Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kolatyr" |  vypnout filtr
 
<89101112131415161718>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
16.02.2019, 08:13
 
 
Reakce na jarofenin: Dva body jsou sice fajn, ale hlavně...
Smajlík
 
 
15.02.2019, 07:45
 
 
Dneska držíme palce Ropákům ??
 
 
14.02.2019, 07:05
 
 
Mnozí se nám smějí ohledně nedostatku financí, jsem rád, že zápas chvilkami připomínal exhibici. Ropáci nebyli ani schopni při početní výhodě obsadit naše obranné pásmo. Radek Duda si dělal z většiny hráčů slalomové tyče a jezdil si tam jak Alberto Tomba. Naši hráči, přestože se všude propírá, že nemají peníze, že přijde na to, že zde bude výprodej, tak naši hráči padali do střel, dojížděli verváky u mantinelů, zaútočili i v oslabení atd. Vše bych shrnul asi takto. Máme na lavičce trenéra, hráli jsme srdcem a máme fyzičku. Aspoň v tomto zápase jsme to ukázali. Samozřejmě, že každý zápas je jiný. Nicméně derby je derby. Chlouba se mi líbil. Líbila se mi drtivá většina hráčů. Hráli jsme jako tým. Když 6 minut před koncem Obr začal NÁS TO BAVÍ, nepochyboval jsem, že to dopadne dobře. Máme TOP brankáře a na tom naše výkony stojí. Musíme tu EL zachránit. Pak si sednou ti, co by si sednout měli a udělat vše pro to, aby zde šel hokej i s menšími penězi vzhůru. Jinak nepochopím jednu věc. V Ústí, nebo v Litvínově jsou spousty stánků. Proč tomu tak není u naší arény ? Ty fronty včera byly otřesné
 
 
13.02.2019, 21:20
 
 
Reakce na hoty: Ty jsi se vším hned hotový. Vždyť se hra...
Vary mají o zápas méně. Jinak díky Marťasovi a díky režii na kostce Smajlík
 
 
13.02.2019, 16:05
 
 
Tak jsme zvědav zda přijdou čmoudi v černém a zda se za nás budou " naším " jménem loučit s majiteli a EL.
 
 
13.02.2019, 11:57
 
 
Reakce na Mispulin: Než se příště pustíš zase do redakce...
Nikdo se zde do redakce chlapče nepustil. Nicméně by jste reagovat mohli, Tak zaveďte profi registraci. Pokud budete potřebovat pomoc, pomůžu.. Vím že má Libor mraky práce. Nicméně hlavně on zde komunikuje. Proto je má žádost určena směrem k němu. Přeci nejde, abychom zde četli to, co v poslední době. Pokud nemáte čas, pokud vás to nebaví pročítat, tak fórum zrušte.
 
 
13.02.2019, 07:51
 
 
Do (_:_). nechce si tady administrátor udělat trochu pořádek ? To jste si nikdo nevšiml, jak jde zdejší diskuze do kopru a jak se zde již neobjevují někteří, jejichž názory jsme zde s pravidelností četli ? Dybas x novas_vensator zde již nemají co dělat. Libore kur-va, pochlap se. To zde necháme nadávat Veverkovi mladšímu do blbů atd ? Jsme jedno z mála " fór " , co funguje a tak se tady schází kdejaký odpad. Nechápu. Tohle nemá s demokracií nic společného. Zlatej Bulis, zlatá Ordinace, TOP Pavrich. Tohle, tohle je ale s přihlížením redakce humus. To se na mne nezlobte.
 
 
30.01.2019, 13:54
 
 
Pojďme už do prde-le s těmi negativními kecy a hororovými předpověďmi. Zdá se, že sezona bude zachráněna a vidím světlo na konci tunelu s ohledem na příští sezonu. Jsme ve sra-čkách, ale po dnešní info věřím, že to dáme. Přestaňme zde psát koko-tiny a raději pojďte v pátek na hokej a nejlépe by bylo, kdybychom zaplnili kotel. Měli by do něj přijít i ti, co tam normálně nechodí. A k těm mlaďochům, co v kotli řvou na Veverku, na hráče, na Růžu atd, a to ještě nemají mnohdy ani občanské průkazy, vy se zklidněte, nebo dostanete nakopáno do (_:_). To tam raději nechoďte. Většina z vás stojí zády k ledové ploše a hraje si s mobilními telefony. Také se mi mnoho věcí okolo organizace Pirátů nelíbí, nicméně zejména ty hráče v tom přeci nenecháme. Už jen kvůli sousedům, kteří se klepou na půlku našeho mančaftu. Odmítl jsem nakreslit choreo . Téma bylo - proti Veverkovi. Taky nadávám, taky mne mnoho věcí se-re, ale věřím, že pokud tu sezonu dokopem do konce, sedne si spousta lidí a něco vymyslí. Chtěl bych, aby všemožní podnikatelé, včetně politiků zakopali válečnou sekeru a abychom zase chodili s radostí na Piráty Chomutov. Nechci tam chodit k pinpogáčům kupovat pletený ponožky, nebo rakety na Silvestra. Chci tam chodit jen a pouze na hokej.
 
