Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-12-5" |  vypnout filtr
 
<123
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Ricci | Pir84ever!
05.12.2017, 07:19
 
 
Reakce na jiribulis: Hlavní důvod našeho zaostávání za o...
No Hujere, ta hrubka ve tvým věku? Tys myslel, že to extraligovýmy nějak souvisí s týmy, co? Smajlík No, vážněji, já si myslím, že se snažíš hledat za každou cenu problémy, kde nejsou. O kvalitě letní přípravy víš kožený, stejně jako já nebo kdokoli jiný a že by naši hráči zapomněli ze sezony na sezonu bruslit nebo nějak zázračně zeslábli je podle mě taky poněkud nepravděpodobné. Víš co je to Occamova břitva? Smajlík

Jo a ten "beak" je taky slušnej. Že ty si myslíš, že umíš anglicky? Smajlík
 
 
Anežka | Aussig
05.12.2017, 02:29
 
 
Po strašně dlouhý době. Úplně tomu nerozumím, ale padáte po hubě jako já, když směrem dolů zakopnu na schodech. Jasně, že jde o prachy. Jen mi nedochází, že hlodavci jsou najednou bez šroubů? Tak si zaplatili ELH a teď jsou v hajzlu? Tohle fakt hlava nebere. Na hokej už nechodím - všechno je to předem dáno sázkami a divák platí za sprostou inscenaci. Ale - až se opět potkáme na zápase, je jedno v jaké lize, rád se s Vámi potkám a urazíme nejedno.
 
 
jiribulis | praha
05.12.2017, 00:04
 
 
Hlavní důvod našeho zaostávání za ostatnímy extraligovýmy týmy vidím v tom, že nás díky svojí fyzické kondici evidentně v globálu přebruslují a jsou vesměs i silnější v osobních soubojích.Naše letní příprava podle mě v posledních letech za moc nestála.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.