Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "icehockeyfan2" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Dan77: Ten už je makovicí v Ltv nebo Koko. met...
Tak není blbej, on do toho vidí lépe než my a držela ho tady jenom smlouva na 10 let, resp. naděje že by to Veverka mohl nějak uplácat. Nevěřím že by Veverka smlouvu plnil, neplatil nikomu. Růža má dilema jestli jít že smlouvy pryč nebo se s Veverko soudit.
 
 
 
Reakce na Ericson: Pane Veverko, už věříte, že odbornou ...
Počátek průseru, do něhož se chomutovský hokej řítí, byl odstartován v okamžiku, kdy Veverka starší při hledání generálního manažera pro hokejový klub prohlásil, že nikoho lepšího než svého synka nezná. A tak se Jarousek stal synem z povolání, probendil stamiliony a než starému docvaklo, jak strašně se zmýlil, poslal chlapec ke dnu jak Piráty, tak NOEN.
 
 
 
Reakce na kirchna01: Jen se zeptám redakce, nemáte dveře...
Tady se už nikoho nedovoláš.
Možná že i Mágovi dochází trpělivost také jeho výplatní sáček od veverek je úplně bez oříšků.
Sledujete destrukci jednoho sportovního klubu v přímém přenosu
 
 
 
Reakce na kili: Bylo by dobré uhradit všem zaměstnancům ...
Ivano, ten chlap vůbec nemá v úmyslu platit svým lidem, a to už dlouho
 
 
 
Reakce na jarofenin: Přesně tak. Hezky to drevokocůrovi ...
Myslím, že po dnešku už můžeš klidně ten otazník na konci toho dovětku u Tvého nicku vymazat.
Ono to fakt ruku v ruce se senioren dokázali ....
 
 
 
Reakce na Puny1: No trošku to oprav Veverka nás taky pře...
O tom opravdu nic nevím. Slyším to poprvé. Komu dlužil KLH ?
 
 
 
Reakce na Mikkk: Nedělejte z toho tragédii. 1.liga už se...
Čest ? Tu mohl mít, kdyby na rovinu přiznal :Chlapi, dokud jsem měl, tak jsem dával. Teď peníze došly, musím to nechat někomu jinému.
Ovšem že to tady nechal s ostudou chcípnout a celý rok si klub dělá z fanoušků pr. děl, tím o čest u mě přišel. Přebíral klub lepšího středu 1. ligy, s konsolidibaným rozpočtem, který nikomu nedlužil. Po jeho působení je klub jen pro smích, zadlužený, vztahy rozklížené. Z Chomutova udělal nejhorší hokejovou extraligovou adresu v Česku.
Za tohle čest ? U mě ani náhodou. A to nemluvím o problémech, které neplacením výplat způsobil zaměstnancům svých firem. Znám jich dost
 
 
 
Reakce na jarda72: Byla to uroven zapasu tymu z ELH s ty...
Nejlépe placený trenér na mateřské dovolené

100 bodov
 
 
 
Já furt nevěděl, jak to vypadá, když se bojuje za Chomutov, za Piráty ... Smajlík
 
 
 
Reakce na GeK: Dobrý to tu případně probírat *3*...
Stejně to je veřejné tajemství

odkaz
 
 
 
Reakce na Penquin: Jak ti poradil Mág, podívej se na Hok...
Tak aby to bylo úplně přesné : ze šesti sezón jsme 4x hráli play out a z toho 3x skončili v baráži. Tedy VĚTŠINOU skončili u dna. Na kdyby se nehraje.
Spokojen ?
 
 
 
Reakce na higway: nechci vám do toho zasahovat ,ale 2015...
Tak ta Kometa s Červenkou by se tak dala brát, byli jsme jedno místo od play out. Takže jsme se pohybovali těsně nad dnem . .. Ale 2x baráž, jednou sestup, to je i tak víc než jeden úspěch a jeden skoro úspěch
 
 
 
Reakce na Penquin: Po opětovném návratu do ELH jsme krom...
Baráž a play out je podle mě dno.
Ty sis zřejmě statistiky prošel, tak prozraď ve které další sezóně kromě toho 4. místa to bylo jinak.
 
