Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
JaroFenin | Extraliga v Chomutově bude zas! V roce 2057...
04.10.2019, 21:17
 
 
Reakce na Pšouk: Jen tak dál, už zase na fóru vyhazují G...
vzývají
 
 
04.10.2019, 21:13
 
 
Reakce na GeK: Woe kluci běžte s tou politikou do ... ...
Ticho a klid...
 
 
GeK | Chomutov
04.10.2019, 21:07
 
 
Woe kluci běžte s tou politikou do ...
Co říkáte na "atmosféru" v O2, řekl bych, že většina diváků je na hokeji poprvé v životě, docela ostuda
 
 
04.10.2019, 20:46
 
 
Reakce na Pšouk: Není tohle hokejové fórum??? ;) *4*...
No, oni z toho tady dělají ty parlamentní listy! Smajlík
 
 
Pšouk | Chomutov
04.10.2019, 20:44
 
 
Není tohle hokejové fórum??? Smajlík Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
04.10.2019, 20:42
 
 
Reakce na George64: Tohle je zbytečné komentovat,běž to ...
Bohužel, ti tvoji "obyčejní lidé" (hádám že tím myslíš voliče Babiše) na náměstí nechodí. Ti si večer doma pustí Ulici nebo Ordinaci, otevřou Gambáče v petce a jdou na FB nasdílet nějakou 110% pravdu z Parlamentníchlistů o tom, jak zase někde ve Francii (kde nikdy ani pohledem nebyli) černoši zapalují pneumatiky na dálnici.

A to, že tu cizinci na práci jsou je dobře a v pořádku (pokud to má systém), ale to, že jsou tu "některé práce, které už češi dlouhodobě nechtějí" není pravda. Oni je jenom nechtějí dělat za 12tis. měsíčně, protože tady musí platit nájem, jídlo a ev. se starat i o děti, kdežto takový ÚKáčko to bere, protože na Ukrajině je průměrná mzda 7500kč. Jenže on tu nemá ty výdaje, protože bydlí v bytě 2+1 s dalšíma 8 lidma, každej platí 2tis. měsíčně a jediné, co je tady zajímá je 8 hodin práce, 8 hodin chlastu, 8 hodin spánku a takhle dokola.

Mimochodem jen takové zamyšlení, pročpak si asi myslíš, že pro získání pracovního víza do Japonska je potřeba alespoň Bc. vzdělání?.. Smajlík
 
 
04.10.2019, 20:35
 
 
Jako v příští sezóně bude hafo derby Chomutov, Litvínov, Ústí a Kadaň prostě bomba Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Gene_Paul | Chomutov
04.10.2019, 20:35
 
 
Je radost číst ropácké fórum, jak volají po Růžovi. Jenomže ještě nevědí, že Růža již není ten Růža, co býval kdysi. Teď je to spíš "Marůža" a hokej je až potom. V Kadani se taky moc nevede. A velký souhlas s tím, že tenkrát potom zápase ve Varech, měli jít oba tými pro výstrahu do krajského přeboru.
 
 
04.10.2019, 20:34
 
 
No já jsem rád, že dneska vyhrál Zlín, jako dhtělo by to malou šňůru a dostat se krapet výše.
 
 
George64 | HC Slavia Praha
04.10.2019, 20:29
 
 
Reakce na Rcts: A ty jsi vážně tak naivní, že myslíš, že...
Tohle je zbytečné komentovat,běž to říct obyčejným lidem někam na náměstí,já jenom říkám,že lidi mají dost tradičních stran a chtěli změnu,těch 30% a více mluví za vše,že v tom jsou další nepřístojnosti to je možné,to bylo,je a bude,to je politika a není to pouze u nás v Čr.
Samozřejmě,že jsou u nás cizinci na práci,protože některé práce už dlouhodobě Češi nechtějí dělat,je to zbytečné řešit,to je téma,které by nebralo konce a nepatři to na hokejové DF Smajlík Smajlík .
 
 
04.10.2019, 20:13
 
 
Reakce na Churchill: Ono to se chce trochu zamyslet a po...
A kde jsi byl ty v té chvíli. Mohl jsi to iniciovat, navrhnout to vládě n. parlamentu. Mohli to iniciovat ty "možná" miliony lidí, kterým pomohl. Fandové a média si to u Gotta prostě vymohli. Ale znovu říkám, sem to nepatří.
 
 
tpd | #VšichniJsmePiráti
04.10.2019, 20:04
 
 
Hoši vybodněte se na politiku.. už jen to že se tahá do úmrtí kohokoliv je bizar.. Smajlík

Na Nově běží NHL.. a tam hraje klučina z Chomutova.. to je určitě lepší téma.. Smajlík .. tak Dejve ať se daří.. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
04.10.2019, 20:03
 
