18.03.2020, 08:20
 
 
to Penguin: Kde bych si mohl přečíst kdo z Chomutova odchází?

Hamáček racionálně popisuje dění i to, jak si někteří přihřívají politickou polívčičku a vytvářejí nepravdivé konstrukce. odkaz

to tpd: přečti rozhovor s Hamáčkem... Smajlík
 
 
17.03.2020, 22:42
 
 
Bez komentáře odkaz
 
 
17.03.2020, 08:54
 
 
Reakce na thegod: No, já nevím... Já jsem dost kritickej...
Ano, někteří se chováme jak hovádka. Předevčírem jsem tvrdě a nahlas zmr.dal chlápka v Globusu, hrabal se v koláčích, vybíral a samozřejmě bez rukavice nebo sáčku na ruce. Musím ale říct, že poblíž žádné kleště na pečivo a rukavice nebyly! Nedávno jsem zase v Lidlu viděl, jak dvě starší ženy zvedli ze země dva či tři rohlíky a dali je mezi ostatní. Když si představíš co všechno se tam na botách natahá...No a když jsem jim slušně, ale trochu nas.raně vysvětloval, že se to dělat nemá, ještě me napomínali, že jsem to měl udělat já, protože jsem u toho byl první. Tak to u nás někdy vypadá. Je třeba ale říct, že velká většina se chová zodpovědně, uvědomujeme si, že jednáme ve vlastním zájmu.

Vládě bych toho moc nevyčítal, reagovala na velmi rychlý vývoj. Jediné co mi vadí je, že jsme včas nedostali víc informací o průběhu nemoci a o tom, proč se na to umírá. Tam měli hned před kamery nastoupit odborníci, ne Babiš, nebo ministr Adam. Podstatné info se šířily v přílohách poštou, nebo na You Tube, ne v televizi.
 
 
15.03.2020, 07:28
 
 
Reakce na puk: Já nekritizuji Babiše i když ho nemusím, ...
Copak Churchil, většího vola ze sebe veřejně udělal Hrušinský, který řekl, že Babiš chce těmi opatřeními zlikvidovat své politické oponenty. Podobně i předseda Starostů a nezávislých Vít Rakušan, ten se zase po zavedení prvních opatření do Babiše a vlády obul, že jen straší veřejnost.
 
 
13.03.2020, 17:07
 
 
Reakce na Adjuk: ???...
Nic, jen že je z Chomutova a dělali z něj celebritu. Nechápu, že mu nedošlo, jak snadné bude příjít na to, že má příjmy když hraje v seriálech. Vypadá to, že oni to prostě za podvod nepokládají, nebo aspoň ne vůči většinové společnosti. Mezi sebou zřejmě nějaké normy mají i když si s tím hlavu moc nelámou. S Godlou děla rozhovor i Jan Kraus. Když se zeptal, zda se podobné smýšlení a chování u nich(Romů) může nějak změnit, Godla se na malou uchvilku zamyslel a řekl, že se to nikdy nezmění.

Vzhledem k tomu, že o hokeji se toho tady už moc nenapíše a vzhledem k tomu, že jde o rodinu z Chomutova, jsem si dovolil to sem dát. Čekají nás patrně vážnější debaty. Nemocná je už i jedna osoba z Pece. Obávám se, že brzy přibyde někdo z jejího okolí...

 
 
13.03.2020, 12:53
 
 
Godla s manželkou dostali podmínku za podvod. Stejně tak před časem televizní hlasatel Giňa a zpěvačka Věra Bílá. odkaz
 
 
11.03.2020, 17:11
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Tak myslím, že to po 14 dnech bu...
Kde je to napsáno, že sezona má být anulována? Extraliga regulérně dokončila základní část. Známe vítěze i sestupujícího. Kdyby to ukončili, z první ligy by měl postoupit vítěz základní části a hotovo. Nechci ani pomyslet na to, že anulováním by si Kladno uchovalo extraligu, bylo by to do nebe volojající svinstvo!
 
 
09.03.2020, 18:01
 
 
Reakce na Rcts: Myslím, že je to opravdu podivné. Pokud ...
Nevíš, třeba z nás chtěli udělat farmu Motoru Smajlík Nevím co se stalo, zaznamenal jsem jen zvláštní výměny hráčů, k horšímu.
 
 
08.03.2020, 21:09
 
 
Reakce na Burti: Děkujeme za příspěvek. Kdybych na tom b...
Za mne neděkuj. Bzuky vyjádřil bez vulgarit na diskuzním fóru své pocity jako kdokoli jiný.
 
