Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "PUK" |  vypnout filtr
 
<12345678>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
PUK | Chomutov
22.02.2019, 10:16
 
 
Reakce na Ricci: Ono je na pováženou, že si lidi, co nem...
Moc sem nepíšu a někdy mi tvé příspěvky připadají dost samolibé, ale tady se nedá nic než souhlasit, ale co dál, stejně se nikdo těmto "ne -omezeným vůdcům" nepostaví, kluby reptají bokem, ale když o něco jde tak akorát přikyvují, viz třeba změna sestup - postup, když jsme to kdysi chtěli před lety my tak to nešlo a teď je jich asi jedenáct pro.
 
 
PUK | Chomutov
11.01.2019, 14:55
 
 
Reakce na hoty: Fléma je v pohodě. Částku v celkové výši...
Neznám jak to chodí a jak ten zákrok vypadal, jak se k tomu měl postavit klub a kolik je 15% z nuly, ale mohl by nám Mág k tomu něco napsat, je to samej ředitel a nakonec jim uteče termím.
 
 
PUK | Chomutov
05.11.2018, 11:06
 
 
Včera mě překvapil útok kde hrál Chrpa, Vantuch.. Chrpa bruslil a napadal a bylo to znát, asi by měl dostat šanci zabudovat ho do teamu.
 
 
PUK | Chomutov
07.02.2018, 08:51
 
 
Tak jsem vychladnul a tak píši s čistou hlavou. Jsou to netáhla, nebojujou ( říká to i Marčus), přesilovky marnost ( píše o tom JB) před bránou nikdo nebo tam je Sklenář na co máme Vantucha a Poletína ( ten se loni osvědčil), nevím co si mám myslet o trenérovi, vedeme a místo aktivního hokeje zalezeme a pod tlakem děláme chyby. Jsou mančafty co mají slabší kádr a čumíme jim do p-r-d-e-l-e, čím to asi je. Točíme pomalu jen dvě pětky a proč se nevyužijí další hráči, čtvrtá pětka není kompletní proč? Co Chlouba, Chrpa...... bruslit umí něco už odehráli, otravovat hru soupeři mohou a tak se rozloží zátěž a ne jen Vondrc, Huml..... (při vší úctě k nim), je to jen hokej ale to co předvádíme je holomajzna, jestli budou takhle pokračovat tak to bude těsně nad baráží s odřenou ....... Snad se seberou a umlátěj to.
 
 
PUK | Chomutov
05.02.2018, 15:03
 
 
Libore nechci to nějak hrotit, ale nikde není o chování ani zmínka, sedí v "dresu" soupeře mimo vyhrazený sektor tak ho buď sundá nebo jde jinam (ven) a tím to hasne. S tvým přístupem by ti hodní diváci taky mohli mít na petkách víčka, ale to je asi jinej případ, kterej se vám nehodí takto vysvětlovat. Zeptej se táty co si o tom myslí.
 
 
PUK | Chomutov
31.01.2018, 20:03
 
 
Reakce na kolatyr: Za nadávky bych netrestal. Snad to po...
Myslím, že to přeháněj, řeší voloviny a když k něčemu dojde tak většinou nejsou schopni adekvátně reagovat. Zajímalo by mě co bude s lidma, kteří mají do těchto míst koupený permice při určitým počtu to může bejt docela slušná suma, kdo jim to zaplatí?
 
 
PUK | Chomutov
27.12.2017, 16:08
 
 
Reakce na Wayne95: Tak na Jánka ani na Růžu a ani na Vev...
Tomica je mimo a asi hned tak nebude k dispozici - má zlomenej bérec ( docela dobrej zdroj) takře nic moc,
 
 
PUK | Chomutov
08.10.2017, 18:16
 
 
Zatím je postavení CV nad očekávání, hra je to účelná tak nezoufejme, Valach je v posledních zápasech tragickej ovlivnil Plzeň, Vítky, Hradec pořád tam šťourá hokejkou a chytá rukama asi neumí hrát pořádně tělem ani střelba nefunguje, snad se probere .Jinak Janko nás neskutečně drží.
 
 
PUK | Chomutov
13.03.2017, 13:59
 
 
Byl jsem bohužel mimo a nemohl osobně na ZS, to co předvedli byla paráda, moc jsem nevěřil, že to otočíme, ale doufal jsem. Třinec je hratelnej, ale buďme pokorní a když to nevyjde tak alespoň ať je to po dobrém výkonu.
Co se týče míst v kotli, na většině stadionů jsou respektováni ti co tam chodí trvale, nedovedu si představit, že by ve stodole se do jádra kotle dostal někdo kdo tam nepatřil a je to tak v pořádku. Kotel to táhne a dělá atmosféru, pak tam příjde "otecko" s dítětem a má problém s nějakými nevhodnými výrazy - ať jde jinam a nebo do p..... Chytrej to pochopí, když mu to někdo normálně řekne no a kdo ne tak co s ním.
 