 
Reakce na George64: A dávají minutu ticha významným spor...
A ty jsi vážně tak naivní, že myslíš, že ten systém, který jak říkáš přinášel výhodné pozice, teď Babiš snad nevyužívá? Jako třeba když ministr zdravotnictví (bez odborného vzdělání, což u Šmardy vadilo, ale tady OK) Vojtěch nechal udělat audit nemocnic aby zjistil, že největší díra na trhu jsou kliniky na umělé oplodnění - a výsledek? Babišovo firmy teď čistě náhodou vlastní 90% všech reprodukčních klinik u nás. Náhoda? Nebo když se Babiš nechal slyšet, že "snížíme DPH na květiny, aby je muži ženám častěji kupovali" - no tak je snížili z 15% na 10%, ale čistě náhodou Babišův fond Hartenberg letos koupil síť květinářství Flamengo, jednoho z největších hráčů na trhu s řezanými a pokojovými květina. Asi další náhoda. Nic se nezměnilo, furt je to stejné. Jestli si někdo myslí, že Babiš šel do politiky kvůli lidem, může se zeptat, proč se v Kosteleckých uzeninách zaměstnávají Rumuni, Bulhaři a Ukrajinci za minimální mzdu a né našinci za 40tis. čistého měsíčně. Když je to takový lidumil.

Ale to je odkaz celé společnosti. Akorát slibuje a rozdává. Důchodcům přidal ani né 200kč ale jeho PR jede o tom, jak jim přidali 900kč. Nesmysl. Celá jeho politika je o tom vytvořit co nejlepší populistický program pro levicové voliče, což jsou přesně ti, kteří věří, že se proti nim celý globalizovaný svět spiknul, protože jsou tady mladí podnikatelé, co mají miliardy, zatímco oni už 20 let hákujou v tý samý fabrike u pásu za tu samou tragickou mzdu.

Takovým lidem nedojde, že pokud v dnešním světě chtějí něco mít, musí na sobě pracovat. Oni jsou raději, že jim stát sebere 50% příjmu a pak se o ně postará. Strhne jim sociální, zdravotní, zajistí vlaky a autobusy za lidové ceny, i když by si jinak na sebe nikdy nevydělali..

A že se děje špína dál (možná ještě hůře)? No co, přece "všici kradnů", tak proč by nemohl i Andrejko.. Smajlík
 
 
 
Reakce na kolatyr: Tak mi to nedalo a kouknul jsem na je...
Ruzicka uz si bali pistalku Smajlík
 
 
04.10.2019, 19:42
 
 
Tak mi to nedalo a kouknul jsem na jejich fórum. To je počtení Smajlík Ještě v loňské sezóně byl pro drtivou většinu z nich trenér Vladimír Růžička nepřítel číslo 1. Tým chtěli mít postavený z vlastních odchovanců. Hm. Nějak se jim ty názory mění. Škoda, škoda že po té komedii ve Varech nespadli oba týmy do kraje. Takhle budeme muset 4 roky počkat Smajlík
 
 
04.10.2019, 19:39
 
 
Reakce na Pšouk: Jen tak dál, už zase na fóru vyhazují G...
Tak s tímto týmem by to neuhrál ani Hlinka, staří dědci co přesluhují a pár mladých, co by nevyčnívali ani v pralese.
 
 
04.10.2019, 19:32
 
 
Reakce na puny1: Babis je pro mě k.okot a nemám ho rád. ...
Nevím proč jsi tak hysterický. Já Gotta rozhodně odsuzovat ani soudit nehodlám. Navíc si myslím, že ten nahoře je nejspravedlivější soudce. Jenom nechápu proč by se nějakému umělci a to sebeznámějšímu mělo dělat takové divadlo. Já nikomu nezakazuji nic, jenom říkám, kdo ho chce uctít, ať to udělá, proti tomu nic nemám, jenom se odmítám podílet na téhto hysterii.
Tak Babiš to nedělá kvůli Gottovi, ale ví, že toto mu přinese body u Gottových fanoušků. Nevadí mi, že máš jiný názor, jenom budeme dál komunikovat věcně ju? Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Pšouk | Chomutov
04.10.2019, 19:12
 
 
Reakce na Churchill: Čmoudi jsou prostě skvělí :))...
Jen tak dál, už zase na fóru vyhazují Gumu a vzívají Růžu a Hořavu, klauni Smajlík
 
 
JaroFenin | Extraliga v Chomutově bude zas! V roce 2057...
04.10.2019, 19:08
 
 
Reakce na puny1: Babis je pro mě k.okot a nemám ho rád. ...
Naprosto souhlasím. Až tedy na ta "jsi" místo "si". "Jsi" dnes už druhý, který to tak píše
#Sorryjako Smajlík
 
 
04.10.2019, 19:02
 
 
Reakce na Pšouk: Čmoudi dostali za třetinu 5 kousků.......
Čmoudi jsou prostě skvělí Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.