 
06.03.2020, 20:56
 
 
Reakce na Bémič: Mně je celkem zle z Instagramu Nicka Hl...
Neblbni, za nás maká ze všech nejvíc. Radost má za svého tchána Kýhose...Kladno bylo prostě slabší.
 
 
06.03.2020, 20:52
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Tento zápas nemá v pravém rohu n...
Snad ve všech prohlížečích je možné zvětšit velikost stránky. U firefoxu nahoře vpravo na liště mám nabídku, ve které jsou úpravy, knihovna, doplňky, možnosti atd. a taky velikost stránky. Můžeš přidat, nebo ubrat. Jednodušší je to kolečkem myši. Zmáčneš ctrl a kolečkem myši zvětšuješ, nebo zmenšuješ stránku.
 
 
06.03.2020, 18:45
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Tak teď se mě chce zvracet. Na T...
Já na ten zápas na Tipsportu koukám, běží, akorát v malém okně, nejde to dát na celou obrazovku. Pomůžeš si zvětšením, ale nad 150% se to už seká.
 
 
06.03.2020, 10:47
 
 
Protože dnešní zápasy o záchranu začínají ve stejný čas a tak je manipulace s výsledky těžší, předpokládá jistý grázlík(autor analýzy na Tipsportu) jak si v tomto Guma s Džegrem můžou poradit. Na litvínovském zimáku dojde k nějaké poruše, třeba oprava mantinelů, nebo výpadek proudu a budou prostě čekat na vývoj zápasu v Brně. Zajímavý nápad Smajlík odkaz
 
 
06.03.2020, 09:27
 
 
Reakce na thegod: Až tam zítra zahučí čmoudi, přiznávám ...
Když se na to podívám bez emocí, tak Litvínov má o něco málo kvalitnější tým a k tomu domácí prostředí. Sudí si snad po stížnosti Vrbaty a pod tlakem domácích fanoušků, dají pozor. Že se zachrání není jisté, nevíme, co se děje v zákulisí, případně na "benzinkách".
Nedivil bych se proto kdyby pro jistotu hned v první třetině Tráva vyřadil Jágra, ten už moc nepotřebuje a možná by stihl i Vampolu Smajlík Neberte to vážně, ale stát se může cokoli, třeba je ještě k dispozici jiný scénář.
 
 
03.03.2020, 13:35
 
 
Reakce na dag: pristni = čti na piczu :)...
Aha Smajlík Četli jste hodnocení sudích rozčileného Dopitu? Viděl jsem první třetinu, to se ještě nic, kromě gólů v síti Vsetína nedělo. Možná jeden neodpískaný faul na každé straně, ale s tím držením má pravdu. Bylo to vidět i v zápase Poruby u nás. Fandím mu, konečně se někdo do sudích opřel.
 
 
03.03.2020, 11:08
 
 
Reakce na tpd: No myslím že to spíše vypovídá o (ne)kval...
Co je to za novotvar, to poslední slovo ? Smajlík
 
 
29.02.2020, 18:48
 
 
Prohráli jsme díky tomu, že neproměňujeme ani úplně vyložené šance a děláme stále stejné chyby v obranném pásmu. Jedna branka padla po Kverkově zbytečném sólování v obraně. Vzali mu puk, nahráli si a bum. Druhá podobně, po chybě v obraně. Hráli jsme sice opticky dobře, ale z mého pohledu bez potřebného nasazení a rvavosti. Motor měl útoky účinnější a nebezpečnější. Jinak se mi hra až na pár situací, viz Kverkovo sólování v obraně a komplikované, neúspěšné opouštění obranného pásma, docela líbila. Prostě se musí bojovat až do konce a včas přihrávat, ale to je už stará písnička Smajlík
 
 
27.02.2020, 21:43
 
 
Reakce na Marťass: Letos fakt bída, možná je to tím, že ...
Nehraje tam roli faktor Beck? Vstoupil podruhé do stejné řeky, ve které spousta vody a hlavně času, od jeho úspěchů uplynulo. Je možné, že se i v tomto případě ukázala neprozíravost a špatný odhad bývalého majitele, který ho opět povolal.
 
 
23.02.2020, 22:30
 
 
Reakce na Pšouk: Tak to přece jen vypadá na to Kladno, š...
Choval se ti jako b.lb, ale nakonec možná nějaké informace měl. Vypadli jsme, snaha hráčů extraligu pro Chomutov zachránit, byla eliminovaná salmonelou.

Nevíte někdo, kde skončil, nebo co dělá ten člověk, který kabině naservíroval otrávený tatarák? Měl být strčen do nějaké díry dokud by nepromluvil.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.