 
PUK | Chomutov
28.12.2016, 19:55
 
 
Reakce na puny1: Dobrý něco chytil,ale zase to neprecenu...
Kolik jsi toho odchytal Ty, mistře. Nejde jim to, gološ to docela drží v naději a Ty bys ho měnil - holt odborník.
 
 
PUK | Chomutov
11.10.2016, 18:41
 
 
Reakce na krusnohorsky.cz: Něco z hor www.krusnohorsky...
Není to zbytek železničního mostu u H. sv. Š. Taky smutný mohly tu trať nějak využít.
 
 
PUK | Chomutov
29.09.2016, 16:54
 
 
Ještě se vrátím k zápasu s Perníkářema. Naši mysleli, že je po 1.třetině hotovo a začali hrát stejnou tužku jako soupeř. Vondrka to řekl dobře. Je hezký kolik máme bodů a jak jsme dosud hráli, ale výkonem od druhý třetiny to zkrátka pohnojili. Prohrát se může s každým, ale je rozdíl po jakým výkonu prohraju. Kdyby do nich šli a bruslili jako v první třetině tak jsme jim dali tři - čtyři kusy a bylo hotovo, no stalo se (nasrali mě) snad si to vemou z prd..e do hlavy.
 
 
PUK | Chomutov
30.07.2016, 11:44
 
 
Reakce na CPL: Za gól nemohl Valach ale Kudělka, který t...
S tím se dá souhlasit, přidal bych golmana a docela i Račuk se neztratil, mladý se snažili ale uvidíme až na ostro.
 
 
PUK | Chomutov
13.05.2016, 21:54
 
 
Neřešte to tady je to uplně zbytečný, stejně si udělaj co budou chtít, vyčkejme, Obr to napsal dobře. Akorát mi není jasný jak tu někdo přišel na ty stovky milionů co do toho údajně V st. nastrkal, to je pěknej blábol, při vší úctě k V st. to nebyly jeho prachy, ale peníze od sponzorů ( sehnal je on). V st. to ke konci zalepil, ale udělal to jako půjčku - to jen tak na okraj problému.
 
 
PUK | Chomutov
04.05.2016, 09:20
 
 
Posily mi hlava nebere, golman o ničem - jestli to má být opora no nevím, třeba bude dobrej, ale takovejch gološů jsme tu už pohřbili dost - experiment mohl být klidně s Maštalířským nebo Dvořákem ( Jihlava se toho nebojí ) to samý je jak v útoku či obraně tam máme dost dobrejch hráčů, ale ty nepustíme na led a stejný berem odjinud, naco je pak ta akademie když z nic nepustíme do hry, když něco odjinud tak " Červenka " a ne "Chlouba"
 
 
PUK | Chomutov
26.03.2016, 11:57
 
 
Podle mě je požadavek na " sedačky" úplně na houno. Rozhodovat by měla bezpečnost, hygiena a zázemí pro hráče. Když by se to divákům nelíbilo nebudou chodit a klub se musí snažit aby jim to prostředí udělali (když jim nestačí kvalita hry). Stejný je to ve fotbale uhrajou to na hřišti a pak panáci na svazu rozhodnou, že nemůžou hrát vyšší soutěž kvůli "sedačkám".
 
 
PUK | Chomutov
16.03.2016, 18:37
 
 
Reakce na jarda72: Tam byla chyba uz driv, ale Vondrc se...
Souhlas, mohl toho hráče obsadit a veze se jak na výlet
 
 
PUK | Chomutov
13.03.2016, 10:10
 
 
Reakce na winngy: Nevíte prosim, kdy by byli popř. domác...
Podívej se na teletext ČT a tam to najdeš u hokeje stránka od 240. myslím 242
 
 
PUK | Chomutov
03.03.2016, 10:52
 
 
Nevím a nehodlám to číst zpětně, není čas na nákup pro pernamentkáře ? ( více času ), je to předkolo play-off a ne play-off, tak mohli pustit pernamentkáře na pernamentku ( tím by vyjádřili jak si jich váží ) a nákup lístků by byl až na play-off ( myslím, že to slibovali na začátku) jinak je mi to u záděle půjdu stejně ať tak či tak , hlavně ať hrajou "hokej" na kterej se dá koukat a když po dobrém a bojovném výkonu i vypadnou budu spokojen. Smajlík
 
 
PUK | Chomutov
17.02.2016, 18:17
 
 
Vítky v Plzni tečou a my jsme jim dali body a to sme je měli na lopatě
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.