 
 
Reakce na thegod: Já se obávám, že o tom už je jasno del...
Mám to dost podobně. Opravdu další blamáž v nejvyšší lize to fakt už ne. Ukazuje se, že teď ani nemá moc velký význam extraligu zachraňovat - nový silný majitel se tak rychle nesežene, navíc ten stávající tvrdošíjně opakuje, že ani prodat nechce. Ta situace je dlouhodobá a ten zmar je jen jejím logickým vyústěním. Junior tady promrhal stamiliony a kromě jedné sezóny, která zázračně vyšla až na samém konci, se tady hrálo jen dno tabulky. Co bude dál čert ví, ale každá další minuta, kdy hokej v Chomutově je v rukou Veverků, je už zbytečná. To je můj názor.
 
 
 
Reakce na Penquin: Běž svůj názor říct hokejkám, pokud n...
Řečeno Tvým jazykem co to tady o jakém hrdinovi proboha bleješ ? Fakt nemám problém říct komukoliv že mě výkon hráčů jako tuhle sezónu nebaví a nudí. Ovšem kdyby měl každý divák někde na ně čekat to by se domů jen tak nedostali. Dám svůj názor najevo tím, že tam už nepůjdu. A psát taky budu to co budu chtít. Kdo jsi abys tady někomu něco zakazoval ? Mě E Tvoje názory taky nelíbí. Piš si co chceš a nedělej ostatním tátu, buď od té dobroty
 
 
 
Reakce na Penquin: Projevujete se tady jako primitivové!...
A co bys nám ve své velkorysosti jako hlavní cenzor dovolil napsat když ne vlastní názor ? Asi netušíš co znamená slovo primitiv ? Třeba ten kdo názory jiných nazývá blitím ?!
 
 
 
Tak a dost.
Každá trpělivost má své meze a ty moje právě byly překročeny, končím s návštěvami té nudné frašky ! Hráči bez zájmu, kromě Dudy nikdo už ani nebruslí. Na střídačce klid pohoda no stres. Je otázka zda pro klub bez majitele má vůbec smysl uhrát baráž.
Smutný pohled. Můj milovaný klub jde ke dnu aneb Konec Veverků v Čechách
 
 
 
Reakce na profanda: Ruza uz to mel polozit jako trener a...
Růžičkovi lze letos mít za zlé jen to že nesmyslně spoléhal v bráně na Lukeše. S tím málem, co mu Veverka dal nebo spíš ani nedal na hráče nešlo sestavit lepší tým. Od prvního zápasu do konce jsme byli na dně ligy a není to nic překvapivého. Veverkovy firmy dluží stovky milionů, s ním se už extraliga v Chomutově spojovat nedá. I kdybychom se zachránili letos, bez peněz dopadne příští sezóna stejně. Dobře tady už bylo. Teď půjde o to, zda se v Chomutově bude vůbec dospělý hokej ještě hrát. Ani nižší ligu nikdo zadarmo hrát nebude. Růžičky je tady škoda. Jsem sám zvědav na budoucnost. Moc optimismu nemám. A je mi to líto. Jenže je to realita
 
 
 
Já budu hrozně moc zvědavý až se dozvím, který hráč bude po téhle sezóně kde hrát. Tahle bojovat o bytí a nebytí je k zblití @ aby se to rýmovalo).
Chce VR aby tohle hráli nebo si hráči z něj dělají legraci ?
 
 
 
Reakce na Luke_Packet: 3 kluci ze 17 nebo 18 ti přijde j...
Měl bys vědět, že tam byl i výběr Ústeckého kraje nebo Czech Knights. Já tam byl s Danem Maškem ale popravdě mě Tvé slovičkaření dost málo baví
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.