 
29.01.2019, 21:49
 
 
Půjdu proti proudu. Pojďme se v pátek pokusit zaplnit tu naší moderní stodolu a ukázat těm, co nás pohřbívají, že ještě dýcháme. Nenechme v tom ty kluky, kteří se rvou
 
 
07.01.2019, 20:47
 
 
Výjezd do Pardubic. Pokud by zde měl někdo zájem, vezmu 4 fandy na výjezd do Pardubic. Odjezd v pátek 11.1.2019 ve 12:37 hod z Jirkova. Tak mi kdyžtak dejte vědět na facebook a nebo zde.
 
 
07.01.2019, 18:05
 
 
Jestli něco nenávidím tak je to lez. Zda se ze Klima starsi lhal a přestože se mi Kevin líbil je dobře že zde není. Jeho otec by asi moc do jeho **prace ** v týmu mluvil. Rasko je podobný herní typ a bude se zlepšovat.
 
 
06.01.2019, 18:28
 
 
Smajlík
 
 
06.01.2019, 18:27
 
 
Dne jsem spokojen. Bylo občas ouzko, ale komu ne Smajlík . Když jsem viděl, jak Vantuchovi upadl nůž na brusli a on se po čtyřech doplazil z rohu hřiště do našeho brankoviště, aby pomohl, tak už jenom kvůli takovému boji jsme museli vyhrát. Raška stále lepší. Radek Duda podal opět super výkon. Koblasa, Růža. Prostě jsme hráli, až na malinké vyjímky, jako tým. Smajlík . Štich vypěnil, čemuž se nedivím. Vše vyprovokoval dle mého brankář Vítkovic. Jestli Růža Davida raději stáhl, tak to byla trefa do černého.
 
 
02.01.2019, 19:22
 
 
Jestli tuhle třetinu neprohrajeme, tak mám obrovskou šanci. Jinak vnuk toho skokana Smajlík , Raška, nehraje vůbec špatně.
 
 
02.01.2019, 13:58
 
 
Reakce na Mág: Pepo, ale tady nebyla šance jednat podle ...
Je mi to jasný. Nicméně po třech čtyřech zápasech si tak zkušená dvojka, jako je Růža se Šťastným mohli nějaký obrázek udělat a ta nabídka už mohla být na stole před 14 ti dny. Věřím tomu, že si Kevinovo výkonů všimla spousta klubů už v prosinci a to laso hodili. Já bych to tak udělal. Navíc být Kevinem a žít v nejistotě, tak bych také byl za každou konkrétní nabídku rád. Jinak Tobě velké DÍKY za komunikaci.
 
 
02.01.2019, 13:27
 
 
Do (_:_). když byly peníze, tak jste to tady mnozí z klubu dojili a teď nejste schopni se s menšími penězi postarat o to, aby zde zůstal kvalitní hokejista ? Kulwa sedněte někdo do auta a už valte za Petrem Klímou do Kadaně to vše srovnat. A nebo se o to aspoň pokusit. Já, kdyby se mi blížila ke konci smlouva, byť provizorní, tak bych také chtěl před jejím uplynutím vědět, na čem jsem. A čekat do posledního dne by se mi zcela jistě nechtělo.
 
 
01.01.2019, 21:43
 
 
Také nevěřím tomu, že by tenhle kluk nepřišel sám od sebe na trénink.
 
 
01.01.2019, 21:22
 
 
Bohužel to nechápe nikdo .Patři mezi 2 nejlepší naše hráče. Nedávno se zde o něm zmínil Fanouš a jen samá pozitiva. Údajně dostal obratem nabídky z několika klubů ( 7 ? ) EL. Rychlý, dravý, bojovný. Silně mi připomíná Frolíka. Ani bych se nedivil, kdyby po něm šáhnul Litvínov. Tam si dobře všimli jeho potenciálu
 
 
29.12.2018, 08:33
 
 
Jen mi někdo vysvětlete, jak je možné, že mnozí naši fanoušci si byli nuceni, pokud chtěli hokejové derby vidět, kupovat do svého sektoru lístky od fanoušků Litvínova v průměru za 3 kila. Jinak počtení na jejich stránkách je opravdu výživné. Pokud si někdo dovolil napsat, že Piráti si výhru zasloužili, tak mu to občas někteří dají sežrat. Výroky Šlégra nemá smysl komentovat. Ten člověk byl jako hokejisty nadstandartní, ale zbytek ? Škoda slov. Zdálo se mi, že od druhé třetiny tahali hráči Vervy nohy. Naši byli povětšinou všude dřív.
 
 
28.12.2018, 19:57
 
 
První třetina jakž takž vyrovnaná, Pak suveréně vládl Chomutov. Poměr střel 23 - 42 ve prospěch Pirátů. S takhle zoufalým týmem už se asi jen tak nepotkáme. Škoda.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.